Зарадва ме това, че ......(1)

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Заключено
Аватар
ivanina
Кафе машина
Мнения: 4142
Регистриран на: Мар 29, '13, 11:36
Местоположение: Русе, България
Дал благодарност: 20 пъти
Получил благодарност: 6 пъти

Re: Зарадва ме това, че ......

Мнение от ivanina »

:ieeee: ...не мога да го опиша с две думи...днес се почувствах не земно щастлива , когато от спрелият пред нас джип ,дочух името си от излизащата от него все още млада на вид жена- в която след осем години радяла - разпознах бившата си софийска шефка- за която някога в една доматена тема бях писала,как трябва да се възпитават децата ни за да бъдат успешни продължители на започнатото от нас велико дело- бизнеса.
Беше много стриктна и същевременно разбран човек и искаше от децата си момченца да направи бойци, а нас служителите - както бях споменала ни наемаше по зодиак- Телци... :twisted:
Аз много я харесвах като работодател и като типаж....но явно това чувство е било взаимно , разбрах го от днешното и излияние- "Много често минавам с колата от тук, винаги гледам с надежда към вас - много исках да те видя...но днес твърдо реших- почивен ден е ...отивам!" :D Ми не можах да скрия емоцията си на искрена дива радост- почувствах се някак специална - значима, не само за хората от семейството си!
Някога се разделихме заради влошилото се здраве на мама - над която се бях обгрижила до последния и земен час.
Не можехме да се нарадваме една на друга....последва предложение - когато пожелаеш, имаш нужда -когато решиш- винаги можеш да дойдеш при нас! :daaa:
Ми в днешният ни свят това не е никак малко ... :hmmm:
Да беше предсказание че това днес ще ми случи - нямаше да го повярвам... :daaa:
Истината е като водата - винаги намира път!...

Изображение
Аватар
venetka70
Кафе машина
Мнения: 3610
Регистриран на: Май 21, '15, 12:17
Местоположение: Белица, Силистра / Пловдив /Момчиловци / Чирчик, Узбекистан и накъдето ме отвее вятъра
Дал благодарност: 23 пъти
Получил благодарност: 36 пъти

Re: Зарадва ме това, че ......

Мнение от venetka70 »

Днес загубих ума и дума след като от Брит Розако ми се обадиха, че ми пращат два броя рози, за който направих рекламация, че не се това, което поръчах.
Като при това аз не съм искала от тях компенсация, а имах молба само да разпознаят ако е възможно това, което са ми пратили.
Дотолкова сме се "смахнали", че нещо нормално като търговска политика ми се видя като огромна светлина в тунела и страшно ме зарадва. Мога само да се надявам, че скоро болшинството от българските фирми ще работят като тях.
PS- Това не е реклама, просто ми стана едно леко на душата и споделих.
Flowerlover
Иногда вовремя сделанные шаги меняют походку всей жизни!!
libra
Наркоман
Мнения: 11635
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 73 пъти
Получил благодарност: 53 пъти

Re: Зарадва ме това, че ......

Мнение от libra »

Похвално за Бритрозако,така трябва .
Deleted User 1445

Re: Зарадва ме това, че ......

Мнение от Deleted User 1445 »

Последните дни форума се напълни с невероятни снимки от пролетните ни градини :liubov2: Ами, много се радвам, за да не обикалям по всяка тема, тук ви казвам, че настроението е слънчево, а градините - приказни. Липсват ми снимки от градината на Люб :gydigydi:
Аватар
scleri
Кафе машина
Мнения: 3883
Регистриран на: Юли 10, '10, 13:14
Дал благодарност: 43 пъти
Получил благодарност: 268 пъти

Re: Зарадва ме това, че ......

