Нови придобивки

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
Аватар
tanya1602
Виенско кафе
Мнения: 311
Регистриран на: Ное 29, '09, 07:50
Местоположение: София

Нови придобивки

Мнение от tanya1602 »

Момичета, до поустваме в тази тема кой какво е купил , след време да каже дали е доволен , от какво е разочарован и т.н.
oxygen
Kафенце
Мнения: 18
Регистриран на: Дек 1, '09, 18:34

Re: Нови придобивки

Мнение от oxygen »

Аз непрекъснато си измислям разни глупости да си купувам! :nod: И им се радвам известно време и после остават на заден план. Купих си хлебопекарна и то беше едно месене едно чудо...Обаче като започнах диетата и я скрих. Сега само като се налага да меся нещо я ползвам, но определено съм много доволна от нея. А най-любимата ми играчка е робота скуба! Е, просто го обожавам! Много хубаво чисти! Пускам го и излизам на кафе! Като се върна у нас е лъснато! :ieeemyzh:
Satori
Баш кафе майстор
Мнения: 2638
Регистриран на: Ное 23, '09, 20:14

Re: Нови придобивки

Мнение от Satori »

oxygen написа:Аз непрекъснато си измислям разни глупости да си купувам! :nod: И им се радвам известно време и после остават на заден план. Купих си хлебопекарна и то беше едно месене едно чудо...Обаче като започнах диетата и я скрих. Сега само като се налага да меся нещо я ползвам, но определено съм много доволна от нея. А най-любимата ми играчка е робота скуба! Е, просто го обожавам! Много хубаво чисти! Пускам го и излизам на кафе! Като се върна у нас е лъснато! :ieeemyzh:
Дай снимка.
Аватар
ptiholov
Кафе машина
Мнения: 3594
Регистриран на: Ное 29, '09, 22:18
Местоположение: Бургас
Дал благодарност: 15 пъти
Получил благодарност: 595 пъти

Re: Нови придобивки

Мнение от ptiholov »

Хайде ,ако може да спрете се тези момичета,че почвам да се чувствам не съвсем на място. :evil:
Аватар
tanya1602
Виенско кафе
Мнения: 311
Регистриран на: Ное 29, '09, 07:50
Местоположение: София

Re: Нови придобивки

Мнение от tanya1602 »

ptiholov написа:Хайде ,ако може да спрете се тези момичета,че почвам да се чувствам не съвсем на място. :evil:
Сорка, момчета :oops: :tzvetentze:
Аватар
Blue sky
Чист кофеин
Мнения: 5707
Регистриран на: Ное 23, '09, 15:35

Re: Нови придобивки

Мнение от Blue sky »

Окси, скубата мокри ли, или не? Много съм го заплюла да си купя, но по клиповете, които виждам не мога да преценя дали ще става за мен, за пръв път мога да питам за лични впечатления. При нас пода е лакирано дюшеме, он е много старо и на места има отворени фуги - т.е. притеснявам се да не се повреди лака и най-вече - ако мокри, да не се надуе ако влезе вода в процепите :hmmm:
He who plants a garden, plants happiness
oxygen
Kафенце
Мнения: 18
Регистриран на: Дек 1, '09, 18:34

Re: Нови придобивки

Мнение от oxygen »

Мокри, но не много. Както с меджика. Аз мия и ламината с нея. После минава и подсушава, но не много. Мисля, че няма да ти създава проблем. Аз просто съм влюбена в нея. Много четох из форумите, много се чудих дали да я купя, ама сега не съжалявам! :stiskam:
Аватар
Blue sky
Чист кофеин
Мнения: 5707
Регистриран на: Ное 23, '09, 15:35

Re: Нови придобивки

Мнение от Blue sky »

А един цикъл на чистене колко трае горе долу? Почти напълно съм убедена че и аз ще се влюбя ;)
He who plants a garden, plants happiness
Аватар
tanya1602
Виенско кафе
Мнения: 311
Регистриран на: Ное 29, '09, 07:50
Местоположение: София

Re: Нови придобивки

Мнение от tanya1602 »

Изображение

Да се изфукам - от 2-3 часа съм горд, тъп собстственик и се боря с този уруд / уред/. Много е лошо , когато фурната по-умна от теб. :hmmm: :hihihi:
Satori
Баш кафе майстор
Мнения: 2638
Регистриран на: Ное 23, '09, 20:14

Re: Нови придобивки

Мнение от Satori »

:lol:
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”