НЕМА ТАКАВА ДЪРЖАВА!!!

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
Аника
Кафевар/ка/
Мнения: 954
Регистриран на: Ное 6, '16, 22:49

Re: НЕМА ТАКАВА ДЪРЖАВА!!!

Мнение от Аника »

Ама то наистина имаше дух в една квартира, в която живях около година :hmmm:
Да не го разказвам, така ли


Защо толкова ви е страх от спорове, какво ще стане като всеки си държи на неговото-голяма работа, това е реалният живот, нали не сме някакви префънцунки тука
Разбира се, обиди не подкрепям по никакъв начин, най-е лесно да си зъл
libra
Наркоман
Мнения: 11640
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 86 пъти
Получил благодарност: 62 пъти

Re: НЕМА ТАКАВА ДЪРЖАВА!!!

Мнение от libra »

Разказвай,ама да звучи автентично духесто,а не да скърца дюшемето.
Аватар
Таралас
Кафе машина
Мнения: 3155
Регистриран на: Юли 3, '11, 12:47
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

Re: НЕМА ТАКАВА ДЪРЖАВА!!!

Мнение от Таралас »

разказвай, и без туй новините тази вечер не са интересни
VIBER tel 0877 28 88 40 Facebook https://www.facebook.com/georgi.goshev.9
[url=http://www.exoticplantsbg.com/][img]http://prikachi.com/images/194/7864194b.png[/img][/url]
Титаник е направен от професионалисти, а ноевия ковчег от аматьор.
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: НЕМА ТАКАВА ДЪРЖАВА!!!

Мнение от calico »

Либре, квантовите физици това вече го казват.
изобщо квантовата физика е авангарда към невидимите духовни светове.
паралелни вселени, измерения и безкрайност са от техния понятиен апарат.

Кате, науката не може нищо конкретно и нищо дълбоко да ти каже за сънищата. защото не знае все още нищо за съзнанието, нито пък за възприятието. Тепърва ще ги открива тези неща.
виж, езотериката е доста наясно със сънуването, особено с осъзнатото сънууване - това е сънуване, в което можеш да контролираш съня.
от доста години в Щатите има институт Монро, за осъзнато сънуване. Още по-преди има обучение по методите на Лаберж, май и тойй имаше някакъв институт някъде.

най-подробното описание на сънуването, на осъзнатото сънуване, съм срещала в учението на толтеките- пълно, ясно и точно разяснение какво и как става, според тяхната описателна система.
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8476
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 821 пъти
Получил благодарност: 622 пъти

Re: НЕМА ТАКАВА ДЪРЖАВА!!!

Мнение от Shami »

Да,да и аз искам да разкажеш :daaa:
Последно промяна от Shami на Дек 5, '18, 19:28, променено общо 1 път.
libra
Наркоман
Мнения: 11640
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 86 пъти
Получил благодарност: 62 пъти

Re: НЕМА ТАКАВА ДЪРЖАВА!!!

Мнение от libra »

Имам някои опитности с пророчески сънища ,но пророческият потенциял много ме стресира .Първият ми частично контролиран сън беше на 8-9 години.Така,че не се заигравам ,само си се чудя как става номера.Е,само като имам зор ,си задавам задачи.
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8476
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 821 пъти
Получил благодарност: 622 пъти

Re: НЕМА ТАКАВА ДЪРЖАВА!!!

Мнение от Shami »

О,Либре това е много интересно.Може ли да кажеш как си задаваш задачите,да опишеш малко по подробно.
katia
Баш кафе майстор
Мнения: 2828
Регистриран на: Сеп 23, '13, 11:24
Местоположение: Стара Загора

Re: НЕМА ТАКАВА ДЪРЖАВА!!!

Мнение от katia »

calico написа: Дек 5, '18, 19:17 Либре, квантовите физици това вече го казват.
изобщо квантовата физика е авангарда към невидимите духовни светове.
паралелни вселени, измерения и безкрайност са от техния понятиен апарат.

Кате, науката не може нищо конкретно и нищо дълбоко да ти каже за сънищата. защото не знае все още нищо за съзнанието, нито пък за възприятието. Тепърва ще ги открива тези неща.
виж, езотериката е доста наясно със сънуването, особено с осъзнатото сънууване - това е сънуване, в което можеш да контролираш съня.
от доста години в Щатите има институт Монро, за осъзнато сънуване. Още по-преди има обучение по методите на Лаберж, май и тойй имаше някакъв институт някъде.

