Не купувайте!!!!!!!!!!

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31527
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 810 пъти
Получил благодарност: 1727 пъти

Re: Не купувайте!!!!!!!!!!

Мнение от Мария Николова »

Права си, Ани. Като бях малка, майка ми специално за мен гледаше крава и биволица, кокошки и фитки, :lol: правеше нишесте от жито, хляб с брашно от своето жито. И имаше алергия от потта си - миеше лицето си по 100 пъти на ден. На мен нищо ми нямаше, само бях злоядо дете. Хранех се само заедно с децата от махлата и затова майка хранеше всички ни. :lol:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Не купувайте!!!!!!!!!!

Мнение от calico »

То затуй и си здрава Мерко, дай Боже още много :stiskam:
Сега децата хем преяждат, хем ядат боклуци. Като ми донесоха за пръв път преди 7-8 години истинско домашно правено масло от Родопите, детето не можа да го яде- миришело му, не било масло. Щото свикнал с онуй,дето няма мирис на масло, а не такова като в нашите детски години, дето се продаваше на килограм по магазините.

абе, истината е, че в името на икономиката и печалбите развалиха всичката храна.
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
mimilisa
Кафе с мляко
Мнения: 256
Регистриран на: Юни 26, '15, 17:55
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Не купувайте!!!!!!!!!!

Мнение от mimilisa »

Не купувайте тази книга.
Изображение
Още ме е яд за най-безсмислено похарчените 12 лева.
Запечатали я с найлонче, за да не видиш колко е изпразнена от всякакво съдържание.
Вътре инфото е на ниво първите 10 реда от уикипедия . Никаква информация за специфични изисквания на видовете, почви, подрязване и схеми, торене и поливане и тинтири минтири, на което са щедри руснаците примерно.
Вътре се споменават орех и черница, но нито дума за хибискус.
Пълен шит :x
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”