Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Потребителски аватар
Дим
Двойно кафе
Регистриран: пет фев 22, 2019 10:27 am
x 1085
x 545

ср юни 12, 2019 4:29 am

Малко разтуха след ревюто
3 x

Потребителски аватар
Гео, граф
Наркоман
Регистриран: нед юли 25, 2010 11:54 pm
x 1181
x 1685

ср юни 12, 2019 11:20 am

kim написа:
вт юни 11, 2019 11:33 pm
... Все съм си мислела, че къщите и градините са, за да служат на хората, а то се получава точно обратното.
Ние служим на тях! Имаш ли нужда от това понякога?
Ех, пък ти, Ким, градините служат да им се радват другите хора и ние по малко (нали все нещо доизкусуряваме) :lol: :lol: . Правим си ги за нас си, щото така ни харесва, нали :nod: :D ! Аз поне съм така :angelche:

Песента на LP, която си пуснала, я слушам ката ден от две седмици и ми се е забила като трънче в пета. Адски ме кефи специфичния ѝ глас, а импровизациите са феноменални :sstar: :sstar: :sstar: ! Чуй нейния кавър на песента на Бионсе:

4 x
''Съмнението поддържа хората млади. Увереността е като злокачествен вирус. Заразява със старост"
Артуро-Перес Реверте
Тангото на старата гвардия
Снимките ми!
Потребителски аватар
kim
Наркоман
Регистриран: чет авг 23, 2012 3:40 pm
x 425
x 1385

ср юни 12, 2019 12:22 pm

Гео, граф написа:
Ех, пък ти, Ким, градините служат да им се радват другите хора и ние по малко (нали все нещо доизкусуряваме) :lol: :lol: . Правим си ги за нас си, щото така ни харесва, нали :nod: :D ! Аз поне съм така :angelche:
Че ако не ни харесва ще го правим ли Гео :dovolen: :tzvetoman:
Благодаря за музиката! :tzvetentze:
2 x
Ти не си капка в океана. Ти си целият океан, в една капка.
Rumi
Потребителски аватар
Ава_и_мама
Кафевар/ка/
Регистриран: пон яну 23, 2017 8:26 pm
x 438
x 203

ср юни 12, 2019 1:04 pm

:hmmm: Хораааа, къде е АГЕНТА?
Липсва ми! Каза, че ще се качва на вилата и какво...?! :hmmm:
2 x
Потребителски аватар
Еличка
Кафеджия/Кафеджийка
Регистриран: пон мар 21, 2016 2:39 pm
x 1088
x 1226

ср юни 12, 2019 10:09 pm

И на мен ми липсва! Мнооого!
Агенте, нямам Интернет достатъчно (по причини, изплакани в друга тема), та не мога да ти я пусна с линк - Сигнал, "Липсваш ми".
.. Лииипсваш ми във ледените утрини, липсваш ми и вечер край огнището....
Даже серенади ти изнасям! ❤️❤️❤️
0 x
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."

Shami
Баш кафе майстор
Регистриран: пон окт 26, 2015 3:52 pm
x 680
x 540

съб юни 15, 2019 12:19 am

Следвам съвета на Елчето,влизам за по бира и да се позабавлявам :lol: :sdance: :sdance: :sdance:
2 x
Потребителски аватар
Еличка
Кафеджия/Кафеджийка
Регистриран: пон мар 21, 2016 2:39 pm
x 1088
x 1226

съб юни 15, 2019 12:51 am

Подсетете ме от къде беше това: " Живее ми се тоя живот, бе...."
2 x
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Силвия
Кафеджия/Кафеджийка
Регистриран: вт юни 04, 2013 8:27 pm
x 43

съб юни 15, 2019 8:25 am

Гео, граф написа:
Песента на LP, която си пуснала, я слушам ката ден от две седмици и ми се е забила като трънче в пета. Адски ме кефи специфичния ѝ глас, а импровизациите са феноменални :sstar: :sstar: :sstar: !
Гео, ако имаш интерес - LP 21.06. Франкофоли Благоевград :daaa:
0 x
Потребителски аватар
calico
Наркоман
Регистриран: ср дек 02, 2009 3:41 pm
x 592
x 1017

нед юни 16, 2019 8:26 pm

ама къде е Милена бееее :svekurva: :svekurva:
ако е добре и не се явява, ще й се сърдя два дни.
0 x
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Потребителски аватар
Гео, граф
Наркоман
x 1181
x 1685

нед юни 16, 2019 8:43 pm

Силвия написа:
съб юни 15, 2019 8:25 am

Гео, ако имаш интерес - LP 21.06. Франкофоли Благоевград :daaa:
Харесва ми, Си, но чак такъв фен не съм. Те Годсмак ми дойдоха на крака през март, пък не отидох, ама то щото не намерих още един луд по тях. Лани ходих на концерта на Съли, ама турих пищова на слепоочието на сина ми, иначе сигурно щеше да ми изгори билета. Слушам си харесваните музиканти в нета, хем когато ми скимне :nod:

