НЕМА ТАКАВА ДЪРЖАВА!!!

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Аника
Кана кафе
Регистриран: нед ное 06, 2016 11:49 pm

Re: НЕМА ТАКАВА ДЪРЖАВА!!!

Мнение от Аника » ср дек 05, 2018 10:04 pm

libra написа:
ср дек 05, 2018 9:34 pm
Честно казано,не съм имала срещи със подозрителни сили .Всичко ми се струва,че може да бъде обяснено физично:
картината може да не е закрепена стабилно
легенът да се е е плъзнал мокър по леко наклонена плоскост
лампите да са се запалили от токов удар или някаво късо
палтото щях да го призная за свръхестествено,но лампа и огледало може да е станала някаква леща /не за готвене/ ,която да фокусира топлина .Макар,че зависи как е горяло .Според мен ,при леща на това място,би трябвало само да пуши ,до пламък чак да не е .Предполагам ,че огледалото не е било кристално,а лампата 300 вата.
В стари ,прогнили,прашлясали къщи мисля ,че и на мен духове ще ми се привиждат.
Освен това,в езотеричните писания се казва,че е трудно енергийно материализиране от невидимия свят.Тази леля трябва да е била триглава ламя.
И аз така всичко си го обяснявах. За палтото-ми то си е обикновено входно антре-кукички за дрехи, до тях огледало-голямо, над него-лампа, на една стена всичко. Изгоря яката на палтото, космата такава-и за това си има обяснение-изкуственяк, нагрят и т.н. Обаче тогава реших, че прекалено много случки в тази квартира, та се оплаках на някой. Не си помислих-я, тука дух..Разбрах чак като я видях в картината, беше си като снимка наложена върху боите.
Относно ламята-не, сега вече (това беше преди 15год) си мисля, че доста се е залежала там и затова-фокусирала се е предсмъртно в мястото, и като идваме ние с новата енергия, се е получил някакъв дисонанс...щото то по принцип духове няма :mrgreen:
А за стара къща-не чак-квартала до Румънското посолство в София, не го намирам за западнал

Потребителски аватар
zeleno
Наркоман
Регистриран: вт ное 23, 2010 4:59 pm

Мнение от zeleno » ср дек 05, 2018 10:07 pm

мисля , че отделна тема за опита ни да се преборим със здравеопазването в Република България би била много полезна
преди седмица зададох въпрос в темата за бързи въпроси и отговори и получих , светкавично почти , много ценна информация
но това си остава някак скрито , м/у нас си
от друга страна си имаме тази тема , защо да отваряме нови
ще обмисля дали да подам сигнал
сигурна съм , че нямат право , пазя въпросната бележчица , която ми тикнаха в ръцете с доста рязък тон "Проблем ли има"...
какъв ти проблем
пращаш "спешен" в клиника за аборти на мутрески
но енергията сега ми е нужна на друго място
Благодаря ти :!:
пп в другата клиника просто си платихме на място два прегледа , напълно основателни , които бихме платили и в майчин дом , ако ни ги бяха предложили
доставихме им нужния документ , който ни изискаха , напълно ги разбирам- да си вържат гащите , но нещата се случиха и извадиха тумор с размер на футболна топка , дори там не бяха виждали такъв
пациентката е добре , Слава Богу и Слава на Лекарите , които не се уплашиха

Потребителски аватар
Shami
Кафеджия/Кафеджийка
Регистриран: пон окт 26, 2015 4:52 pm

Мнение от Shami » ср дек 05, 2018 10:12 pm

libra написа:
ср дек 05, 2018 8:51 pm
Shami ,задавам въпрос към себе си преди сън ,към моето подсъзнание/което знае всичко/ .Отговорът получавам непосредствено преди заспиване като някакво нашепване.Но не че някой или аз говоря.Просто,чувам/знам/сещам се за отговора.Също ,може и някой да ми го съобщи в съня.
Тъй като ме мързи да се занимавам с тази способност/възможност ,го правя рядко и за това понякога трудно получавам отговор.Тогава упорствам и си казвам"ХАйде ,знам че знаеш ,покажи ми какво ще стане".
Ако някой иска да се занимава в някаква езотерична насоченост ,да започне с едно конкретно нещо или метод .Постепенно неговата сетивност ще се "отвори" и ще има 'връзка" в няколко посоки.
Либре,непрменно ще пробвам :daaa: Не знам изобщо какво ще се получи,но защо не.
А може ли по някакъв начин да си забраним да сънуваме нещо :hmmm:

Аника
Кана кафе

Мнение от Аника » ср дек 05, 2018 10:16 pm

РОУЗ написа:
ср дек 05, 2018 9:41 pm
Фани :tzeluvka: , на сайта на Министрество на здравеопазването има горещ телефон, поне имаше, звъняла съм преди време, докато търчах два часа с обезводнено дете с 40 градуса между Педиатрията и Инфекциозна. Помогнаха ми от този телефон.
Мож епоне да пуснеш сигнал.

