Трагикомични, каръшки, безумни случки от битието ни

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
Аватар
daneda
Баш кафе майстор
Мнения: 2204
Регистриран на: Мар 14, '12, 11:23
Местоположение: София
Дал благодарност: 1145 пъти
Получил благодарност: 472 пъти

Re: Трагикомични, каръшки, безумни случки от битието ни

Мнение от daneda »

:srofl: :srofl: :srofl: :srofl: :srofl: Е не, Ленуз ти взимаш приза за първо място в тази тема!!!
Аватар
Tanet
Кафе машина
Мнения: 4787
Регистриран на: Яну 13, '10, 11:52
Местоположение: Севлиево 5-а зона
Дал благодарност: 2 пъти
Получил благодарност: 1 път

Re: Трагикомични, каръшки, безумни случки от битието ни

Мнение от Tanet »

Ленуц, я го кажи кой е тоя прах за глава, че мен често ме боли да си имам и аз, пък и не шофирам няма страшно ;)
"Истинските неща в живота, не са нещата"
[img]http://smileys.on-my-web.com/repository ... gonfly.gif[/img]

градинките на "утринния покой"
Аватар
lenuza73
Кафе машина
Мнения: 3700
Регистриран на: Окт 3, '10, 18:27
Дал благодарност: 14 пъти
Получил благодарност: 18 пъти

Re: Трагикомични, каръшки, безумни случки от битието ни

Мнение от lenuza73 »

Tanet написа:Ленуц, я го кажи кой е тоя прах за глава, че мен често ме боли да си имам и аз, пък и не шофирам няма страшно ;)
Е сега ще направя реклама :lol: Ирландците трябва да ме вземат за рекламно лице на техният Солпадеин ;)
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31531
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 817 пъти
Получил благодарност: 1739 пъти

Re: Трагикомични, каръшки, безумни случки от битието ни

Мнение от Мария Николова »

http://forum.hobbykafe.com/viewtopic.ph ... 10#p775910" onclick="window.open(this.href);return false;
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
ljuboznatelna
Чист кофеин
Мнения: 7211
Регистриран на: Яну 26, '10, 12:13
Местоположение: Пловдив 7а зона
Дал благодарност: 611 пъти
Получил благодарност: 1107 пъти

Re: Трагикомични, каръшки, безумни случки от битието ни

Мнение от ljuboznatelna »

Аз ще съм много кратка - миналата седмица обясних на продавачката, че искам пижама като рокля :lol:
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Трагикомични, каръшки, безумни случки от битието ни

Мнение от Еличка »

:lol: Ейййй, от един час сама се хиля в тази темичка! Чудна!
И аз имам цяла торба с нелепи случки, но сега имам време и ще ви разкажа една от любимите ми. Аз, студентка I курс - млада, засукана, работя в магазин на Витошка. Магазинът голям, скъп, имаме и охрана - здраво, хубаво момче на моя възраст - Сашо (бяхме станали добри приятели) . Една вечер след работа колежка черпи за рожден ден. Пихме по чаша винце, шеги, веселби... По едно време Сашо разнася белезници. Яааа, питам го, истински ли са? Докато се усетих, белезниците на ръцете ми. Истински. Ааааааа, интересно! Хайде, Сашо, махай ги. Вади той портмоне - вътре бил ключа. Да, ама не. Няма го ключа. Никъде.... И започват едни опити за отключване - Сашо, шеф, колежки всеки чопли с каквото се сети. То не бяха кламери, фиби... След всички тези опити белезниците не само че не бяха отключени, но се затегнаха здраво за китките ми и болката стана непоносима. Какво ще правим? Изведнъж някой се сети, че трябва да намерим полицай да ги отключи. Е, да, ама от къде са тез белезници, какво да обясняваме! Аз разревана вече, Сашо казва "Ще измислим нещо" . Тръгваме с него. Зима, студено, тъмно, ама аз по една ризка, къса пола и без палто, защото няма как да го облека. Намираме полицаи. И чувам Сашо: "Абеее, господин полицай, с гаджето ми малко се заиграхме, май прекалихме и сега не мога да ѝ махна белезниците." Полицаите се втренчват невярващи в мен, аз още повече от тях. "Сашо, не те ли е срам, бе! Защо лъжеш!" - пелтеча от болка, срам и студ. А той " Гледай сега няма смисъл да лъжем хората! Аз ѝ казвам, че не е шега това, ама тя моля те окови ме! " :ufff: Не знам на кой свят съм, умирам от срам, чудя се дали да не побегна обратно с белезниците, вече не ме и боли! От там полицаите се развеселяват, започват да разпитват за още подробности и ги получават а-ла " Девет седмици и половина ". Колкото повече твърдях, че не е вярно, историята течеше по-засукана...."И какво стана с ключа?", питат го. "Ееее, ами то не беше мяткане, туй-онуй, един час.... Кой знае къде се е отърколил...." Накрая ме отключиха, пожелаха ми да бъда малко по-кротка, а на момчето казаха "Късметлия!"
P. S. Сашо оживя, нямаше как да го убия пред полицаи...
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15823
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 718 пъти
Получил благодарност: 1500 пъти

