Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
сюзан
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Юни 12, '14, 10:56
Местоположение: Стара Загора
Получил благодарност: 4 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от сюзан »

Калико, в корема се бият против бяс. :hihihi:
Шами, добре си направила. Няма майтап, страшно си е. Аз преди години си убодох крака на пирон и не отидох да си сложа инжекция, но питаш ли ме 2-3 седмици какъв страх брах и все чаках да се появят първите признаци. Сега, ако ми се случи, веднага отивам да ме дупчат.
За да направиш прерия
ти трябва пчела и детелина,
и една мечта голяма.
Но само и мечта ти стига
ако пчела и детелина няма.
Емили Дикинсън
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8476
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 821 пъти
Получил благодарност: 622 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Shami »

Честно казано,ако не бяхте всички вие да ме навиете ,едва ли щях да се отнеса сериозно,щях просто да махна с ръка и толкова.
А това е много безотговорно,трябва да съм внимателна и да не подценявам такива проблеми и да не се оставям като последна дупка на кавала.
Даже личната каза,че е трябвало първите 24 часа да се бие инжекцията,а в нета пише до 72,сега кое е вярно,не знам.дали пък не съм закъсняла. :hmmm:
Благодаря на всички ви :tzeluvka: :tzeluvka: :tzeluvka: :tzeluvka: :tzeluvka: :tzeluvka: :tzeluvka: :tzeluvka:
Надявам се бързо да премине вируса и благодаря за песента Милтониа :tzeluvka:
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31650
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 980 пъти
Получил благодарност: 2240 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Мария Николова »

Shami написа: Фев 22, '19, 22:12 Мерко,същата съм и при мен не ще да тече кръв и е мъка за всички ни,винаги лягам на леглото за тази процедура,сама се настанявам, по късно лаборантката разбира защо и е доволна,от паниката ми кръвта спира и не ще да тръгне .Но игла не се е чупила все още :stiskam:
Не, не, Шами! Иглата е била запушена, дефектна за хвърляне. Кръвна ми нормално си тече.
А 2 г. след това, припаднах на зъболекарския стол, като видях иглата за упойката. :lol: :lol: :lol:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Еличка »

Хехехееееее, лятото имам три сватби в един ден. Едната ми е любимия рустик стил. Хвърча като откачена с едни щайги, китки.... Примирам от кеф! Музата грабне ли ме.... луда съм! Ама мнооого луда. По едно време усетих нещо ме ръчка в палеца, гледам пирон от щайгата ми пробол цялата мека част там под палеца - излиза в основата, свършва вътре. Издърпвам го... Изпръсквам си парфюма... Продължавам! И така близо 18 часа без сън... На другия ден се усетих, че този пирон е бил в тази щайга поне 30 години. Звъня на кумата (тя ми е личен доктор), купувам ампула, бие ми инжекция и припадам! И така цял живот. Две деца родих, пирон не ми пречи да си извадя, ама игла видя ли...
Ай да ви покажа щайгата :

Изображение

Изображение

Изображение
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8476
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 821 пъти
Получил благодарност: 622 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Shami »

Лелеее,добре,че не ми се е случвало.а има хора безстрашни. :angel2:
Искам да съм смела,а не бъзла,но не мога да се преодолея. :snif:
Елче,много интересно и красиво :shock:
Мерко,ама и ти си извадила един късмет,това си е било вярно мъчение.
Последно промяна от Shami на Фев 22, '19, 23:41, променено общо 1 път.
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Еличка »

Ся, не се даваме на едни игли, нали. Тук ужким сте розарки. Дето вика Графинята като наркомани ходим по улиците от тия шипки. Ама на мен и отделно това ми е работата. От тия "шипки" ежедневно имам боли по целите ръце и нагоре. Това не е болка за умиране - вадя с игла, дезинфекция с йод (понякога), но стигне ли до истинска игла, хахаааааааа! Долу съм
П. П. Благодаря, Шами, че ни послуша! Кукундрил е чудесно да си първично заразена, ама да не е с тетанус, нали!
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8476
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 821 пъти
Получил благодарност: 622 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Shami »

:lol: :lol: :lol: Вярно е,треперя си за кожицата значи,а хората са си давали живота за вярата,за свободата,за любовта. :angel2:
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31650
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 980 пъти
Получил благодарност: 2240 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Мария Николова »

Shami написа: Фев 22, '19, 23:30 а има хора безстрашни. :angel2:
Като няма игла, съм безстрашна. 8-)
Трепала съм пепелянка с мотика, пред куче не съм бягала, е, мечка не съм срещала, :lol: но гръмотевична буря не ме праща под леглото. И мога спокойно да наблюдавам мишка.
Сетих се за една история с мишка.
Баща ми бил пеленаче в люлка, окачена на халки в дъсчения таван, други 3 дребни деца играят на пода, а баба ми Мария плете в леглото. По едно време едното дребно дете казва:
- Мамо, чички има геди, геди!
Баба ми вижда - мишка!
Грабва бебето от люлката и го хвърля на леглото, скача в люлката и вика на децата:
- Дръжте го, мама, то не апи!
:sgiggle:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от milena02 »

Значи, Мерка, дай да синхронизираме политиката, че вече вие, влюбените, взехте да ми идавате вповечко! Значи! Според твоята идея, вадя от скришното място в килера изпратените от теб угощения и ги давам на лакомото Лале да ги изяде. После той на "драгоценнния си приятел" граф дьо Рафаело разказва какви нечувани кулинарни шедьоври е кльопал от имението на херцагиня Мари Новозагорска. Така! Онзи пън пък граф Рафи си вика:"Баси, ударих баш в десятката"! И ти провожда себе си плюс годежен пръстен. Сега! Доколкото разбирам, а аз ги разбирам тия работи, родата ти не го одобрява много-много. Знам ли защо? Може Бурбоните с Хосбугите да се сдърпали някога, не ми се рови из архивите. Това, което ме интересува, е дали да запазя половината сирене за Негова Светлост или отново да бъде погълнато от Лалето. Чакам отговор!
Последно промяна от milena02 на Фев 23, '19, 00:20, променено общо 1 път.
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8476
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 821 пъти
Получил благодарност: 622 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Shami »

Много смела е била твоята баба Мерко :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ама, как и е хрумнало да скочи в люлката.
Пепелянка :shock: ,тук водиш по всички точки за безстрашие.
Последно промяна от Shami на Фев 23, '19, 00:14, променено общо 1 път.
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”