Не купувайте!!!!!!!!!!

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
Аватар
cherry_lady1984
Дълго кафе
Мнения: 117
Регистриран на: Дек 14, '10, 14:49

Не купувайте!!!!!!!!!!

Мнение от cherry_lady1984 »

предлагам да отворим нова тема в която да споделяме за това което сме купили и не сме доволни от него.така ще може да предпазим другите от грешката която сме направили.хайде почвам аз:
не купувайте храната за котки на лидл.случайно четох в един английски форум че тя води до камъни в бъбреците.плюс това е на цената на уискас.аз сбърках и купих един път от нея.моя котарак к :dovolen: атегорично я отказа.
Аватар
Denis
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1358
Регистриран на: Юли 11, '10, 16:48

Re: не купувайте!!!!!!!!!!

Мнение от Denis »

Черилейди, то моя котарак не ще да яде шунка, наденица, варено пиле, прясно мляко и ... още сто неща от хладилника/дето е за нас, не от неговия :lol:, че такъв няма /. Да ти кажа, че отскоро и рибата дето ние си похапваме неще. Само за вратните пържолки не съм сигурна, но там нещата са на кантар. Е, тогава с какво се храниме ние :!: щото аз не знам, но се налага да ям все пак нещо, само на солети и минерална вода нещо не ми се получава. Боклуците по магазините станаха повече от тези в контейнерите и около тях :snif:
Как можеш да знаеш какво искаш, докато не получиш каквото искаш и не видиш дали ти харесва?
Аватар
cherry_lady1984
Дълго кафе
Мнения: 117
Регистриран на: Дек 14, '10, 14:49

Re: не купувайте!!!!!!!!!!

Мнение от cherry_lady1984 »

сега като казваш за риба се сещам-не си купувайте пангасиус замразен.иначе просто ако ти е мило животното не си прави експерименти.моя освен неговото ядене яде само сварено месо друго не.
Аватар
pachetooo
Виенско кафе
Мнения: 473
Регистриран на: Юли 23, '10, 20:15
Местоположение: Пазарджик

Re: не купувайте!!!!!!!!!!

Мнение от pachetooo »

Същата работа е и при мен.Луканка ''Орехите'',народна наденица и колко много други нито кучето ми нито котките е ядат,а аз ги ям :x .Преди 3-4 дни от Веригата Penny си купих сирени на кето пише че годно до 5.2011 а днеска вижте в какво състояние е...
Изображение
незна дали се вижда на снимката ,но се е надило и всеки момент ще експлоадира :hmmmmmm:
Аватар
nel4o
Баш кафе майстор
Мнения: 2554
Регистриран на: Ное 23, '09, 21:38

Re: не купувайте!!!!!!!!!!

Мнение от nel4o »

Ама я помислете сега! Вериги като Лидл и Пени Маркет поддържат относително ниски цени на стоките. По-ниски от другите магазини. Нали не си мислите, че е за сметка на печалбите :twisted: Това са стоки с изтичаш срок на годност, ометени от европейските и нашенските складове за жълти стотинки. Няма да ви обяснявам как се прави :mrgreen: сами се досещате. После защо кучетата не ядат кренвирши :twisted: . Ами само Тандем не си прибират залежалата стока обратно. Останалите си я взимат и я заменят с нова. Нали се сещате къде отива старата.... Същото е с останалите неща. Подобни големи вериги ви принуждават да харчите повече, въпреки привидно по-ниските цени. Защото днес това е на прИмоция, и онова и онова .... ама ние нямаме нужда от тези стоки, но купуваме, защото ни се вижда по-ниска цената. А то като се развали след 3 дни и го хвърлим .... тогава какво излиза?!!!
кирилица не е на съседа Киро жена му...

http://raphaelholisticjewelry.com/
Аватар
joannka
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1873
Регистриран на: Сеп 30, '10, 17:24
Местоположение: Плевен

Re: не купувайте!!!!!!!!!!

