Трагикомични, каръшки, безумни случки от битието ни

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
Аватар
МГХ
Наркоман
Мнения: 10105
Регистриран на: Окт 4, '12, 23:28
Местоположение: Русе
Дал благодарност: 366 пъти
Получил благодарност: 1020 пъти

Re: Трагикомични, каръшки, безумни случки от битието ни

Мнение от МГХ »

milena02 написа: Ное 14, '18, 23:33 :lol: :lol: :lol: А ся, Гео, виж можеш ли спря твореца или не можеш го спря! Където и да местиш нааканите теми, животът е кратък, но изкуството - вечно!
:daaa: :hihihi: :hihihi: :hihihi:
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15871
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 836 пъти
Получил благодарност: 1684 пъти

Re: Трагикомични, каръшки, безумни случки от битието ни

Мнение от Гео, граф »

Lalel4e написа: Ное 14, '18, 18:35 За лъвските не зная нищо...
Темата е Птича тор без пари?!? (добре че беше Деси, да ми подскаже къде е тази епична история) - там чети за котешката/кучешката и прочие тор :nod:

Ето ти, Лече, чети и се напика... такова де, просвещавай исках да кажа :sangel:
pepina написа: Сеп 21, '15, 17:02 Ама да знаете, сега ще ви ударя в земята, защото разполагам с автентични....ЛЪВСКИ л..на! :D

Е, мешани са с конски и магарешки в някакво съотношение, де, може да има и някое от миеща мечка.

От Цирка, дето бяха го разпънали до нас.

Минавам един ден и гледам 2-3 понита си пасат кротко, а един чичка рови около тях и сбира в чувала, и аз - на мига просто! Тичам с 1 шише потна бира, аман-заман, давай тия съкровища! Он ме гледа като стреснат :D
Тоя ден взех 3 чувала, на следващия - още 7, после - пак 5.
С ММ като ги влачихме, комшийките питат - кво е това. И аз - лъвски л...на :D Голям смях падна.
Сега кротко си отлежават зад бараките, комшията (с чиято ограда граничат) все още не се е оплакал :mrgreen:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Трагикомични, каръшки, безумни случки от битието ни

Мнение от milena02 »

Просто трябва да си направя адресна регистрация в тази тема. :ufff: Днес пак погрешка се качих в колата на чужди хора. Дежурна съм по брой и чакам маршрутката, че да ида на работа. На спирката - аз и още една по-възрастна жена. Спира кола - черна - и шофьорът маха дружелюбно. Викам си: я, че това е комшията, щом е черна колата, а той редовно си ме вози до София, ако се засечем. Свойски се качвам, настанявам се на предната седалка и докато си закопчавам колана, бъбря: "Ееее, много съм ти благодарна, сладурче, че пак ме спасяваш, умрях от студ на тая спирка, мамка му и транспорт! Обичам те, да знаеш, дай да те цункам!" В този момент другата женица от спирката сяда отзад. Бре, гледам - непознат мъж! Обаче пичът гък не каза, а даде газ и потеглихме в неизвестна посока! Остави бабата пред поликлиниката в Костинброд, а ние продължихме към София. Така се запознахме. Оказа се, че човекът е дошъл да вземе тъща си и да я закара до лекаря. А аз се намърдах вътре с апломб и претенции! Обаче пък пътувах комфортно, на топло и ме оставиха на станцията на метрото. :angelche: Човекът даже прояви разбиране; вика: и дъщеря ми, и зет ми също са журналисти, казва, да влизате на хората по къщите и колите явно ви го пише в длъжностната характеристика! И е прав, щото нали помните как в Германия се опитах да вляза с взлом в апартамент на същия етаж, обаче в съседния вход!
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Трагикомични, каръшки, безумни случки от битието ни

Мнение от calico »

Миленскииии, :lol: :lol: :lol: пак изби рибата.
ма цунка ли го?
освен това искам подробно да знам как се сконфузи като разбра гафа, кво каза на хората и изчерви ли се?
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Трагикомични, каръшки, безумни случки от битието ни

Мнение от milena02 »

Аз никога не губя присъствие на духа, Ани! Ветераните сме държеливи. Номерът, когато направиш малоумие, е да запазиш добрия светски тон. Само казах: ах, какво недоразумие, моля да ме извините, господине! Госпожо, аз май ви седнах на мястото... Ще ме прощавате, но ние с многоуважаемия ми съсед понякога си правим такива услуги - да се возим до някъде, та тъй се заблудих лекинко. А иначе, какво безобразие в държавата, мадам, тези протести, той и вицепремиерът си подаде оставката... И никоя медия не отразява това правилно, господине. Ето, сега и сняг утре ще вали! В този дух. И си се возиш, и ти е топло, и хората не те мислят за луда... Може би.
Миналата зима в Музикалния театър седнах на един мъж в скута и пак излязох с финес от положението. Лалето закъсня и влизаме точно в момента, в който са угасени лампите, но не е вдигната завесата. Аз вървя първа и пипам. И като напипах нещо мекичко, сядам. В този момент се вдига завесата, а онова под мен започва да шава. И се усещам в скута на господина. Отново добрият светски тон: извинете, ако съм ви притеснила. "Беше много приятно, мадам" - каза той. Ко! Важното е да си учтив.
Аватар
МГХ
Наркоман
Мнения: 10105
Регистриран на: Окт 4, '12, 23:28
Местоположение: Русе
Дал благодарност: 366 пъти
Получил благодарност: 1020 пъти

Re: Трагикомични, каръшки, безумни случки от битието ни

Мнение от МГХ »

Милена, :hihihi: :srofl: :srofl: :srofl: :sclap:
sasha

Re: Трагикомични, каръшки, безумни случки от битието ни

Мнение от sasha »

Ооооо Миленко, не мога да чета приключенията ти без памперс :lol:
dar
Баш кафе майстор
Мнения: 2898
Регистриран на: Окт 24, '14, 16:30

Re: Трагикомични, каръшки, безумни случки от битието ни

Мнение от dar »

Агенте, голяма си терца! :gush: :gush: :gush:
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Трагикомични, каръшки, безумни случки от битието ни

Мнение от milena02 »

Ох ша омра от смях :lol: :lol: :lol: То всъщност е трагично, но не мога да се спра :lol: През руските агенции изтече потресаваща новина: двама мои другари - маститите поети и учени литературоведи Виктор Куле и Иван Жданов се напили. Скарали се за анапеста и петостъпния ябм в стихосложението , в резултат на което Жданов се озовал с кухненски нож в задника в болница, а Куле - в полицията. Версията на Ваня е, че Витя го е наръгал в задника. Версията на Витя е, че Ваня САМ се е наръгал в задника. Полицията разследва случая. Но... глейте кви хора са ми приятели! :lol: :lol: :lol:

Иначе, ако се абстрахираме от горното:
Куллэ — бывший главный редактор журнала «Литературное обозрение». Он первым в России защитил диссертацию по творчеству Иосифа Бродского. Поэт также был награжден премиями журнала «Новый мир», Новой Пушкинской премии и «Венец».
Иван Жданов — лауреат премий Андрея Белого, Аполлона Григорьева и Арсения и Андрея Тарковских. :lol: :lol: :lol:
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15871
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 836 пъти
Получил благодарност: 1684 пъти

Re: Трагикомични, каръшки, безумни случки от битието ни

Мнение от Гео, граф »

milena02 написа: Ное 22, '18, 15:45 ... глейте кви хора са ми приятели! :lol: :lol: :lol:
О, майко :o :shock: ! Милено, вече не си ми приятелка с такива приятели! Явно е заразно :swonder:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”