най-подробното описание на сънуването, на осъзнатото сънуване, съм срещала в учението на толтеките- пълно, ясно и точно разяснение какво и как става, според тяхната описателна система.
Ани, 4те споразумения беше най- първото което прочетох, преди доста години и продължих с Дон Мигел Руис, знам за какво иде реч. Но тъй като аз си падам леко шизофреник и в мен има няколко човека които все спорят и когато единия е съгласен с Дон Мигел Руис другия веднага се надига. "Абе я се дръж сериозно" и за почвам да ровя в другата посока в случая със сънищата ударих на камък та знам какво казва по темата езотериката, но традиционната наука си мълчи :angelche:. Такъв е и случая с книгата която споменах по горе. Тъй като ума- това не съм аз, както каза и ти той пресмята, той се съмнява и т.н. :mrgreen: Да... обаче третия луд в мен не си мълчи и та реших да погледна какво казва науката по темата. Има и един такъв в мен дето пък хвърля по едно око към квантовата физика е там ме подръчква един приятел дето само препраща разни статии и клипчета и аз му се връзвам :mrgreen:
Лично на мен не ми се спори с хората защото съм достатъчно заета да изслушвам и анализирам спорещите в собствената си глава.
libra
Наркоман
Мнения: 11640
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 86 пъти
Получил благодарност: 62 пъти

Re: НЕМА ТАКАВА ДЪРЖАВА!!!

Мнение от libra »

Shami ,задавам въпрос към себе си преди сън ,към моето подсъзнание/което знае всичко/ .Отговорът получавам непосредствено преди заспиване като някакво нашепване.Но не че някой или аз говоря.Просто,чувам/знам/сещам се за отговора.Също ,може и някой да ми го съобщи в съня.
Тъй като ме мързи да се занимавам с тази способност/възможност ,го правя рядко и за това понякога трудно получавам отговор.Тогава упорствам и си казвам"ХАйде ,знам че знаеш ,покажи ми какво ще стане".
Ако някой иска да се занимава в някаква езотерична насоченост ,да започне с едно конкретно нещо или метод .Постепенно неговата сетивност ще се "отвори" и ще има 'връзка" в няколко посоки.
Аника
Кафевар/ка/
Мнения: 954
Регистриран на: Ное 6, '16, 22:49

Re: НЕМА ТАКАВА ДЪРЖАВА!!!

Мнение от Аника »

libra написа: Дек 5, '18, 19:13 Разказвай,ама да звучи автентично духесто,а не да скърца дюшемето.
Ами имаше една картина на стената-цветя. И още като я наемахме квартирата, тази картина някак..приковава погледа.
Та започна картината все да се криви, аз оправям, тя се криви. Беше есен/зима, нищо не е отворено, няма течение. Ама аз нищо, оправям я и въобще не помислям някакви екстри.
Един ден един леген около 5-6л пълен с вода и дрехи, падна от тоалетната (използвах я временно като поставка, че нещо перях). Аз пак нищо
Друг ден изгасям всички лампи и отивам до пазара отсреща. Връщам се-всичко свети. Продължавам да съм пас.
И вече вечерта, в която ми се запали палтото (закачалките в коридора бяха близо до лампата над огледалото, ама в рамките на нормалното), ми просветна, че нещо не е ок. Някой ми каза да прекадя с тамян. Бре, ми то първо сто часа не мога да го запаля. Взех от друго място-пак много трудно, но успях. Тръгвам из стаите-гасне. Пак паля-пак гасне, тъкмо да задими-и спира.
И не знам защо в един момент се обръщам към картината с цветята, и виждам една жена-лицето й. Е, тогава леко се стресирах
Идва хазяинът след няколко дена, и го питам:-Някой живял ли е тука преди нас скоро?
- Ами да...
- Жена?
- Леля ми живееше тука
- А тя жива ли е (хазаинът не беше първа младост, та този въпрос не се яви много безпардонен)
- Не, почина миналата година, ей тука-в кухничката

Сега вече не си спомням какво каза за картината-че тя я е рисувала, или че е била любимата й (имаше още 2-3 по стените). И тъй тя, изнесохме се
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”