Благодарности (1)

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Заключено
Аватар
danita
Кафе с мляко
Мнения: 265
Регистриран на: Дек 7, '14, 02:39

Re: Благодарности

Мнение от danita »

Ще се сложа и тук! :sheart: :sheart: :sheart: :sheart: :sheart: :sheart: :sheart: :sheart: :sheart: :sheart: :sheart: :sheart:
Мили хора, приятели!
Развълнувана съм и дълбоко трогната!Думите едва ли ще ми стигнат...
Благодаря от сърце за това, което правите за мен, дори да не ме познавате!
Благодаря за вашата съпричастност, подкрепа и протегната ръка!
Благодаря за всяка окуражаваща дума, за всяка капка вяра и надежда!
Благодаря за изпълнените с топлина и човечност послания на Ноел!
Благодаря на Мери за оптимизма и борбения дух,който струи от нея и раздава на другите!
И за най-вкусните ябълки!
Благодаря на Фани,която се погрижи за моите рози и ме изслуша в най-тежкия ми момент!
Благодаря,на всички ,че ви има и сте такива,каквито сте!
Както написах на Мария, приемам добрината,която получавам като безценен Дар, затова БлагоДаря и ще предам нататък!
Аз съм един щастлив човек, щом толкова хора мислят за мен и ми изпращат своята позитивна енергия! Това ми дава сила в днешния ден и надежда за утрешния!
Вярвам ,че на Коледа стават чудеса! Вярвам, че чудесата се случват,защото хората са ангели с едно крило и за да полетим, само трябва да се прегърнем!Днес вие благородно прегърнахте мен!
Нека вашата Коледа бъде благословена!

С любов и благодарност:
Даниела/danita
Аватар
mucunka
Кафе машина
Мнения: 3128
Регистриран на: Ное 29, '09, 18:57
Местоположение: София,Световрачене
Дал благодарност: 19 пъти
Получил благодарност: 33 пъти

Re: Благодарности

Мнение от mucunka »

Мария, мила, поредна Коледа твоята картичка сгрява и топли сърцето ми. Бъди благословена :gush: :tzeluvka:
АКО ИСКАШ ДА СЕ ПОЧУВСТВАШ БОГАТ,ПРОСТО ПРЕБРОЙ ВСИЧКИТЕ СВОИ НЕЩА,КОИТО НЕ СИ КУПИЛ С ПАРИ.
http://mucun72.snimka.bg/daily/dostignata-mechta.752721
моите цветя
моите гоблени
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31650
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 981 пъти
Получил благодарност: 2240 пъти

Re: Благодарности

Мнение от Мария Николова »

Дани, миличка, :sbear: щастлива съм, че те срещам сред нас, благодаря ти, колкото и усилия да ти е струвало!
Мислим за теб много по-често, отколкото вдигаме палче за теб, подкрепяме те с цялата си сила и те обичаме! :stiskam: :stiskam: :stiskam: :stiskam: :stiskam: :stiskam: :sheart:
Защото този форум ни научи да се обичаме, независимо дали вече сме се виждали, или още не.
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15871
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 836 пъти
Получил благодарност: 1682 пъти

Re: Благодарности

Мнение от Гео, граф »

Данита, само здраве да е, всичко друго ще се оправи :daaa: :stiskam: !!!

Весели и топли коледни празници ти желая, мила :liubov: !
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Светката
Баш кафе майстор
Мнения: 2246
Регистриран на: Фев 17, '11, 20:07

Re: Благодарности

Мнение от Светката »

Благодарим ти како Маре!
Нека дните ти бъдат изпълнени с радост,усмивки и сбъднати мечти.
Весели празници! :dovolen:
Усмихни се! Забавлявай се!
Направи мил жест към себе си
още днес.
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31650
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 981 пъти
Получил благодарност: 2240 пъти

Re: Благодарности

Мнение от Мария Николова »

