Силиконов бюстЪ

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11809
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 145 пъти
Получил благодарност: 186 пъти
Обратна връзка:

Re: Силиконов бюстЪ

Мнение от johnstalker »

bouquet написа:Не, има такива мъже, които не гледат на жената като на крава с виме! :liubov2:
Верно е има такива. Сори че забравих за тази част - гейовете. Тех по принцип за мъже ги броим, нали? :twisted:
Аватар
bouquet
Чист кофеин
Мнения: 7054
Регистриран на: Дек 9, '09, 22:02
Получил благодарност: 1 път

Re: Силиконов бюстЪ

Мнение от bouquet »

Знаеш ли, брутален си!А и не забравяй, че имаш дъщеря!
Търся добри хора
Аватар
Fado
Кафевар/ка/
Мнения: 911
Регистриран на: Дек 8, '09, 13:00
Местоположение: София

Re: Силиконов бюстЪ

Мнение от Fado »

bouquet написа:Не, има такива мъже, които не гледат на жената като на крава с виме! :liubov2:
Сигурно има, но аз не познавам такива (всъщност знам един, но той само се прави на интересен). Милото най-откровено си признава, че е цицар. :twisted: Само се чудя защо тогава се е оженил за мен... :hmmm:
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11809
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 145 пъти
Получил благодарност: 186 пъти
Обратна връзка:

Re: Силиконов бюстЪ

Мнение от johnstalker »

bouquet написа:Знаеш ли, брутален си!А и не забравяй, че имаш дъщеря!
Брутален?! Аз ли? Кое те кара да си мислиш така? :shock:
Satori
Баш кафе майстор
Мнения: 2638
Регистриран на: Ное 23, '09, 20:14

Re: Силиконов бюстЪ

Мнение от Satori »

Fado написа:
bouquet написа:Не, има такива мъже, които не гледат на жената като на крава с виме! :liubov2:
Сигурно има, но аз не познавам такива (всъщност знам един, но той само се прави на интересен). Милото най-откровено си признава, че е цицар. :twisted: Само се чудя защо тогава се е оженил за мен... :hmmm:

Това просто доказва, че има мъже, които не гледат на жената като на закачалка за цици. Fado, моят е същият като твоето мило. Ако цицоманията му определяше решенията му в живота, щеше да се ожени за списание Плейбой или за Мимата.

Ако мъжете гледаха на жените като на крави с виме - това вече щеше да е нещо съвсем друго - вимето е орган, предназначен да прави мляко - т.е. млечна жлеза, това е неговата първична, нормална и природосъобразна функционалност. Нещо съвсем различно от всеобщото възприятие на циците като сексуален атрибут преди всичко.

Като всяко научно постижение, превърнало се в рутина, уголемяването на циците е нещо много хубаво, защото разширява възможностите за свободен избор. Познавам жени, които много сполучливо са го направили, от естетична гледна точка, но животът им е все така неудовлетворителен, както за тях самите, така и за съпрузите им. Прагматично погледнато - аз съм изцяло за, ама нещо рискът свързан с такива интервенции ми е доста голям.
lila
Чист кофеин
Мнения: 8112
Регистриран на: Ное 24, '09, 16:28
Получил благодарност: 1 път

Re: Силиконов бюстЪ

Мнение от lila »

Каква веселяшка тема :lol:
Satori написа: Ако цицоманията му определяше решенията му в живота, щеше да се ожени за списание Плейбой или за Мимата.
Коя е Мимата :hmmm:
Satori
Баш кафе майстор
Мнения: 2638
Регистриран на: Ное 23, '09, 20:14

Re: Силиконов бюстЪ

Мнение от Satori »

Еми Мими бе. С големите цици от кафето. От компанията, в която се запознахме с благоверния.
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11809
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 145 пъти
Получил благодарност: 186 пъти
Обратна връзка:

Re: Силиконов бюстЪ

Мнение от johnstalker »

Satori написа:Еми Мими бе. С големите цици от кафето. От компанията, в която се запознахме с благоверния.
Ъ-ъъъ, снимка или рисунчица поне на тази Мими дали нема да се намери? :mrgreen:
Satori
Баш кафе майстор
Мнения: 2638
Регистриран на: Ное 23, '09, 20:14

Re: Силиконов бюстЪ

Мнение от Satori »

Ти Плейбой нямаш ли си, завалията? :mrgreen:
gospodinov

Re: Силиконов бюстЪ

Мнение от gospodinov »

Ха ха каква тема от близкото минало.
Изображение
Да видим сега, след 7 години какво мислите - за силикона в женските гърди и изобщо в женското тяло или против?
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”