Трагикомични, каръшки, безумни случки от битието ни

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Трагикомични, каръшки, безумни случки от битието ни

Мнение от Еличка »

Много ми е сиво тези дни в дъжда. Следобяд пекна слънце, разведри ме и се сетих за случка. Винаги с приятели, когато искаме да се оправдаем с нещо, дето не зависи от нас или сме попрекалили, използваме последното изречение за "извининение".
Та, Новогодишна нощ е. Заведение, почти всички присъстващи са между 25-35 години. Кой женен, кой с гадже, кой сам на тази възраст....Не всички се познават, но няк са в обща компания. Един от компанията е Казанова. Празна вечер за свалка не оставя!
Час-два ухажва красива дама, която видимо не му обръща внимание, но той си насоява. Някъде преди 12 хубав, възпитан мъж отива при него: "Стига бе, Киро, прекали! Това е жена ми!"
Киро се замисля за секунда, поглежда го от висота (каквато само Казанова притежава) : "Де, бре, Нова година е!"
...
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
ljuboznatelna
Чист кофеин
Мнения: 7207
Регистриран на: Яну 26, '10, 12:13
Местоположение: Пловдив 7а зона
Дал благодарност: 609 пъти
Получил благодарност: 1106 пъти

Re: Трагикомични, каръшки, безумни случки от битието ни

Мнение от ljuboznatelna »

Получавам аз в пощата си в gmail съобщение, на английски, от което разбирам, че за периода от- до дължа за телефон едиколко си. Така го подминавах няколко месеца, но започнах да се дразня. Проверих компанията - съвсем истинска е,индийска, при това много голяма. Обаче моя английски е това, което съм научила зад екрана на компютъра. Сина ми се оправя добре, но аз гордо и самоуверено решавам да се справя сама и им пиша мейл с гугъл преводача, че имат грешка, това не е моето име и моя номер. При което получавам вече по две писма на месец :twisted: Тогава пиша на преводача едно писмо свободен текст с невъздържан тон, че не се казвам Немасте и това не е номера ми и да престанат вече с писмата. Разбира се, писмата продължават и тогава аз пиша едно гневно писмо на чист български език, че не съм никакъв Немасте и няма да им платя и стотинка! След известно време писмата спряха, не знам дали защото българския помогна :D
Обаче аз един ден си чета нещо и разбирам, че това Немасте е индийското обръщение като нашето Уважаеми или нещо такова :lol: :lol: :lol:
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 710 пъти
Получил благодарност: 1479 пъти

Re: Трагикомични, каръшки, безумни случки от битието ни

Мнение от Гео, граф »

Те тука те му е мястото на този пърформънс (нищо не пречи да се дублира в две теми - струва си :lol: :daaa: )
МГХ написа: Ное 14, '18, 14:48 Ох, аз схващам по трудно. А какво е като видиш смок стрелец на 20 см. от главата си, когато си със смъкнати гащи в дворната тоалетна и хукнеш да бягаш с гащите на букаи, докато крещиш на ТМ да дойде, а той не чува. Акото /произведението/ си остана в тоалетната все пак, а гащите стигнаха до в къщи заедно с мен. Къде е инсталацията и къде другото, за произведението предполагам стана ясно.
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Трагикомични, каръшки, безумни случки от битието ни

Мнение от milena02 »

Аз и тука ще дойда, Графиньо! И пак ще оспамя темата! И това не е "първормънс", а "акция". Ти също не се научи, въпреки, че хората ти разсяняваме терминологията!
Аватар
Lalel4e
Баш кафе майстор
Мнения: 2518
Регистриран на: Окт 21, '17, 18:11
Местоположение: Русе/Пловдив/Костанденец/Руен/Брягово
Дал благодарност: 605 пъти
Получил благодарност: 561 пъти

Re: Трагикомични, каръшки, безумни случки от битието ни

Мнение от Lalel4e »

Ейй, начиии, като стане въпрос за акане, не можем да се ограничим само в една тема :lol: :lol: :lol:
Аватар
Lalel4e
Баш кафе майстор
Мнения: 2518
Регистриран на: Окт 21, '17, 18:11
Местоположение: Русе/Пловдив/Костанденец/Руен/Брягово
Дал благодарност: 605 пъти
Получил благодарност: 561 пъти