Муцунче, гуш! :gush: :liubov: :ieeee:
Днес за пръв път виждам кметска коледна картичка. :dovolen: Благодаря на нашата Розичка, че е наредила адреса ми между VIP-адресите! :ieeee: :liubov: :ieeee: :gush:
Благодаря за картичката и пожеланията на градската ми от Видин :gush: спатифилиьо, скъпа! :liubov: :ieeee: :ieeee:
Благодаря на грийни, с която имаме рекордно многобройни срещи, мерси Кате :gush: :liubov: :tzeluvka: за хубавите пожелания и красивата картичка!
:gush: desi_slava, :liubov: Благодаря много! :ieeee:
rumivarna, благодаря за пожеланията! :gush: :liubov:
Niniiii!!! :gush: Благодаря ти за топлите пожелания от теб и майка ти! :liubov: :ieeee: :ieeee: :ieeee:
Уникална икона на Богородица и младенеца, ToBo! Благодаря ти за избора й и за милите пожелания! :gush: :liubov: :tzeluvka: :gush:
Когато стискам палче, ще поглеждам към нея. И като погледна към нея, ще мисля за Дани.
Ах, какъв буен огън в камината на Бъдни вечер, Тани4ка! Благодаря ти! :gush: :liubov: :tzeluvka:
Благодаря ти за хубавите пожелания, Дани-dung, и дано всички имаме наистина само смешни поводи за огорчения! :gush: :liubov: :tzeluvka:
Много ти благодаря, адашче kannamy, за благопожеланията! :gush: :liubov: :tzeluvka:
Страхотна картичка и чудесни пожелания! :ieeee: :ieeee: Благодаря ти много, vladislava78! :sbear: :liubov: :tzeluvka:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31650
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 981 пъти
Получил благодарност: 2240 пъти

Re: Благодарности

Мнение от Мария Николова »

Светката написа:Благодарим ти како Маре!
Нека дните ти бъдат изпълнени с радост,усмивки и сбъднати мечти.
Весели празници! :dovolen:
Благодаря ти, скъпи приятелю! :gush: Ще се старая да се сбъднат пожеланията ти! :liubov: :tzeluvka: :ieeee:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
estrella74
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1406
Регистриран на: Юли 14, '10, 23:00
Местоположение: София

Re: Благодарности

Мнение от estrella74 »

Мария Николова написа: Естрелче, като прочетох, че съдържанието на пратката е бутилка, ме напуши такъв смях, че на връщане 16 пъти си повтарях да изтрия непристойно нахилената си муцуна и да вървя като една грохнала баба, с толкова мачкан лак, че направо е с единия крак в гроба. :sgiggle: И на втората крачка пак плъзваше ухилката ми. :srofl: Страхотен декупаж, страхотен! :daaa: :potekoha: Идеен, точно със снежна тематика - сгушени птички, накацали по имелови клонки с червени плодчета, а на заден план къщички и борчета отрупани със сняг.
Но бутилката е тежка. :swait: И е запечатана с тел, напипвам го под обвивката на цялото гърло. И върху нея - червена блестяща панделка.
Значи ще чака дванайстия час! 8-) :stime: :sdrink:
И просто в такава опаковка няма място никаква картичка. Не се ядосвай, че си я забравила. Сега на бутилката е опряна картичка. Нарисуван червендалест белобрад дядо Коледа на един комин и на гърба му чувала с подаръците. С моя почерк преписах есемеса ти и всичко е наред! :sgiggle:
Да, да, хареса ми подаръка ти! :slove: :sdance: Благодаря ти! :sbear: :slove: :ssvirka: Виждаш колко ме развесели и всеки поглед към бутилката и след, като я лиша от съдържанието й, ;) по същия начин ще ме развеселява. :gush: :liubov: :tzeluvka: :ieeee: :ieeee:
Радвам се, че ти е харесала, със здраве да я ползваш. Посмях се и аз като си представих ситуацията, ти така цветно си я описала, а и идеята ти с картичката от смс-а е много оригинална. :lol: :hihihi: :tzeluvka: :gush:
Това, което прави живота интересен, е възможността да осъществиш мечтата си.
[img]http://media.snimka.bg/s1/1862/029967772.jpg?r=0[/img]
Аватар
Магдалена
Кафе машина
Мнения: 3421
Регистриран на: Юни 26, '10, 15:57
Местоположение: Благоевград
Дал благодарност: 18 пъти
Получил благодарност: 3 пъти

