Препоръки за подобряване на форумния комфорт.

Тук пишете всичко, което виждате като проблем или бихте искали да се смени. Отваряйте нова тема за всеки проблем - след като го оправя, ще трия съответната тема.
Публикувай отговор
Аватар
Магдалена
Кафе машина
Мнения: 3421
Регистриран на: Юни 26, '10, 15:57
Местоположение: Благоевград
Дал благодарност: 18 пъти
Получил благодарност: 3 пъти

Re: Препоръки за подобряване на форумния комфорт.

Мнение от Магдалена »

:tzeluvka: Ей така е добре! Всичкото ти разбрах,Джони и много ти благодаря! :sbow: :sflower: :ssun: :sbeer: :sbeer:
Аватар
ljuboznatelna
Чист кофеин
Мнения: 7211
Регистриран на: Яну 26, '10, 12:13
Местоположение: Пловдив 7а зона
Дал благодарност: 611 пъти
Получил благодарност: 1108 пъти

Re: Препоръки за подобряване на форумния комфорт.

Мнение от ljuboznatelna »

Джони, не виждам възможност за анкета. Няма ли или аз съм блейка?
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11805
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 145 пъти
Получил благодарност: 185 пъти
Обратна връзка:

Re: Препоръки за подобряване на форумния комфорт.

Мнение от johnstalker »

ljuboznatelna написа: Юни 13, '19, 12:04 Джони, не виждам възможност за анкета. Няма ли или аз съм блейка?
Като се прибера ще погледна.
Аватар
Breda
Баш кафе майстор
Мнения: 2691
Регистриран на: Апр 21, '16, 17:41
Получил благодарност: 231 пъти

Re: Препоръки за подобряване на форумния комфорт.

Мнение от Breda »

Хей,Джони,дали има техническа възможност за отлайкване на всички лайкове към даден потребител,когато ни стане антипатичен ,например ,ей така с един клик :hmmm:
Че започнах да съжалявам една девойка тук,упорито се е заела да ми премахва лайкове от преди месеци,а са доста,много трудоемък процес.Сигурно има и ще има други такива случаи.Да ги улесним,а? :lol:
Аватар
ljuboznatelna
Чист кофеин
Мнения: 7211
Регистриран на: Яну 26, '10, 12:13
Местоположение: Пловдив 7а зона
Дал благодарност: 611 пъти
Получил благодарност: 1108 пъти

Re: Препоръки за подобряване на форумния комфорт.

Мнение от ljuboznatelna »

Малката Ида написа: Сеп 25, '19, 14:19 TinyPic го няма.Няма ги и всички снимки(повече от полвината)качени през "него"във форума.
Не знам дали това е проблем на форума, но по принцип снимките през такива сайтове след време се загубват, затова е по-добре с линк от личен албум. И това не е гаранция, на мен ми изчезнаха цели албуми в снимка.бг.
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31531
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 817 пъти
Получил благодарност: 1742 пъти

Re: Препоръки за подобряване на форумния комфорт.

Мнение от Мария Николова »

Нито една снимка не ми е изчезнала от Гугъл Снимка (Фото) и нито един от минимум 130 албума.
Само през 2010 г. кой знае защо :lol: ми скимна да изтрия един албум. Тогава снимките ми от него, естествено, изчезнаха. :hihihi:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11805
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 145 пъти
Получил благодарност: 185 пъти
Обратна връзка:

Re: Препоръки за подобряване на форумния комфорт.

Мнение от johnstalker »

Breda написа: Сеп 23, '19, 23:12 Хей,Джони,дали има техническа възможност за отлайкване на всички лайкове към даден потребител,когато ни стане антипатичен ,например ,ей така с един клик :hmmm:
Че започнах да съжалявам една девойка тук,упорито се е заела да ми премахва лайкове от преди месеци,а са доста,много трудоемък процес.Сигурно има и ще има други такива случаи.Да ги улесним,а? :lol:
До края на седмицата съм в Чехия.. а, тук бирата е все така хубава :) Другата седмица като ми стане работно, ще погледна за подобна опция.. ;)
Аватар
kim
Наркоман
Мнения: 13526
Регистриран на: Авг 23, '12, 15:40
Дал благодарност: 159 пъти
Получил благодарност: 258 пъти

Re: Препоръки за подобряване на форумния комфорт.

Мнение от kim »

Не ми харесва тази функция "добавено" към мнението! Не може да напишеш нещо сутринта и ако някой не е писал след теб, следващото мнение, макар и вече различно да звучи като допълнение към горното. Направо звучи нелепо!
Не може да напиша нещо, след два часа нещо друго и то да ми се лепне за първото. Толкова два поста един след друг се преживяват за толкова години, но тази нелепица, която се получава е по-налудничава и от изтрит пост, който не кореспондира с нищо...

И най-вече пречи за темата "Снимка на седмицата", защото всички снимки излизат като добавени и не може да се гласува по отделно за всяка или за публикуващия ги!!!

Нямам какво да добавя!
Ти не си капка в океана. Ти си целият океан, в една капка.
Rumi

– Как говориш, след като нямаш мозък?- попита Дороти.
– Не знам – каза Плашилото – но тези, които нямат мозък, много обичат да говорят.
“Магьосникът от Оз”
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11805
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 145 пъти
Получил благодарност: 185 пъти
Обратна връзка:

Re: Препоръки за подобряване на форумния комфорт.

Мнение от johnstalker »

kim написа: Дек 3, '19, 22:19 Не ми харесва тази функция "добавено" към мнението! Не може да напишеш нещо сутринта и ако някой не е писал след теб, следващото мнение, макар и вече различно да звучи като допълнение към горното. Направо звучи нелепо!
Не може да напиша нещо, след два часа нещо друго и то да ми се лепне за първото. Толкова два поста един след друг се преживяват за толкова години, но тази нелепица, която се получава е по-налудничава и от изтрит пост, който не кореспондира с нищо...

И най-вече пречи за темата "Снимка на седмицата", защото всички снимки излизат като добавени и не може да се гласува по отделно за всяка или за публикуващия ги!!!

Нямам какво да добавя!
Мързи ме да правя снимки и пиша упътвания, че има и една опция "не сливай с предишното съобщение", мога да изключа плъгина който искахте да инсталирам преди една година. Никой ли не го забеляза? :)
Аватар
kim
Наркоман
Мнения: 13526
Регистриран на: Авг 23, '12, 15:40
Дал благодарност: 159 пъти
Получил благодарност: 258 пъти

Re: Препоръки за подобряване на форумния комфорт.

Мнение от kim »

Ако може индивидуално, изключи ми го, моля! Тук съм почти денонощно, не искам да звуча нелепо... :dovolen:

Добавено след 14 минути 38 секунди:
johnstalker написа: Дек 3, '19, 22:59 Мързи ме да правя снимки и пиша упътвания, че има и една опция "не сливай с предишното съобщение", мога да изключа плъгина който искахте да инсталирам преди една година. Никой ли не го забеляза? :)
Не може да се слива с предишното мнение Джони! Тук не е строго профилиран форум, знаеш го!
Ти не си капка в океана. Ти си целият океан, в една капка.
Rumi

– Как говориш, след като нямаш мозък?- попита Дороти.
– Не знам – каза Плашилото – но тези, които нямат мозък, много обичат да говорят.
“Магьосникът от Оз”
Публикувай отговор

Обратно към “Технически проблеми и предложения”