Re: Трагикомични, каръшки, безумни случки от битието ни

Мнение от Lalel4e »

Олеееййййй, върнах малко назад да прочета... майко, въх, ужас, ма кви се били... хич не ми й скучен живота, не ми трябват такива деца като вас да ми го разнообразяват :lol: :lol: :lol:
...ама и не предполагах мойте кви кротанчовци били бе, миличките, чак ми са прищя да ги гушна :lol: :lol: :lol:
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 710 пъти
Получил благодарност: 1479 пъти

Re: Трагикомични, каръшки, безумни случки от битието ни

Мнение от Гео, граф »

milena02 написа: Ное 14, '18, 17:49 Аз и тука ще дойда, Графиньо! И пак ще оспамя темата! И това не е "първормънс", а "акция". Ти също не се научи, въпреки, че хората ти разсяняваме терминологията!
Ще с'се старая :sblush:
Lalel4e написа: Ное 14, '18, 17:51 Ейй, начиии, като стане въпрос за акане, не можем да се ограничим само в една тема :lol: :lol: :lol:
Какво знаеш ти например за лъвските ла*на в ролята им на тор за нашите градини... 8-)
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Трагикомични, каръшки, безумни случки от битието ни

Мнение от milena02 »

Хубаво, бре, ще сменим нааканата тема за изкуВството. Да ви кажа как уплаших един гражданин. Мъж ми - Лалето, си купи нова кола. Сива. Аз колите ги деля на сини, червени, жълти и бели и само по цвят ги различавам. И се прибираме към наше село. Спираме пред магазина да си купя сок. Обаче нещо се загледах вътре и хайде това, хайде онова... Накрая се качвам в сивата кола и докато си гледам в торбата изреждам: "Миличък, купих ракия, суджук, маслини, кашкавал и бахур.... хайде, карай, че то стана време да си лягаме, съкровище!" Мълчание. Обръщам глава наляво и виждам потресения поглед на напълно непознат мъж. Човекът също оставил жена си пред магазина и я чака. А през това време Лалето отчаяно натиска клаксона някъде назад по улицата. После вика: този пич е идиот, аз при ракия, бахур и мацка моментално потеглях!
Аватар
Lalel4e
Баш кафе майстор
Мнения: 2518
Регистриран на: Окт 21, '17, 18:11
Местоположение: Русе/Пловдив/Костанденец/Руен/Брягово
Дал благодарност: 605 пъти
Получил благодарност: 561 пъти

Re: Трагикомични, каръшки, безумни случки от битието ни

Мнение от Lalel4e »

Гео, граф написа: Ное 14, '18, 18:11
Lalel4e написа: Ное 14, '18, 17:51 Ейй, начиии, като стане въпрос за акане, не можем да се ограничим само в една тема :lol: :lol: :lol:
Какво знаеш ти например за лъвските ла*на в ролята им на тор за нашите градини... 8-)
За лъвските не зная нищо, ама за конските дето МХГ си ги е мечтала и ги е заварила из цялата градина, няма да забравя. Оттогава внимавам като ми са прииска тор... Обаче сега така като казваш лъвски... котешките ква работа вършат, да питам аз, щот на мойта вила са навъртат 6-7 дебели котака, дето така са ми насбарали пресятата пръст, че таман са сбират до тоалетна по мойто място. Аз пък по гръб няма да падна и след като веднъж си измих три пъти ръцете един след друг... набучих из цялото място шишчета с острото нагоре. :lol: :lol: :lol:

Ама сега като казваш... да взема да ги махна щом тъй ценна лъвската тор?... :hmmm:
libra
Наркоман
Мнения: 11635
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 73 пъти
Получил благодарност: 53 пъти

Re: Трагикомични, каръшки, безумни случки от битието ни

Мнение от libra »

Миленкоооо ,той се е чудел как да се измъкне с теб ,но без да го сгащи жена му. А не е бил ужасен от твоята оферта.
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”