Коледно настроение

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
Аватар
Тутти
Чист кофеин
Мнения: 5769
Регистриран на: Ное 21, '15, 06:47
Местоположение: София
Дал благодарност: 2043 пъти
Получил благодарност: 2448 пъти

Re: Коледно настроение

Мнение от Тутти »

Мечтица-Майсторица си ти. Прекрасни сладури си направила, много настроение дават. Браво! Весели празници.
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7798
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 2704 пъти
Получил благодарност: 1531 пъти

Re: Коледно настроение

Мнение от pepelqshka71 »

Тутти, страхотно коледно настроение има твоя дом. Няколко пъти се върнах да разгледам кътчетата ти за да си открадна идейки. :gush: :gush: :gush:

Оля, джуджетата ти са страхотни, а снежко с жълтата шапка, шалче и ръкавички направо ме усмихна. Имаш страшно сръчни ръчички и всичко ти се получава прекрасно. Личи колко любов влагаш във всичко до което се докоснеш. Браво. И да се похваля, че аз съм от тези, дето имат частица от великолепията дето излизат от златните ръце на Оля. Оленка благодаря :sheart: :sheart: :sheart:
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Аватар
greeneyed
Наркоман
Мнения: 10119
Регистриран на: Ное 30, '09, 15:11
Местоположение: 550 м н.в., в полите на Средна гора
Дал благодарност: 772 пъти
Получил благодарност: 1373 пъти

Re: Коледно настроение

Мнение от greeneyed »

Мечтице, ами ти все едно имаш работилница за подаръци- какви детайли виждам по дрехите на Жуженцата, то чорапки, то обущенца, с мерак и майсторлък направени, всичко ми харесва!

Тутти, представям си слънчицата, като ти дойдат на гости ,как ще докоснат всяка играчка, ще обикалят елхата да проверят дали вече подаръците не са оставени. Хубаво време е това да виждаш светнали детски очички.
:angel2:
Не искайте много- не можете да му платите цената... Ванга

моите цветя
Аватар
Тутти
Чист кофеин
Мнения: 5769
Регистриран на: Ное 21, '15, 06:47
Местоположение: София
Дал благодарност: 2043 пъти
Получил благодарност: 2448 пъти

Re: Коледно настроение

Мнение от Тутти »

Има време до Коледа, но аз бавно започвам да украсявам. За да ми е приятно и ненатоварващо, всеки ден добавям нещичко. Добре че в този период на краткия ден, мога да включа светлинки и коледно настроение. Стъмва се преди пет и не ми е любим месец ноември. Затова и започвам по-рано бавно и славно да правя коледната украса.

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Засега толкова. Елхата ще изчака малко, тече малък ремонт с много прах и няма смисъл да я сглобявам. Светлинки, играчки, коледна звезда ще са до няколко дни.
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7798
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 2704 пъти
Получил благодарност: 1531 пъти

Re: Коледно настроение

Мнение от pepelqshka71 »

Браво Тути. Както винаги - прекрасно. Аз сега започнах голямото почистване преди украсяването. Всичко се претрива, препира и полира. Всяка година украсявам на 1 декември, но тази щерката ще си дойде на 2-ри, та ще украсяваме на 3 ти.Обхванала ме е една еуфория и искам вече да ми е празнично.
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8571
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 950 пъти
Получил благодарност: 723 пъти

Re: Коледно настроение

Мнение от Shami »

Така,така,радвам ви се :daaa: :hypo: :D
Мене тая еуфория не ме е пускала изобщо.Няма зиме,няма лете :lol:
Лошото е,че пак отивам на пазар,ама със списък вече :lol:
Няма да гледам настрани. :stmi:
Аватар
Тутти
Чист кофеин
Мнения: 5769
Регистриран на: Ное 21, '15, 06:47
Местоположение: София
Дал благодарност: 2043 пъти
Получил благодарност: 2448 пъти

Re: Коледно настроение

Мнение от Тутти »

Още малко украси. Много ми харесва тази в сребристи и сини тонове. Тези клонки са за зимна декорация, може да стоят и след празниците.

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Тази последната на осветителното тяло над масата нещо не ми харесва, но като разбера защо, ще я поправя.
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7798
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 2704 пъти
Получил благодарност: 1531 пъти

Re: Коледно настроение

Мнение от pepelqshka71 »

На мен пък всичко ми хареса. А сребристите клони в синята ваза са УАУ. Продължавай. Да знаеш, че ще си крада идейки :tzeluvka:
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Аватар
МГХ
Наркоман
Мнения: 10135
Регистриран на: Окт 4, '12, 23:28
Местоположение: Русе
Дал благодарност: 389 пъти
Получил благодарност: 1130 пъти

Re: Коледно настроение

Мнение от МГХ »

И на мен ми харесва, но у дома на всяко свободно местенце има саксии с цветя.
Аватар
мечтица
Чист кофеин
Мнения: 5047
Регистриран на: Юли 4, '13, 08:31
Дал благодарност: 929 пъти
Получил благодарност: 1726 пъти

Re: Коледно настроение

Мнение от мечтица »

Тутти,прекрасна,красива,уютна украса за празници!
От снимките ти вече лъха коледно настроение. :liubov2:
Аз още не съм украсявала в къщи,чакам до 2-3 дена да приключа с моите джудженца и да направя като Пепеляш пълно почистване.
А това са част от моите нови снежковци и други нещица,които след няколко дена заминават да радват приятели и познати.
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
Въх не мога да кача други... :svekurva:
Хайде и утре е ден :zzz:
Ние си мислим, че Бог ни гледа отгоре, но той всъщност ни гледа отвътре - ЖИЛБЕР СЕСБРОН
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”