Re: Трагикомични, каръшки, безумни случки от битието ни

Мнение от Гео, граф »

Върна ме от вратата, за да прочета историята ти, Ели! Сега размазах грима, а отивам на подгряващата среща за утрешния купон. Та да знаете защо съм с чернилка около очите - Еличка е виновна :lol: :lol: :lol: :daaa:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Трагикомични, каръшки, безумни случки от битието ни

Мнение от Еличка »

Срам и резил... Графиня с размазан грим! Какво доживяхме! Я да се понагласиш! И защо обу равни обувки, а?... Графиня!!!
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
Tanet
Кафе машина
Мнения: 4787
Регистриран на: Яну 13, '10, 11:52
Местоположение: Севлиево 5-а зона
Дал благодарност: 2 пъти
Получил благодарност: 1 път

Re: Трагикомични, каръшки, безумни случки от битието ни

Мнение от Tanet »

Пътуваме ние с колата и следваме гласовата навигация. По едно време каката казва "сега завийте наляво" , завиваме " след 20м завийте на ляво и после веднага надясно" . Накрая с озоваваме в една кариера. Слизаме, гледаме, черни пътчета се кръстосват отвсякъде. Обръщаме, следва "преизчисляване" и пак наляво, надясно ама все около кариерата се въртим. Накрая Деничка изнервена вика "абе мамо, тази няма ли най-накрая да каже спрете и попитайте някой къде на вървите." :lol:
"Истинските неща в живота, не са нещата"
[img]http://smileys.on-my-web.com/repository ... gonfly.gif[/img]

градинките на "утринния покой"
Аватар
vanina_g
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1460
Регистриран на: Апр 5, '16, 09:03
Местоположение: Пловдив
Дал благодарност: 3 пъти

Re: Трагикомични, каръшки, безумни случки от битието ни

Мнение от vanina_g »

Tanet написа:Пътуваме ние с колата и следваме гласовата навигация. По едно време каката казва "сега завийте наляво" , завиваме " след 20м завийте на ляво и после веднага надясно" . Накрая с озоваваме в една кариера. Слизаме, гледаме, черни пътчета се кръстосват отвсякъде. Обръщаме, следва "преизчисляване" и пак наляво, надясно ама все около кариерата се въртим. Накрая Деничка изнервена вика "абе мамо, тази няма ли най-накрая да каже спрете и попитайте някой къде на вървите." :lol:
:lol: :lol: :lol:
Този филм и ние сме го играли и то в Ксанти! Забихме се в задния двор на някакъв блок, едвам се върнахме на правилния път! :lol:
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”