Свободата, Санчо ...

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Свободата, Санчо ...

Мнение от calico »

Аника, ама аурите ги доказаха научно преди има няма 100 години.
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8475
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 820 пъти
Получил благодарност: 620 пъти

Re: Свободата, Санчо ...

Мнение от Shami »

Малко бавничко пиша,та затова се моткам,но ето .Омъжена съм ,минават три,четири години,а деца нъц.И се почва,подмятания,приказки,въпроси,ма защо не е бременна още,да не е ялова и всички такива възможни простотии.Минавам естествено на всички възможни прегледи под зоркото наблюдение на свекървата и се оказва,че проблем нямам никакъв.Тогава тя ходеше два пъти в седмицата при някаква жена в Красно село,екстрасенска ,да се опита да си излекува диабета.Жената и обяснила,че досега не е лекувала такова заболяване,но ако иска да идва на сеансите и да опитва,пък каквото стане.
Та свеки решава и мен да заведе,белким ми се повлиае енергийно и прихвана.
Отиваме двете,влизаме,а там пълно с хора.Имаше поне десет жени на сеанса.Насядахме ние двете с още една дама на дивана,останалите по столове,на земята и екстрасенската седна срещу нас ,насочи ръцете си с дланите към нас,излъчвали някаква енергия и така седяхме близо час.
През това време с част от присъстващите дами започваха да се случват странни неща.Ставаха и почваха да говорят странно,все едно виждат нещо, да се молят,да взимат икони от шкафа и да ги прегръщат,някакви такива неща,с точност не помня,но аз не само се облещих ,но и се уплаших.Реших си мисленно,че каквото и да се опитва да ми повлияе,аз няма да се дам.Така свърши сеанса,станахме и преди да си тръгнем,екстрасенската ме запита дали съм усетила нещо.Аз отговарям,че не съм усетила нищо особенно.Тогава тя вика на свеки да отидем с нея в другата стая и ме кара да си вдигна блузата отзад на гърба.Вдигам аз,а те се блещят отзад,казват ми ,че съм имала белег като от разрез,точно зад сърцето.Екстрасенската ми обяснява,че докато тези същества ,които и помагат са ме сканирали и са установили,че имам голям проблем със сърцето и са ми направили операция, там на момента.Белега е доказателство.Двете жени се договарят за следващата визита,а аз стоя като гръмната.Тръгваме си,но аз едва се движа.Все едно валяк е минал през мен.Всичко ме болеше,цялото тяло,всички мускули,все едно имам мускулна треска,но поне три пъти повече от нормалното .Все едно ми бяха изпили енергията,толкова зле ми беше. До вечерта ми мина всичко,но втора визита нямаше.Отказах,нямаше никаква сила на света,която да ме накара пак да се върна там.Скоро се установи,че действително имам някакъв проблем със сърцето.Та не знам изобщо какво да мисля.
Сетих се за тази случка,защото тези жени ми изглеждаха като хипнотизирани за да вършат такива неща.Това беше страшно като го гледаш,да не може да се контролираш.Затова се страхувам от хипноза.
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8475
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 820 пъти
Получил благодарност: 620 пъти

Re: Свободата, Санчо ...

Мнение от Shami »

Мога и друга случка да ви разкажа,за приспиване :lol:
Но не искам да обсебвам темата и да досаждам.
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Свободата, Санчо ...

Мнение от milena02 »

Еличка написа: Дек 7, '18, 23:06 От две - три години този сън изчезна. Защо? Често се питам.....
Защото си приземила очакванията си от живота. И "въжетата", които те свързват със самата теб, по тази причина са по-надеждни. В съня ти ти си и асансьорът, ти си и въжетата, ти си и сградата. Ако разгледаш картината като различни сегменти от едно цяло, ще намериш отговора.
Темата ме заинтригува изключително много. Не зная как съм я пропуснала. Утре ще прочета всичко. Мисля, че имам много неща, с които да се включа тук. "Свободата" е култ за мен. Най-после в целия си 47-годишен живот я постигнах. И да ви кажа - чувството не може да се сравни с нищо друго!
libra
Наркоман
Мнения: 11640
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 86 пъти
Получил благодарност: 62 пъти

Re: Свободата, Санчо ...