Мнение от scleri »

Изображение


Тия двама възрастни мъже са бай Георги от Вършец и бай Асен от с.Церово, Благоевградско, по на 71 години, набори. Гледаш ги, братче, нашенци... Единият 48 години бачкал като вол и кътал бели пари за черни дни, и тия дни отива в Монтанската болница при главната сестра, и вади цялото си богатство - 4000 лв. - да помогнел на болни деца, ако можело на четири по хиляда лева да дадели...
На другия мъж някакъв добитък от горското взел, та му съставил акт, че бил отрязал в собствената си градина някакво дърво, но човечецът нямал 85 лв. за глобата и взел, та си продал магарето... Тв раздула случая, отворила сметка, добри хора от цяла България внесли по лев, по два да си купи магаре, и се събрали 4000 лв. И човечецът рекъл, че може да си кара и без магаре, и взел, та дал парите на свои съселяни с дете, болно от церебрална пареза, да му купели количка...

Нашенци... от тия, които и на снимка да ги видиш, ще ги отминеш... щото толкова ни е акълът български...

автор Мира Манолова
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15823
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 718 пъти
Получил благодарност: 1506 пъти

Re: Зарадва ме това, че ......

Мнение от Гео, граф »

Преди седмица бях на концерт и, нали съм си шматка, в еуфорията на скачане, крещене, танцуване и куфеене, съм си изтърсила портмонето някъде. Така ме тресеше адреналина, че махнах с ръка и си казах както дошло-така си отишло :seven: ... В събота бях при Мишето и тъкмо си хортуваме сладко, телефона звъни - непознат номер. Добър ден... Добър ден... Вие ли сте... Аз съм... Бяхте ли на концерт на Съли?... Бях и си загубих портмонето... Е, ние го намерихме... А как разбрахте, че съм аз, след като в него няма нищо лично :shock: ?... Имаше бележка от Еконт, пращали сте нещо на четири човека.................

Току-що се връщам от бърза среща с момчето, а момичето през цялото време ни координираше. Не е важно какво щях да загубя. Важното е, че спечелих още една доза вяра в човещината. Не съм я губила, но в последните години нещо се беше поразклатила. Благодаря ви още веднъж, непознати млади хора :sbow: :sbow: :sbow: !

Изображение
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
iv.tarlen
Баш кафе майстор
Мнения: 2384
Регистриран на: Юни 7, '16, 16:45
Местоположение: Казанлък

Re: Зарадва ме това, че ......

Мнение от iv.tarlen »

Гео, страхотно, леко настръхнах от кеф! :tzeluvka:
Аватар
Tanet
Кафе машина
Мнения: 4787
Регистриран на: Яну 13, '10, 11:52
Местоположение: Севлиево 5-а зона
Дал благодарност: 2 пъти
Получил благодарност: 1 път

Re: Зарадва ме това, че ......

Мнение от Tanet »

Ми Гео първо, на добрия човек - добро се връща, такъв е закона на Вселената и второ-присъединявай ги към нас тези млади бе, можа пък и по китки да ги запалим :tzeluvka: .
"Истинските неща в живота, не са нещата"
[img]http://smileys.on-my-web.com/repository ... gonfly.gif[/img]

градинките на "утринния покой"
Аватар
Миша
Наркоман
Мнения: 17028
Регистриран на: Ное 27, '09, 14:11
Местоположение: София
Дал благодарност: 136 пъти
Получил благодарност: 468 пъти
Обратна връзка:

Re: Зарадва ме това, че ......

Мнение от Миша »

Tanet написа:Ми Гео първо, на добрия човек - добро се връща............
И аз така ѝ казах :nod: Обаче трябваше да ѝ видите сладката муцка :liubov: , първо гледаше с огромно недоверие и объркване, после очите ѝ светнаха като на дете , попаднало в любимата сладкарница :tzeluvka:
Свирете, музиканти! Дълга нощ ще е тази - чак до изгрева на надеждата......


Разсадник
Изображение
Аватар
ravik
Кафе машина
Мнения: 4636
Регистриран на: Ное 23, '09, 16:09
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Зарадва ме това, че ......

Мнение от ravik »

Заключвам тази тема, тъй като стана доста голяма.
Новата тема е тук: http://forum.hobbykafe.com/viewtopic.php?f=8&t=7345" onclick="window.open(this.href);return false;
Недей спа! Отивай на SPA!
Цветята ми: http://community.webshots.com/user/ravique
Заключено

Обратно към “Разни и разнообразни теми”