Липсва ми

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15823
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 718 пъти
Получил благодарност: 1499 пъти

Re: Липсва ми

Мнение от Гео, граф »

gospodinov написа: Юни 8, '18, 11:37 Може би това е Гео Kъсата памет?
Ти пък къде си ме изпапарачил, Господинов :o :shock: ??? И Бела, и книгата в ръцете, и луничките... :nod: :lol:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
gospodinov

Re: Липсва ми

Мнение от gospodinov »

Гео, граф написа: Юни 8, '18, 13:57
gospodinov написа: Юни 8, '18, 11:37 Може би това е Гео Kъсата памет?
Ти пък къде си ме изпапарачил, Господинов :o :shock: ??? И Бела, и книгата в ръцете, и луничките... :nod: :lol:
Изображение
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15823
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 718 пъти
Получил благодарност: 1499 пъти

Re: Липсва ми

Мнение от Гео, граф »

В една малка стаичка на Торбодън-Драговищица Билбо Миленскинс и Гандалф Господинов седяха край отворения прозорец, обърнат на запад, към градината. Късният следобед бе ясен и тих. Цветята блестяха в пурпур и злато — кученца, слънчогледи и латинки обвиваха покритите с чимове стени и надничаха през кръглите прозорци.
— Колко ведра изглежда градината ти! — каза Гандалф Господинов.
— Да — отвърна Билбо Миленскинс. — Наистина много си я обичам, обичам и цялото мило старо Драговищенско Графство, но мисля, че ми е нужен отпуск.
— Значи смяташ да осъществиш плана си?
— Да. Вече няколко месеца, откакто съм решил и не ще се отметна.
— Много добре. Няма смисъл да говорим повече. Придържай се към плана си — не забравяй, към цялостния план — и се надявам краят да е добър и за теб, и за всички ни.
— И аз се надявам. Тъй или иначе, смятам да се позабавлявам в събота на ЧРД-то на форума и вече съм си подготвил малка шега.
— Чудя се кой ли ще се смее? — поклати глава Гандалф Господинов.
— Ще видим — рече Миленскинс.
Една сутрин хобитите от Хобикафе осъмнаха с нова изненада — широката ливада южно от Билбовата порта бе осеяна с барбекюта и походни масички за кафепиене. Имаше специален вход и там изграждаха широки стъпала и голяма бяла арка с наличните рози катерачи. Самата Елена Майтапер-Кирилова вече не се и преструваше, че работи в градината си, ами се надигаше на пръсти да види кои са сортовете. А Билбо Миленскинс се беше затворил в кухнята и свещенодействаше с яйца... Вълнението бавно достигаше върха си...
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Липсва ми

Мнение от milena02 »

Ся! Не лъжи, Графиньо, хората, че си била там и си видяла с очите си! Това са долни инсинуации и жълта преса. Нищо такова не е имало. Какво сме правили ние с Господинов... абе какво, какво... резници залагахме. Ко! Аз яйца може да не мога да варя, обаче на такова - резници - съм шампион, е Гандалф да каже. Аз знам какъв е проблемът. Яд те е, че това лято не беше поканена за пет-шест седмици в Драговищенското Графство. И сега злословиш из обществото и ме излагаш. Дай да се видим на предстоящия прием, ма! На ЧРД-то! Ти пак ли ще дойдеш без прическа и с бримка на чорапа? Аз отсега съм си изгладила копринената рокля. И план имам. Ако не изпепеля кухнята дотогава, баница ще донеса. А момичетата искат и доклад на тема "Полифонизма в творчеството на Достоевски" да прочета, което ще е най-голямото ти наказание!
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15823
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 718 пъти
Получил благодарност: 1499 пъти

Re: Липсва ми

Мнение от Гео, граф »

milena02 написа: Ное 12, '18, 19:44 Ся! Не лъжи, Графиньо, хората, че си била там и си видяла с очите си! Това са долни инсинуации и жълта преса. Нищо такова не е имало. Какво сме правили ние с Господинов... абе какво, какво... резници залагахме. Ко! Аз яйца може да не мога да варя, обаче на такова - резници - съм шампион, е Гандалф да каже. Аз знам какъв е проблемът. Яд те е, че това лято не беше поканена за пет-шест седмици в Драговищенското Графство. И сега злословиш из обществото и ме излагаш. Дай да се видим на предстоящия прием, ма! На ЧРД-то! Ти пак ли ще дойдеш без прическа и с бримка на чорапа? Аз отсега съм си изгладила копринената рокля. И план имам. Ако не изпепеля кухнята дотогава, баница ще донеса. А момичетата искат и доклад на тема "Полифонизма в творчеството на Достоевски" да прочета, което ще е най-голямото ти наказание!
Как би могло да съм била там, бре, Билбо Миленскинс :o ?!? Тва го е разказал бай Мартин, аз само го споделих на всечитание! Вий двамцата с Гандалф Господинов какви резници сте рязали няма как да знам :angel2: ...
И да знаеш, че хич не ни е еня наше графинство за твойто Драговищенско Графство :semo: , виждале сме го веч, нищо особено ней :sdull: ...
Бримката на чорапа ми беше от катеричата опашка, новата ми причесТка ще ти предизвика киселини :hihihi:, а като ме видиш на ЧРД-то как ще пристигна с каляска, фанфари и шпалир от швейцарски гвардейци, ш'се пръснеш от завист Изображение

Изображение
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Липсва ми

Мнение от milena02 »

Е да, де! Тоя път бримката ще е от кочияша, а пък швейцарците ще са те разрошили!
gospodinov

Re: Липсва ми

Мнение от gospodinov »

Ахаааааа......ето кой се е спотайвал в храстите........Гео Р.Р. Толкинова.
Чудя се аз, какво се мержелее там а то каква била работата, градинарски шпионаж и то насред обширните поля на Торбодън-Драговищица!!!!!

Изображение

Ша ма прощавате за лошата самоснимка, ама нещо съм си убол показалеца на някой резник и не можах да я направя твърде утвърдително......
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15823
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 718 пъти
Получил благодарност: 1499 пъти

Re: Липсва ми

Мнение от Гео, граф »

gospodinov написа: Ное 23, '18, 15:55 Ахаааааа......ето кой се е спотайвал в храстите........Гео Р.Р. Толкинова.
Наблюдавам те 8-).........

Изображение
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
katia
Баш кафе майстор
Мнения: 2828
Регистриран на: Сеп 23, '13, 11:24
Местоположение: Стара Загора

Re: Липсва ми

Мнение от katia »

Липсват ми Titi и denitsavm. На Тити гледам снимките у фейса и толкова, Дени влиза но не пише.. Липсва ми Румето от Варна, липсва ми форума от преди 2 години. :snif:
dal

Re: Липсва ми

Мнение от dal »

А къде е Трол, поне да се обозначи?
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”