Мнение от libra »

Със сънищата ние се свързваме с невидимото,можем да видим бъдещи събития.Много хора го могат .Моето предположение е ,че ставаме нещо като подходящата антена ,както при радио или телевизия ,може би чрез въпросните вълни ,за които говори Силва.Сънищата и съня са много свързани с нашето психическо състояние .Многократно повтарящи се сънища със сигурност показват бъдещо събитие или настоящо пс. състояние .Например ,сънят със асансьора,за мен е някакъв страх /от пропадане ,в най-общ смисъл /.Сънуващият го има този огромен страх ,но асансьорът винаги спира на 2 етаж/той се спасява/.Но след съня той се чувства много зле ,много е упашен .Вероятно си имала тежък период ,с някаъв страх ,но си се успокоила вече и за това не го сънуваш.
За това ме е страх да се занимавам в тази посока.И аз имам тип сън ,който сънувам от много години .Общото е ,че не се справям за нещо.Например,на изпит съм ,но не съм си научила.
Сънят на Миша със зеления воал-по горната логика/която е проверена/ тя може да сънува нещо от действително минало .Понеже прераждането от миналото малко трудно всеки може да провери ,всички са в чуденка дали така се случва.Както и аз не знам как е .Слава богу,поне с такива сънища не съм дарена.Зеленият цвят значи нещо.Мише, провери в нета.
Схами,и аз бих избягала с двеста от такива компании.
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Свободата, Санчо ...

Мнение от calico »

Шами, аз мисля, че правилно не се подлагаш на хипноза. Слушай се.
Не може да се позволява на кой да е да бърника в енергетиката ни.
Знаеш ли какви астрални същности бродят насам натам и могат да влезнат в полето ти, когато екстрасенса не е дотам пречистен енергийно.

Пък за сърцето ти- ами то са минали доста години от тогава, вероятно не е от онова нещо
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
Миша
Наркоман
Мнения: 17028
Регистриран на: Ное 27, '09, 14:11
Местоположение: София
Дал благодарност: 137 пъти
Получил благодарност: 468 пъти
Обратна връзка:

Re: Свободата, Санчо ...

Мнение от Миша »

Либре, тези сънища са дар, събуждам се нов човек, без да ми е нужно да знам какво значат. Зеления цвят е моя цвят, защото работя сред зеленина, защото обичам планината, оттам и сънищата предполагам, често сънувам , и сънувам детайлно и цветно, според психолози това било присъщо на чувствителни хора, това нямаше нужда да го научавам от психолози, знам, че съм готова да ревна или да се засмея при най-малкия повод, а за чувствителността пък отговаряли огледалните неврони, които улавят импулсите на чужди неврони , така че и това не зависи от мен и няма смисъл да гадая защо е така това или онова, просто го оставям да се случва
Свирете, музиканти! Дълга нощ ще е тази - чак до изгрева на надеждата......


Разсадник
Изображение
libra
Наркоман
Мнения: 11640
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 86 пъти
Получил благодарност: 62 пъти

Re: Свободата, Санчо ...

Мнение от libra »

Mише и аз живея сред зелено ,но цветът който сънувам е тъмновинено.
Ако аз сънувам зелено ,това ще означава за мен ядове и неудачи.
Аника
Кафевар/ка/
Мнения: 954
Регистриран на: Ное 6, '16, 22:49

Re: Свободата, Санчо ...

Мнение от Аника »

Зеленото в съня е истина
Ядовете са бели, плачът е радост и т.н.-да не го обръщаме тука на съновник :)

Хипнозата може да е опасна, регресията също

Повтарящите се сънища могат да са свързани и с физическото здраве, например пропадането да е някаква аритмия, но тук трябва да се потърси повече информация.

А относно екстрасенсите-хич не им вярвам, не се знае кой на кого каква енергия прехвърля и защо, изобщо-съмнителна история.
Аз съм изследвала някои неща, но като цяло съм човек на логиката и здравия разум, и го правя по-скоро да разбера къде е уловката. По същата причина на младини съм била при врачки, заведена от някоя приятелка и винаги е било пълна пародия, с изключение на веднъж.
Аника
Кафевар/ка/
Мнения: 954
Регистриран на: Ное 6, '16, 22:49

Re: Свободата, Санчо ...

Мнение от Аника »

calico написа: Дек 7, '18, 23:12 Аника, ама аурите ги доказаха научно преди има няма 100 години.
Скоро не съм търсила, но на подобна науча статия/изследване за децата не съм попадала. Още преди 30-на години някаква екстрасенска ли, каква беше, го вкара този термин, защото им видяла аурата. Аз за себе си не знам и не твърдя.
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”