Нови цени в ЕКОНТ

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31670
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1013 пъти
Получил благодарност: 2312 пъти

Re: Нови цени в ЕКОНТ

Мнение от Мария Николова »

Когато имам 20 и кусур еднакви пратки на 20 адреса и свАря с опаковането им в 17:50, звъня и казвам, че вече чакам таксито, моля да ме изчакат. Само 1-2 пъти ми се е случвало да ги забавя, но ме чакат, не ме връщат след работното време. :daaa:
Какво Спиди, кви 5 лева! :o
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
илюзия
Виенско кафе
Мнения: 353
Регистриран на: Апр 21, '12, 23:48
Получил благодарност: 6 пъти

Re: Нови цени в ЕКОНТ

Мнение от илюзия »

Печелят с добро обслужване, с каквото Спиди не могат да се справят, не знам защо...

Аз всъщност търсех графика за работа на Еконт за предстоящите празници. Зная, че на него не му е тук мястото, но ще го копирам все пак, може и той да се окаже полезен за онези, които планират да изпращат или получават пратки в следващите дни:
Великденски график на Еконт в България

На 26 април (петък) всички офиси на Еконт са със съботно работно време;
На 27, 28 и 29 април (събота, неделя и понеделник) почиваме;
Пратките, приети на 25 април (четвъртък), може да бъдат получени на 26 април (петък) с услуга Точен час или на 30 април (вторник), ако са без услугата;

Всички пратки, приети на 26 април (петък), ще бъдат доставени на 30 април (вторник).

В Румъния и Гърция 26 април (петък) и 29 април (понеделник) са почивни дни. Затова доставките от и до тези държави са със следния график:
Пратки за Румъния и Гърция, приети в България на 25 април (четвъртък) и на 26 април (петък), ще доставим на получателите в Букурещ и Солун на 30 април (вторник) и на 2 май (четвъртък) – до другите населени места;
Пратки за България, приети в Букурещ и Солун на 25 април (четвъртък), ще доставим на 26 април (петък) – с услуга Точен час и на 30 април (вторник), ако са без услугата.
- - -
График на Еконт за празничните дни през месец май

• На 1 май (сряда) всички офиси са със съботно работно време;
• 6 май (понеделник) и 25 май (събота) са почивни дни за Еконт;
• На 24 май (петък) всички офиси са със съботно работно време.

Доставки

• Пратки, приети на 30 април (вторник), ще доставим на 1 май (сряда), ако са с услуга Точен час, или на 2 май (четвъртък), ако са без услугата;
• Пратки, приети на 3 май (петък), ще доставим на 4 май (събота), ако са с услуга Точен час, или на 7 май (вторник), ако са без услугата;
• Пратки, приети на 23 май (четвъртък), ще доставим на 24 май (петък) с услугата Точен час или на 27 май (понеделник), ако са без услугата.
"Ако всеки прави добро в предела на своите възможности,
възможностите ще станат безпределни..."
(F. İskender)
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31670
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1013 пъти
Получил благодарност: 2312 пъти

Re: Нови цени в ЕКОНТ

Мнение от Мария Николова »

Благодаря ти, илюзия, за изчерпателната информация! :ieeee: :ieeee: :ieeee:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”