Дневник на пишман градинаря

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
Аватар
tili
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1812
Регистриран на: Юни 25, '14, 16:09
Местоположение: София

Re: Дневник на пишман градинаря

Мнение от tili »

Три часа!!! :shock: А през това време треволякът расте :mrgreen:
краси кубарелова
Баш кафе майстор
Мнения: 2667
Регистриран на: Мар 26, '12, 22:53
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: Дневник на пишман градинаря

Мнение от краси кубарелова »

Бленуваното , но злощастно мое ацерче от последната тараласова поръчка :oops: .. В три дупки се повкоренява за петнадесетина минути и все не бях доволна от мястото му :angelche: Сега докато измисля къде да го засадя си почива в една саксия :lol:
Като се замисля по- бързо взех решение да се омъжа, отколкото този ацер да засадя :lol: :lol: :lol:
От днес нататък предлагам организаторите на поръчки да ни препитват, например:
"Ти, Краси, поръчвайки този прекрасен ацер знаеш ли къде е точното място на което ще е засаден- да е киселичка почвата му, да е полузасенчен, пък мястото му да е видно", ... и други въпроси трябва да ми се задават :lol: :lol: :lol:
А и тържествено обещавам да правя поръчките вече с очилата, защото вместо cornus съм преписала cotinus :lol: :lol: :lol:
Светът е пълен с непознати хора...
Гале

Re: Дневник на пишман градинаря

Мнение от Гале »

Краси, развесели ме. :tzeluvka:
libra
Наркоман
Мнения: 11635
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 73 пъти
Получил благодарност: 53 пъти

Re: Дневник на пишман градинаря

Мнение от libra »

Aу ,Краси,то няма да има участници в поръчките ! Не знам кой ще може да отговори на въпроса"Къде ще засадиш туй дет поръчваш ?"
Горкото ацерче ,свят му се е извило!Сега поне знае,че ако не расте ,ще бъде разхождано още .
Аватар
kim
Наркоман
Мнения: 13525
Регистриран на: Авг 23, '12, 15:40
Дал благодарност: 157 пъти
Получил благодарност: 257 пъти

Re: Дневник на пишман градинаря

Мнение от kim »

:lol: :lol: За това няма да бързате. Хубаво да отлежат по саксийките и от време на време
се разхождате с тях из градината и ги местите тук и там.
Ти не си капка в океана. Ти си целият океан, в една капка.
Rumi

– Как говориш, след като нямаш мозък?- попита Дороти.
– Не знам – каза Плашилото – но тези, които нямат мозък, много обичат да говорят.
“Магьосникът от Оз”
ния
Кафевар/ка/
Мнения: 809
Регистриран на: Ное 20, '14, 13:16
Местоположение: 5963 Муселиево

Re: Дневник на пишман градинаря

Мнение от ния »

:D ,Краси много точно разказано,но не си сама ,при мен е още по весело,чак от толкоз мислене редно беше да уцеля ,но ще местя.та саксии ще е варианта... ;) :liubov:
"Ако искаш да си щастлив - стани градинар"
https://picasaweb.google.com/1044019360 ... 741/132016" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Ава_и_мама
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1051
Регистриран на: Яну 23, '17, 20:26
Местоположение: гр. София

Re: Дневник на пишман градинаря

Мнение от Ава_и_мама »

Току що прочетох цялата тема :sgiggle: Беше ми забавно. Някои постове все едно аз съм ги писала ;)
Аватар
макс
Кафе машина
Мнения: 3731
Регистриран на: Ное 13, '13, 15:08
Местоположение: София
Дал благодарност: 23 пъти
Получил благодарност: 52 пъти
Обратна връзка:

Re: Дневник на пишман градинаря

Мнение от макс »

Тук да напиша и моята простотия която сътворих :cry: нали се правя на градинарка :D
та отивам аз да орежа розите и грабвам ножиците и се започва едно резане ама резане яко ,гледам на някой сърцевината по кремава и си викам е та това е болно сигурно е от оня пробивач и така пет шест рози ги офъках до долу ,така или иначе не видях бяло ,после споделих с една дружка и тя ме светна че си имало рози с такива стъбла е като разбрах направо ревнах от яд :ufff: :ufff: :ufff: бесна съм и сега се моля и :stiskam: палци да подкарат и им обещах че повече такива прически няма да им права ,ама нали човек се учи от грешките си но това моето е направо върха :eeeh:
лалесъм

Re: Дневник на пишман градинаря

Мнение от лалесъм »

Макси, :tzeluvka:
Е, аз пък като зная, че не е болест какво - все си ми изглежда съмнително и бая си го кръцкам :mrgreen: Е, не до долу чак ;)
Аватар
Daniela Pargu
Чист кофеин
Мнения: 5252
Регистриран на: Яну 29, '17, 20:53
Местоположение: В.Търново
Дал благодарност: 67 пъти
Получил благодарност: 90 пъти

Re: Дневник на пишман градинаря

Мнение от Daniela Pargu »

Чудесна тема,Краси!
Тук са описани неща,кои

то се случват при всички ни!Демек- представителна извадка!
А за съботна разходка със саксия-е това е класика!
А ако саксията е 40-50 л -не ви разказвам за звуковия съпровод на разходката от стр. на помощника! :evil:
И при всяка покупка -"нищо не купувам,без да кажеш къде му е мястото!"А аз-"ей там долу до зеленото борче!" :angelche:
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”