А Милена вече ще я наказваме! Хем ми обеща да се вясне поне, а никаква я няма. Утре ще ѝ звънна :evil:
0 x
''Съмнението поддържа хората млади. Увереността е като злокачествен вирус. Заразява със старост"
Артуро-Перес Реверте
Снимките ми!
Потребителски аватар
calico
Наркоман
x 592
x 1017

нед юни 16, 2019 8:45 pm

Гео, докладвай поне дали е добре. Че с тия нейните болести и пожари все я мисля.
дано не се е загубила някъде
1 x
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
Потребителски аватар
Гео, граф
Наркоман
x 1181
x 1685

пон юни 17, 2019 1:29 pm

calico написа:
Гео, докладвай поне дали е добре. Че с тия нейните болести и пожари все я мисля.
Докладвам: Агента не може да се отърве от купони, приятели, работа и каза, че само да намери време да наснима градината си, ще ни зашемети с истински розарски снимки, та да се пукнем от яд! Минала е едната седмица от отпуската ѝ, а тя не била станала от компютъра и не спряла да бачка. Това каза.
Шматка :lol: :angelche: !
5 x
Артуро-Перес Реверте
Снимките ми!
Потребителски аватар
calico
Наркоман
x 592
x 1017

пон юни 17, 2019 8:42 pm

Гео, граф написа:
пон юни 17, 2019 1:29 pm
calico написа:
Докладвам: Агента не може да се отърве от купони, приятели, работа и каза, че само да намери време да наснима градината си, ще ни зашемети с истински розарски снимки, та да се пукнем от яд! Минала е едната седмица от отпуската ѝ, а тя не била станала от компютъра и не спряла да бачка. Това каза.
Шматка :lol: :angelche: !
охх, добре е че е добре. :daaa: Шматка е, да- тя е на път да почне тя да им плаща за да работи
:mrgreen:
1 x
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
Потребителски аватар
milena02
Кафе машина
Регистриран: ср юни 13, 2012 4:35 pm
x 144
x 799

вт юни 18, 2019 1:58 am

Абе какво тука клюкарите от сутрин до вечер, бре! На тайна мисия бях! Ту на масата, ту под нея (да търся улики, не за друго), ту се изсипят три коли другари с класическото: "Ама, как? :o Никой ли не ти се обади да ти каже, че сме се организирали да дойдем в събота?!" :shock: ... с нАуката се занимавам, със списователство тоже... храня ненаситното Лале... Нищо не съм палила, готвя само навън, вътре не ме пускат. Не съм се излагала академично. Просто не си спомням да съм имала по-хрисим период. А който се е закъхърил, че съм на смъртно ложе, греши. На ложе съм, но не на смъртно!
Липсвахте ми, кукундрили! Зимата увесваме нос, че няма какво да зяпаме из градините. Лятото пък от работа по въпросните градини не може приказката да си кажем като хората... Това, нашето, градинарското, не е живот... Преди 10 години, когато започвах градината, братовчед ми - банкерчето, хубаво ми казваше: "Миленооо, спри да инвестираш, че това е несигурен бизнес, акции не мож му пусна, а пасивите в един момент лесно могат да прескочат активите". Аз банкерски език не разбирам и все едно нищо не ми каза. Днес си го превеждам така: "Кукувицо, престани да си харчиш заплатата за шипки и прочее бурен и да копаш като багер, защото никой няма да ти върне ни парите, ни прешлените и ставите, а пък като окончателно се съсипеш, ще започнеш да псуваш цялата ботаника на майка, ама няма да можеш да се отървеш от нея". Е това ми е казвал брат'чеда.

Да ви почерпя с това, дето пия в момента:

Изображение

И нещо, че да се развеселим, ако има буднни. Аз празнувам, че градушката ми се размина, и се отъврах само с естевено природно поливане и измиване на терасите. Моля да гледате клипчето докрай, за да знаете към каква бъдеща лична и професионална кариера съм се запътила.

4 x
Потребителски аватар
milena02
Кафе машина
Регистриран: ср юни 13, 2012 4:35 pm
x 144
x 799

вт юни 18, 2019 11:58 am

Ега ти бара! Занемарена работа! :ufff: Снощи няма с кой един джин-тоник да изпия! Сега по обяд влизам шкебме чорба да ям, пак празно! :svekurva: Ще ни вземат всичките звезди "Мишлен", казвам ви. :evil:
milena02 написа:
вт юни 18, 2019 1:58 am

...ако има буднни... и се отъврах.... само с естевено...
:lol: :lol: :lol: Като гледам, бая добре съм си празнувала, па макар и сама между масите.
1 x

Отговори

Върни се в “Разни и разнообразни теми”