Мнение от joannka »

nel4o написа:Ама я помислете сега! Вериги като Лидл и Пени Маркет поддържат относително ниски цени на стоките. По-ниски от другите магазини. Нали не си мислите, че е за сметка на печалбите :twisted: Това са стоки с изтичаш срок на годност, ометени от европейските и нашенските складове за жълти стотинки. Няма да ви обяснявам как се прави :mrgreen: сами се досещате. После защо кучетата не ядат кренвирши :twisted: . Ами само Тандем не си прибират залежалата стока обратно. Останалите си я взимат и я заменят с нова. Нали се сещате къде отива старата.... Същото е с останалите неща. Подобни големи вериги ви принуждават да харчите повече, въпреки привидно по-ниските цени. Защото днес това е на прИмоция, и онова и онова .... ама ние нямаме нужда от тези стоки, но купуваме, защото ни се вижда по-ниска цената. А то като се развали след 3 дни и го хвърлим .... тогава какво излиза?!!!
Това е точно така,уви!!! :sdaaa: Аз лично хич не се връзвам на тези прИмоции и винаги гледам срок на годност ,съдържание,грамаж спрямо цена и т.н. и дори интуицията си слушам.И най-мразя някой с вежливо-императивен тон да ме приканва "купете това,защото..." ,"купете онова..."!Аз да не съм идиот и да не мога да си преценя какво точно ми трябва?!?Хич не съм лесен клиент :sneee: :sdovolen:
Изображение Изображение Изображение

ИзображениеFlowers feed the soul...
Happiness is a decision.You are as happy as you decide to be!
Аватар
al.yank
Кафе машина
Мнения: 3786
Регистриран на: Ное 27, '09, 23:24
Местоположение: Варна

Re: не купувайте!!!!!!!!!!

Мнение от al.yank »

Като стана дума за Лидл,при все,че съм наясно,че хубаво евтино няма,подлъгах се преди време и си купих "промоционална"лазаня.Е,голяма отврат!Никаква кайма-гнусни хрущяли,никакъв сос болонезе-лигава доматена гадост...Ама хак ми е!Не може кило(ако не се лъжа)немско "качество"да струва 4-5лв.,при положение,че 1,8кг.нашенска лазаня се продава в Метро за 16лв.(дали не беше и повече).
И като се замисля,че до дни на метри от блока ни откриват поредния си супермаркет...ми много ме е яд,що не беше друг магазин...
Истината рядко е чиста и никога проста!
http://bonko.snimka.bg/hobby/moite-cvetya.30518
Аватар
mimeta
Кана кафе
Мнения: 550
Регистриран на: Фев 22, '10, 21:11
Местоположение: Чехия
Дал благодарност: 2 пъти
Получил благодарност: 4 пъти

Re: не купувайте!!!!!!!!!!

Мнение от mimeta »

Аз тука пазарувам основно в Лидъл. Хем е евтино, хем ми е близо.Там купувам и кучешка храна за котките, много я обичат. Марката е "кошида" или нещо такова. Като бяхме с женската котка на ветеринар, лекарката я похвали, че си личи, че е изключително здраво животно... И лазаня съм купувала от там. Беше много вкусна, само където беше доста скъпа. Явно българският Лидъл е побългарен...
Пени маркет и тук не струват. Хем са скъпи, хем нямат никакво разнообразие на стоките. Скоро влизах, че трябваше да убия 15 минути. Обиколих три пъти,но така и не намерих какво да си купя, да не излезна с празни ръце...
Изображение
Аватар
al.yank
Кафе машина
Мнения: 3786
Регистриран на: Ное 27, '09, 23:24
Местоположение: Варна

Re: не купувайте!!!!!!!!!!

Мнение от al.yank »

Да,явно си имаме побългарен вариант на Лидл,щото и от други хора,които живеят в чужбина съм чувала добри отзиви.
По отношение на Пени-любимия магазин на сина ми...щото няма никакъв избор,обрисвам го за 5 мин.,няма как да се заблееш(няма по какво) и не се налага да ме чака дълго :lol:
Истината рядко е чиста и никога проста!
http://bonko.snimka.bg/hobby/moite-cvetya.30518
Аватар
Албена
Кафе машина
Мнения: 4526
Регистриран на: Фев 2, '10, 09:57
Местоположение: Габрово

Re: не купувайте!!!!!!!!!!

Мнение от Албена »

От Лидл пазарувам само плодове и зеленчуци.
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”