Re: Благодарности

Мнение от Магдалена »

:dovolen: Днес се смях от сърце,момичета!Смях се на настъпилото в мен недоумение!
Да ви кажа защо.В пощенската кутия две писъмца -от Влади и от Габи123.
До тук ,добре,мисля си-не са ме забравили и тази година момичетата мили! :tzeluvka: :tzeluvka:
Отварям единия плик-чудна картичка и мечтани наричания само за добри неща.
Отварям втория плик-гледа ме същата картичка,както от предния плик. :o :o
Аз гледам картичката-тя гледа мен!Изучаваме се известно време!!
Местя поглед встрани - пак същата картичка ме гледа!! :shock: :shock:
За миг си помислих,лелеее,че нещо не съвсем добро се случва с мен,
щом виждам двойно,пък то обяд,не бях близвала алкохолец!! :hihihi: :hihihi:
А те, милите ми приятелки,без да щат са ми избрали една и съща картичка-
щото тя е най-красивата,която са намерили,сигурна съм!! :daaa: :daaa:
Обичам ви,Габи,Влади! Направихте деня ми шеметен в буквалния смисъл!! :liubov: :liubov:
Весели,превесели празници на всички тук!! :tzeluvka: :tzeluvka:
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31650
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 981 пъти
Получил благодарност: 2240 пъти

Re: Благодарности

Мнение от Мария Николова »

estrella74 написа:
Мария Николова написа: Естрелче, като прочетох, че съдържанието на пратката е бутилка, ме напуши такъв смях, че на връщане 16 пъти си повтарях да изтрия непристойно нахилената си муцуна и да вървя като една грохнала баба, с толкова мачкан лак, че направо е с единия крак в гроба. :sgiggle: И на втората крачка пак плъзваше ухилката ми. :srofl: Страхотен декупаж, страхотен! :daaa: :potekoha: Идеен, точно със снежна тематика - сгушени птички, накацали по имелови клонки с червени плодчета, а на заден план къщички и борчета отрупани със сняг.
Но бутилката е тежка. :swait: И е запечатана с тел, напипвам го под обвивката на цялото гърло. И върху нея - червена блестяща панделка.
Значи ще чака дванайстия час! 8-) :stime: :sdrink:
И просто в такава опаковка няма място никаква картичка. Не се ядосвай, че си я забравила. Сега на бутилката е опряна картичка. Нарисуван червендалест белобрад дядо Коледа на един комин и на гърба му чувала с подаръците. С моя почерк преписах есемеса ти и всичко е наред! :sgiggle:
Да, да, хареса ми подаръка ти! :slove: :sdance: Благодаря ти! :sbear: :slove: :ssvirka: Виждаш колко ме развесели и всеки поглед към бутилката и след, като я лиша от съдържанието й, ;) по същия начин ще ме развеселява. :gush: :liubov: :tzeluvka: :ieeee: :ieeee:
Радвам се, че ти е харесала, със здраве да я ползваш. Посмях се и аз като си представих ситуацията, ти така цветно си я описала, а и идеята ти с картичката от смс-а е много оригинална. :lol: :hihihi: :tzeluvka: :gush:
Диди, ще ползвам съдържанието с блясък в очите, ако ще и до Ивановден, но до последната капка, вЕрвай ми! :ieeee: :ieeee: :ieeee: А после бутилката ще е пълна със спомен. :daaa:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Заключено

Обратно към “Разни и разнообразни теми”