Свободата, Санчо ...

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8473
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 820 пъти
Получил благодарност: 617 пъти

Re: Свободата, Санчо ...

Мнение от Shami »

Казваш,че храната и позата оказват влияние на сънищата,не се бях замисляла :hmmm:
Аватар
prijatel62
Баш кафе майстор
Мнения: 2025
Регистриран на: Юли 5, '15, 19:19
Местоположение: гр.Варна, 95 м н. в., Черноморски климат

Re: Свободата, Санчо ...

Мнение от prijatel62 »

-Свободата, Санчо!
-Ами салама, господарю?
Идва ми да зарежа всичко и.....да стана принц!
https://www.youtube.com/watch?v=IlxDmHP54x8
https://www.youtube.com/watch?time_continue=22&v=0_lGbdM6WdM
Мариана Бечева
Виенско кафе
Мнения: 320
Регистриран на: Ное 22, '14, 17:32
Местоположение: село Тъжа

Re: Свободата, Санчо ...

Мнение от Мариана Бечева »

Аника написа: Дек 8, '18, 15:24 [quote="Мариан
Видя ли, много са умни и забавни :)
Е, трудничко се гледат, но какво пък, сигурно не са си избрали случайни родители
Аника, мислела съм си за избора на нас като свои родители. И стигнах до интересни изводи.
Властен, самовлюбен, непременно да е център на внимание, изискващ, човече, за което ще си помислиш че е от царско потекло. Избира да се роди като трето дете в обикновено селско семейство. Сериозно ограничени финансово, борба за оцеляване, нямащи време да отговаряме на големите му изисквания. Предизвикателство беше отглеждането му и добре че не съм се сетила да го водя по лекари и тъпча с лекарства, които се оказва че само вредят. Вече е на 21 г. Дано малко поолегне и да се нагоди към околните.
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Свободата, Санчо ...

Мнение от calico »

Децата индиго са трудни деца. Те са като валяци, ще преминат през всичко. Слава Богу, че ги има. Мариана, не можеш да го промениш, нито той ще се впише в света такъв, какъвто е. По-скоро той ще промени средата си. Спокойна да си за него, той има повече връзка със всичко наоколо и ще се справя добре. Но няма да приеме този свят такъв, какъвто е, защото не е дошъл да се вписва в света, дошъл е да го промени.
Малката ми племенница е такова дете, обожавам я.
А малката ми внучка е от кристалните деца. Те са нещо доста различно. Двете са на почти една възраст, а разликите между тях не са малко.
Внучката ми е най-спокойното дете, което съм виждала, и най-обичливото. Един мъдрец към 20 кила. Не само към хората - това мухи, насекоми, ццветя, дървета-абе всичко, дето щъка и останалото по земята.
Да, те ще направят еволюцията, ако се наложи и революцията. :lol:
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аника
Кафевар/ка/
Мнения: 954
Регистриран на: Ное 6, '16, 22:49

Re: Свободата, Санчо ...

Мнение от Аника »

Мариана Бечева написа: Дек 8, '18, 18:11 Вече е на 21 г. Дано малко поолегне и да се нагоди към околните.
И как е сега, взе ли си живота в ръце, или още е царска особа и всичко трябва да му е постелено
За един преател питам :)
Аника
Кафевар/ка/
Мнения: 954
Регистриран на: Ное 6, '16, 22:49

Re: Свободата, Санчо ...

Мнение от Аника »

Shami написа: Дек 8, '18, 17:31 Казваш,че храната и позата оказват влияние на сънищата,не се бях замисляла :hmmm:
Амчи веднага направи експеримент, няма на доверие всичко да го караме, я :)
Мариана Бечева
Виенско кафе
Мнения: 320
Регистриран на: Ное 22, '14, 17:32
Местоположение: село Тъжа

Re: Свободата, Санчо ...

Мнение от Мариана Бечева »

И как е сега, взе ли си живота в ръце, или още е царска особа и всичко трябва да му е постелено
За един преател питам :)
[/quote]
Където му мине номера. Някъде четох, че като станат на 27 години се променят. Дано не ми попариш надеждите. :stiskam:
Пак е забъркал някакви истории, скарал се е с брат си, изтрили са си номерата в телефоните, никакви контакти помежду им, а живеем под един покрив. Ще се опитам този път да не се меся, омръзна ми да съм буфер и рефер.
Аника
Кафевар/ка/
Мнения: 954
Регистриран на: Ное 6, '16, 22:49

Re: Свободата, Санчо ...

Мнение от Аника »

calico написа: Дек 8, '18, 11:10 Аника, ако не вярваме на субективните възприятия, просто трябва да спрем да общуваме. Защото всички сме със субективни възприятия, ти сама даде пример. Да отричаш нечии субективни възприятия е все едно да кажееш на някой, че не чувства товаа което чувства. Човека ти казва, че е щастлив, или нещастен, или тъжен, или споокоен...
Тука...страшен гювеч стана
Имаме 5-6 сетива (равновесието), с тях възприемаме, а чувстваме-с други работи, някои му викат сърце, други био-химия-кой както. И дали някой вижда червен светофар хич не определя дали е щастлив.
Да се върнем на сетивата-ако аз съм сляпа, няма начин да ми обясниш червения цвят и няма как да те разбера за какво говориш. Може да го има, може да го няма-не знам.

И какво значи да не вярваш на субективните възприятия на някой, примерно за аурата. Значи че те лъже ли? Сгрешил - в какво?
Вж. По-горе-за мен аурата не съществува, защото аз не я виждам, и в тази връзка 5 човека могат да ми кажат, че аурата ми е черна, бяла, жълта, лилава, синя-все тая, нямам инструмент за проверка
Най-съвършения апарат, уред, е човека...Не можеш с волтметър да измериш силата на тока, защото не е настроен за това.
По същия начин не може всички хора да виждат аури и да са цветари. Някои са строители, други са гмуркачи, трети са певци-8 октави и т.н.
Хубаво, съмнявай се, ама провери първо.
Кое? Всичко проверявам по ред на номерата, пък и освен това за момента знанията за аурата не са влезли в практическа общополезна човешка роля. Това е същото като да ми обясняват за лошите долни чакри. Първо-аз не ги виждам, и няма начин да ги видя, второ-ако ги има, без тях сме загубени, хич и няма да стигнем до виолетовата седма :)

И най-вече и последно-да поговорим за приключенията на астралното тяло, какво издребняваме :)
Аника
Кафевар/ка/
Мнения: 954
Регистриран на: Ное 6, '16, 22:49

Re: Свободата, Санчо ...

Мнение от Аника »

Мариана Бечева написа: Дек 8, '18, 20:06 Където му мине номера. Някъде четох, че като станат на 27 години се променят. Дано не ми попариш надеждите. :stiskam:
Пак е забъркал някакви истории, скарал се е с брат си, изтрили са си номерата в телефоните, никакви контакти помежду им, а живеем под един покрив. Ще се опитам този път да не се меся, омръзна ми да съм буфер и рефер.
А, казах ли, че са много емоционални? Ами аз за после не знам, затова питам, всички, дето са ми пред очите, са малки още. Но според мен имат шансове да се освестят и да се надскачат. Дано!
libra
Наркоман
Мнения: 11640
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 86 пъти
Получил благодарност: 62 пъти

Re: Свободата, Санчо ...

Мнение от libra »

Така кажи ,че виолетовото дето го сънувам е седмата чакра.В такъв случай,мога да се чучна и какво да чакам -прераждане или Чао ,Земьо ?!
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”