Въпроси разни и разнообразни

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Заключено
Аватар
Blue sky
Чист кофеин
Мнения: 5707
Регистриран на: Ное 23, '09, 15:35

Re: Въпроси разни и разнообразни

Мнение от Blue sky »

И нашите стъкла са такива, не ще да е от тях :angelche:
He who plants a garden, plants happiness
Аватар
Feeriq
Кана кафе
Мнения: 527
Регистриран на: Дек 13, '09, 17:58
Местоположение: Sofia

Re: Въпроси разни и разнообразни

Мнение от Feeriq »

Значи си въобразявам и това е, ами моля тогава някакви предположения да изкажете зощо така се получава ? Цветята са наторени , полети и пресадени във нова пръст и болести и вредители нямат , стъклата не са виновни изглуждата чудесно но не растат :D тогава къде може да е причината?
А и още един въпрос имам :oops: да знаете къде в София има кожар ли кожухар незнам какво ми трябва за стесняване на кожено яке :hmmm:
Satori
Баш кафе майстор
Мнения: 2638
Регистриран на: Ное 23, '09, 20:14

Re: Въпроси разни и разнообразни

Мнение от Satori »

Feeriq написа:Значи си въобразявам и това е, ами моля тогава някакви предположения да изкажете зощо така се получава ? Цветята са наторени , полети и пресадени във нова пръст и болести и вредители нямат , стъклата не са виновни изглуждата чудесно но не растат :D тогава къде може да е причината?
А и още един въпрос имам :oops: да знаете къде в София има кожар ли кожухар незнам какво ми трябва за стесняване на кожено яке :hmmm:
Кожухар един зная - ще ти пиша на лични, да видиш дали те устройва кварталът.

Да не са преторени цветята?
Аватар
Titi
Чист кофеин
Мнения: 7181
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:51
Местоположение: София

Re: Въпроси разни и разнообразни

Мнение от Titi »

Причината е, че зимата всички цветя изпадат в покой, при едни е изразен по-явно, при други не толкова, но всички намаляват растежа и цъвтежа си. Не се притеснявай, това си е нормален ритъм, напролет ще дръпнат.
Приключенията на Тити дългото чорапче http://titidulgotochorapche.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Feeriq
Кана кафе
Мнения: 527
Регистриран на: Дек 13, '09, 17:58
Местоположение: Sofia

Re: Въпроси разни и разнообразни

Мнение от Feeriq »

Не мисля,че са преторени :hmmm: това явление - нерастежа го наблюдавам отскоро преди не беше така.Явно трябва да се примиря ,че спят и да не ги закачам и това е :D Благодаря много за отговорите :tzvetentze:
Аватар
Titi
Чист кофеин
Мнения: 7181
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:51
Местоположение: София

Re: Въпроси разни и разнообразни

Мнение от Titi »

пуу, щото най-не обичам неграмотно писане, затова точно в това се окъках. За наказание обещавам да напиша сто пъти "цъФтеж", че да не се излагам повече.
Приключенията на Тити дългото чорапче http://titidulgotochorapche.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Iveto
Kафенце
Мнения: 32
Регистриран на: Дек 13, '09, 10:38

Re: Въпроси разни и разнообразни

Мнение от Iveto »

Titi написа:пуу, щото най-не обичам неграмотно писане, затова точно в това се окъках. За наказание обещавам да напиша сто пъти "цъФтеж", че да не се излагам повече.
На фона на неграмотните писаници, които се изливат във форума от няколко дни, на твоя "цъВтеж" надали някой е обърнал внимание. :twisted:
Аватар
5ia
Кафевар/ка/
Мнения: 992
Регистриран на: Дек 13, '09, 09:06
Местоположение: Русе

Re: Въпроси разни и разнообразни

Мнение от 5ia »

Titi написа:пуу, щото най-не обичам неграмотно писане, затова точно в това се окъках. За наказание обещавам да напиша сто пъти "цъФтеж", че да не се излагам повече.
Значи не съм само аз неграмотна :D . Тити, почти ми стопли душичката, защото сега ще ни се смеят и на двете. Но аз пък няма да ви кажа какво съм написала. Който видял - видял! :twisted:
Аватар
bouquet
Чист кофеин
Мнения: 7054
Регистриран на: Дек 9, '09, 22:02
Получил благодарност: 1 път

Re: Въпроси разни и разнообразни

Мнение от bouquet »

Извинявам се за тъпия въпрос, но къде на клавиатурата е ер малък?
Търся добри хора
Аватар
kukublondy
Kафенце
Мнения: 3
Регистриран на: Дек 25, '09, 10:56
Местоположение: Страната на Чудесата

Re: Въпроси разни и разнообразни

Мнение от kukublondy »

на фонетиката е на X
Заключено

Обратно към “Разни и разнообразни теми”