ПП. Само аз ли не мога да си пусна мнението, без да се наложи да рефрешна 2-3 пъти?!
Това с детето...ужас! Сигурно е било нещо ентеро, и мен са ме връщали от разни болници с такива симптоми

А за рефреша-в какъв смисъл-понякога ако докато ти пишеш, някой друг е публикувал ново мнение, се налага да натиснеш бутона “Прати” пак

Аника
Кана кафе

Мнение от Аника » ср дек 05, 2018 10:21 pm

Моля, разделете темата :snif:

Някак не върви да си говорим за духове и тумори едновременно

РОУЗ
Баш кафе майстор
Регистриран: пон фев 10, 2014 8:15 pm

Мнение от РОУЗ » ср дек 05, 2018 10:34 pm

Аника написа:
ср дек 05, 2018 10:16 pm
А за рефреша-в какъв смисъл-понякога ако докато ти пишеш, някой друг е публикувал ново мнение, се налага да натиснеш бутона “Прати” пак
Натискам публикувай, но ми дава няма връзка с този сайт или нещо от сорта беше, трябва да рефрешна, и то не веднъж.
Най-често, когато съм на "преглед", за да намърдам някоя иконка.

Потребителски аватар
zeleno
Наркоман
Регистриран: вт ное 23, 2010 4:59 pm

Мнение от zeleno » ср дек 05, 2018 10:37 pm

Аника написа:
ср дек 05, 2018 10:21 pm
Моля, разделете темата :snif:

Някак не върви да си говорим за духове и тумори едновременно
аз съм в темата
нямам нищо против езотеричните ви постове , даже и в тях се включих ;)
и , както се казва , Да не дава Господ ...

libra
Наркоман
Регистриран: нед дек 13, 2009 9:51 am

Мнение от libra » ср дек 05, 2018 10:51 pm

Zelenko,стискам палци от тук на татък всичко да се подреди успешно за близката ти.За садистите нямам думи,подай сигнал.Ама,те нали станаха свещени крави,не знам какъв ще е резултатът.

Аника
Кана кафе

Мнение от Аника » ср дек 05, 2018 11:01 pm

zeleno написа:
ср дек 05, 2018 10:37 pm

аз съм в темата
нямам нищо против езотеричните ви постове , даже и в тях се включих ;)
и , както се казва , Да не дава Господ ...

Да да, ние не сме на правилното място
За тумора-моля ви, ходете на профилактика! Много е важно-веднъж в годината е достатъчно. Дано да е добър развоят за твоята позната и всичко да остане в миналото бързо!

Потребителски аватар
Tanet
Кафе машина
Регистриран: ср яну 13, 2010 12:52 pm

Мнение от Tanet » чет дек 06, 2018 3:52 pm

Прочетете "Не пипай тази книга". Там автора обяснява това, което сподели Либра, да получиш отговор на въпрос в полусънно състояние. Нарича се свързване с твоя висш Аз и става в полусънно състояние защото тогава се отключва подсъзнанието ти. В тази книга автора развива тезата, че всеки от нас като частица от Бог, може да прави това, което е правил и Христос, всеки може да се излекува сам, да ходи по вода и т.н, само трябва да си спомни. Там пише, че може да налееш чаша с вода, вечерта да я сложиш над главата си и да кажеш:" това е лекарството за моето главоболие" - например и тази вода изпита на сутринта ще започне да те лекува, тя е енергийно заредена от теб самия. В полусънно състояние можеш да се свързваш с висшия Аз на всеки човек и така да разбираш за неговото състояние, да го лекуваш и да ми помагаш. Живота е пълен с чудеса ...
"Истинските неща в живота, не са нещата"
Изображение

градинките на "утринния покой"

libra
Наркоман

Мнение от libra » чет дек 06, 2018 4:25 pm

Сега се сещам,че такова наричане се прави и в хомеопатията ,когато не разполагаш със съставките на някой препарат.Но ако този принцип работи ,той може да се разпростира и върху доста други неща. Сещам се и ,че това всъщност май е холографската вселена -всяка част съдържа цялото.Той е даден и в различни философии.Най-популярна научна книга по въпроса е "Холографската вселена на Майкъл Талбот.
За сега ,няма да пробвам ходене по вода,за всеки случай.Ще видя вода дали може да стане на вино .С бяло сигурно ще е по-лесно,като за начинаещи.

