Къщурки :)

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
Аватар
ivanina
Кафе машина
Мнения: 4142
Регистриран на: Мар 29, '13, 11:36
Местоположение: Русе, България
Дал благодарност: 20 пъти
Получил благодарност: 6 пъти

Re: Къщурки :)

Мнение от ivanina »

МГХ написа:Ето тук бих живяла до края на живота си, че и още .Само малко цветенца ,храстчета и рози наоколо и това е ,което искам от живота. :lol:
http://bgkef.com/Ot-van-izglejda-kato-m ... NEVEROQTNO" onclick="window.open(this.href);return false;
...щото и аз така, до края на дните си ...ниска , удобна и практична .Всичко от което се нуждая е на една ръка разстояние(закачено по къщата) :twisted:и само някоя друга розичка ако бодна отпред ,направо ще се превърне в рая на земята... :mrgreen:

Изображение
Истината е като водата - винаги намира път!...

Изображение
Аватар
scleri
Кафе машина
Мнения: 3883
Регистриран на: Юли 10, '10, 13:14
Дал благодарност: 43 пъти
Получил благодарност: 268 пъти

Re: Къщурки :)

Мнение от scleri »

Я да посъживим темата.

Една къщурка някъде в далечно Бали.

Изображение


Изображение
Аватар
scleri
Кафе машина
Мнения: 3883
Регистриран на: Юли 10, '10, 13:14
Дал благодарност: 43 пъти
Получил благодарност: 268 пъти

Re: Къщурки :)

Мнение от scleri »

Пожелавам ви догодина да празнувате Гергьовден ей тука.

Изображение


Изображение


Изображение


Това беше някакъв остров с едно такова двойно име. Как беше?? Ела Ела, Мура Мура. Аааааа не. Сетих се Бора бора.
Аватар
scleri
Кафе машина
Мнения: 3883
Регистриран на: Юли 10, '10, 13:14
Дал благодарност: 43 пъти
Получил благодарност: 268 пъти

Re: Къщурки :)

Мнение от scleri »

Изображение
troll

Re: Къщурки :)

Мнение от troll »

Понеже си мисля къв тип оранжерия ще е като за мен мисля, че туй ми пасва идеално.
Ся чувствам се малко прецакан, щото си го бях измислил сам и независимо, а то вече го имало.
https://m.youtube.com/watch?v=30ghnDOFbNQ
Туй е до Стокхолм. Стъклата са 4 мм. Аз бих си го направил с термопакет.
Преди десетина години им е излезло 80 хил. евро.
:mrgreen:
Казват, че като няма слънце все едно, че я няма, но и малко слънце да има много се усеща.
Виждате засенчване и проветрение. Всичко е автоматика. Има и система за рециклаж на водите и другия канал.
Кръстили са я природна къща.
Аватар
ivanina
Кафе машина
Мнения: 4142
Регистриран на: Мар 29, '13, 11:36
Местоположение: Русе, България
Дал благодарност: 20 пъти
Получил благодарност: 6 пъти

Re: Къщурки :)

Мнение от ivanina »

troll написа:Ся чувствам се малко прецакан, щото си го бях измислил сам и независимо, а то вече го имало.
....няма как да си прецакан - щом го е измислил някой друг преди теб! :x
но ти ми спомняш за моя случай, когато преди по- вече от двадесет лета - поради отдалечеността на моята къщурка от населеното място ни липсваше жичен телефон. Казват че повечето новооткрития се създават при екстремна ситуация!...и е така- в момент на остра необходимост/болен човек от семейството/ при една сбирка поставих на масата предложението си полицейските лайки да се изработват със по- голям периметър , обхват - като не в метри , а вече километри....с някоя друга антенка - тук - таме за да си задоволя и аз телефонната потребност. :dovolen:
Но шпионажа не спи ...работи! - подслушвали са ме и ми откраднали идеята :x .....и има - няма месец и пазара се зарина с тия измислени от мен устройства :hmmmmmm:
Ми меко казано е " прецакана ".....чувствам се ограбена - да ми откраднат идеята :svekurva: .....а можеше днес мойто име да се вписва под създателя на мобифон! :hmmmmmm:
....извинете ме за спама ....малко не е по темата ....но пак се вписва в нуждите на къщурката. :x
Истината е като водата - винаги намира път!...

Изображение
Аватар
sadeyes
Кафе с мляко
Мнения: 253
Регистриран на: Мар 17, '14, 16:17

Re: Къщурки :)

Мнение от sadeyes »

ivanina написа:
МГХ написа:Ето тук бих живяла до края на живота си, че и още .Само малко цветенца ,храстчета и рози наоколо и това е ,което искам от живота. :lol:
http://bgkef.com/Ot-van-izglejda-kato-m ... NEVEROQTNO" onclick="window.open(this.href);return false;
...щото и аз така, до края на дните си ...ниска , удобна и практична .Всичко от което се нуждая е на една ръка разстояние(закачено по къщата) :twisted:и само някоя друга розичка ако бодна отпред ,направо ще се превърне в рая на земята... :mrgreen:

Изображение
Леле!!!!! Красота!
Аватар
sadeyes
Кафе с мляко
Мнения: 253
Регистриран на: Мар 17, '14, 16:17

Re: Къщурки :)

Мнение от sadeyes »

Изображение
Аватар
ivanina
Кафе машина
Мнения: 4142
Регистриран на: Мар 29, '13, 11:36
Местоположение: Русе, България
Дал благодарност: 20 пъти
Получил благодарност: 6 пъти

Re: Къщурки :)

Мнение от ivanina »

....ма моля ви sadeyes, не ми подмятайте така подигравателно поста! :x ....
какво и е на къщурката ми !?...каквото казах съм го сторила!...боднах тая есен десетина по- височки холандски розички /да ми скриват панаира по стените/, и напролет ще съм с нова визия :dovolen: ....ще ме харесате! :daaa:
Истината е като водата - винаги намира път!...

Изображение
Аватар
scleri
Кафе машина
Мнения: 3883
Регистриран на: Юли 10, '10, 13:14
Дал благодарност: 43 пъти
Получил благодарност: 268 пъти

Re: Къщурки :)

Мнение от scleri »

Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”