katia
Баш кафе майстор
Регистриран: пон сеп 23, 2013 11:24 am

Мнение от katia » чет дек 06, 2018 4:43 pm

Прочетете за вълните на мозъка и по специално за тета вълните и може би ще си отговорите защо точно в полусънно състояние има вероятност да ви се струва че се случват странно неща...или наистина се случват...
Да кажа до какво информация стигнах аз преди години, защото до много скоро ЕЕГто ми правено ми като дете се мотаеше из къщи :angelche:
Тета вълните са съвсем нормани за децата и в напълно будно състояние, дори и за малко по големите деца, особено тези които по "характер" са отнесени, отвеяни, "обичат" да са насаме със себе си и си живеят в собствен свят. Това нещо с възрастта изчезва, при някои по рано при други по късно. Тези при които изчезва по късно поради това че това състояние не е типично, традиционната медицина не го признава за нормално, стигат до лекари и ги лекуват...години се потискат тета вълните с хапчета. Това го говоря защото го знам от първа ръка. Това лечение обаче вместо да впише детето в обществото го изолира, защото когато майка ти тича всяка сутрин да ти донесе хапчето в класната стая защото си забравил да го изпиеш другите деца гледат и слушат внимателно. Вече пък съвсем друг е въпроса ако се лекува здраво дете и то години няма ли да се отрази това след време... Ама такава ни е държавата :angelche:

libra
Наркоман

Мнение от libra » чет дек 06, 2018 4:54 pm

Да,пропуснах да спомена ,че вероятно е свързано с някои вълни на мозъка.Преди повече от 25 години беше презентиран методът Силва.Тук ,пък,правя аналогия с антените .

Мариана Бечева
Дълго кафе
Регистриран: съб ное 22, 2014 6:32 pm

Мнение от Мариана Бечева » чет дек 06, 2018 7:28 pm

Katia, успяха ли лекарствата да пречупят антенките? Обществото трудно приема различните, а чрез лекарствата възрастните се надяват че децата им ще станат като другите. В момента чета "Децата на новото хилядолетие" от Ян Ван Хелсинг, в която автора е описал много такива случаи като твоя.
Струва си да се прочете.

katia
Баш кафе майстор
Регистриран: пон сеп 23, 2013 11:24 am

Мнение от katia » чет дек 06, 2018 9:06 pm

Мариана Бечева написа:
чет дек 06, 2018 7:28 pm
Katia, успяха ли лекарствата да пречупят антенките? Обществото трудно приема различните, а чрез лекарствата възрастните се надяват че децата им ще станат като другите. В момента чета "Децата на новото хилядолетие" от Ян Ван Хелсинг, в която автора е описал много такива случаи като твоя.
Струва си да се прочете.
:angelche: в началото на 80 нямаше интернет,информация никаква. Децата боледуваха от гърло и някой и друг сопол предимно зимата. Реално майка ми нямаше представа какво става аз го обяснявах като лошо ми е, на как точно ми е лошо не можех да кажа, самите възприятия ми се променяха когато изляза от тъмно помещение на вън но светло и до сега не мога да обясня. Не виждаш извънземни виждаш си нормалния свят но някак чужд и щото това ме плашеше правех драми. След като за лекарката в село аз си бях съвсем здрава а аз не спирах да рева че ми е лошо реши да ме прати на изследване на самия мозък във Враца. Още с първото закачане на жиците по главата и разчитането на еегто поставиха диагноза тета вълни в лявото полукълбо на мозъка. Страшна диагноза за майка ми :mrgreen: без разбира се никой да има представа за какво точно иде реч. И изписаха ми тегретол, не знам пие ли се още това чудо. Доста години го пих, на последващи изследвания тета вълните си се улавяха, ама на мен толкова не ми се щеше да пия хапчета че си мълчах. В един момент спрях да ги пия и нямаше сила която да ме накара да продължа. Дали тези хапчета потиснаха тета вълните или сами изчезнаха с порастването ми наистина не знам.
Мисля че за много неща от така наречения невидим свят имат своето логично обяснение просто още не сме стигнали до тях. Ние и земята сме мислели че е плоска :mrgreen: А сега вече започваме да доказваме съществуването на аурата. Достатъчно е да погледнем природата за да разберем какви възможности има тя които не се побират в нашите умове. Има животни които смеят цвета на кожата си, такива които виждат предмети в ултравиолетовия сектор, такива които използват ехолокация и т.н. На мен това ми е интересно ама едва ще имате нерви да четете... Та мисля че и с децата е така, докато се научат да използват, разбират и манипулират чрез думите всичко това го правят по интуиция, после тя намалява.
Може би всички неща за които говорим и спорим са проява на едно и също реално нещо, обаче просто още не сме го разгадали.

Отговори

Върни се в “Разни и разнообразни теми”