Препоръки за подобряване на форумния комфорт.

Тук пишете всичко, което виждате като проблем или бихте искали да се смени. Отваряйте нова тема за всеки проблем - след като го оправя, ще трия съответната тема.
Публикувай отговор
Аватар
Daniela Pargu
Чист кофеин
Мнения: 5263
Регистриран на: Яну 29, '17, 20:53
Местоположение: В.Търново
Дал благодарност: 86 пъти
Получил благодарност: 97 пъти

Re: Препоръки за подобряване на форумния комфорт.

Мнение от Daniela Pargu »

А-хаа!Да разбирам ли ,че разпищолените -тук ,пуританите- в другия форум :hmmm:
:idea1: А който иска да прескача при комшията - и в двата :srofl: :srofl: :srofl:
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15866
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 831 пъти
Получил благодарност: 1670 пъти

Re: Препоръки за подобряване на форумния комфорт.

Мнение от Гео, граф »

Daniela Pargu написа: Мар 20, '19, 10:53 ... А който иска да прескача при комшията - и в двата :srofl: :srofl: :srofl:
По-добър форумен комфорт от това здраве му кажи :lol: :lol: :lol:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Препоръки за подобряване на форумния комфорт.

Мнение от milena02 »

Пак ми се изтри текстът... :ufff: Обаче, поради поучителната му стойност, отново ще го напиша. Сега! Аз съм човек, който от 25 години работи като редактор. Нямате идея що книжнина ми е минала през ръцете. Всичко, за което може да се сетите, съм го писала. В началото на "кариерата" си имах няколко месеца, в които съчинявах стихотворения за некролози. Да! За една печатница, където хората си поръчваха некролози, ама нали трябва да има и някакво стихотворение от името на опечалените. И това съм правила. Превела съм десетки книги. Редактирала съм още няколко десетки. Написала съм три собственоръчно. В две информационни агенции съм работила, на едната й бях главен редактор. Няма български ежедневник, в който да не са минавали мои писания; градината си я направих с хонорарите от едно списание и от един информационен сайт. От 14 години съм редактор във вестник "Сега", като същевременно с един колега правим научно-популярно списание, като записах и докторантура, така че пиша и научни доклади за разни конференции, освен, че пиша и дисертация. Написах покрай всичко това и един роман. Днес имам среща с колега, който иска да му поема издателския бизнес, т.е. очертава се милиарди текстове да ми минават пред окьоравелите очи! И на този фон - въпросът къде да пиша... нали се сещате как ми звучи! :lol: :lol: :lol:
Защо си споделям тука трудовата книжка? Защото, според мен, човек би трябвало да има възможност да изразява мнение и да получава информация където си иска и откъдето си иска. Това не го прави предател. Кого предаваш, ако отглеждаш орхидеи, пък тука не пишат за тях и ти ходиш другаде да си споделиш притесненията за загнилите корени? Аз охридеи не гледам. Но имам вопиюща нужда от информация относно руската литература от началото на 20 век. По тази причина общувам с колеги от руски форуми и ходя по библиотеките. Това престъпление ли е? Т.е. искам да кажа, че това, че някой участва с въпроси, тези и мнения в колкото си форума си иска, не го прави вероотстъпник. Аз също искам да ме вземе в харема си някой богат шейх, да ме храни с петмез и нахут и по цял ден да се излежавам под някой трендафил, ама няма такъв! Много ще съм послушна, само под трендафила ще си лежа. Обаче никой шейх не ме ще!
Последно промяна от milena02 на Мар 20, '19, 11:53, променено общо 2 пъти.
Аватар
Murof
Кафе машина
Мнения: 3115
Регистриран на: Ное 18, '11, 23:57
Местоположение: София
Дал благодарност: 37 пъти
Получил благодарност: 444 пъти

Re: Препоръки за подобряване на форумния комфорт.

Мнение от Murof »

milena02, его като твоето, разделя....
Нито една градина не е идеална.
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11807
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 145 пъти
Получил благодарност: 184 пъти
Обратна връзка:

Re: Препоръки за подобряване на форумния комфорт.

Мнение от johnstalker »

milena02 написа: Мар 20, '19, 11:33 Пак ми се изтри текстът... :ufff: Обаче, поради поучителната му стойност, отново ще го напиша. Сега!
"Шилдът" е изключен от снощи.. няма как да ти се е загубил текста. ;)
milena02 написа: Мар 20, '19, 11:33 ....
Защо си споделям тука трудовата книжка? Защото, според мен, човек би трябвало да има възможност да изразява мнение и да получава информация където си иска и откъдето си иска. Това не го прави предател. Кого предаваш, ако отглеждаш орхидеи, пък тука не пишат за тях и ти ходиш другаде да си споделиш притесненията за загнилите корени? Аз охридеи не гледам. Но имам вопиюща нужда от информация относно руската литература от началото на 20 век. По тази причина общувам с колеги от руски форуми и ходя по библиотеките. Това престъпление ли е? Т.е. искам да кажа, че това, че някой участва с въпроси, тези и мнения в колкото си форума си иска, не го прави вероотстъпник. Аз също искам да ме вземе в харема си някой богат шейх, да ме храни с петмез и нахут и по цял ден да се излежавам под някой трендафил, ама няма такъв! Много ще съм послушна, само под трендафила ще си лежа. Обаче никой шейх не ме ще!
Де го чукаш, де се пука.. :) Какви предатели, какви пет лева? Прочети първия ми пост в онази тема, преди десетина години е писан. ;)
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Препоръки за подобряване на форумния комфорт.

Мнение от milena02 »

Murof написа: Мар 20, '19, 11:52 milena02, его като твоето, разделя....
Кво его, бе, Муров?! :lol: То чак е смешно... Опитвам се да вкарам живец! Водя се от принципа: "Ако искаш да убиеш една идея, разкажи я скучно". Художник си, брат... Ти ще приемеш ли някой да ти каже, че трябва да правиш портрети само на него и на никой друг? А освен това - в никакъв случай да не рисуваш голи жени? На Тициан, на Рубенс и на Мане име е било позволено, ама на тебе - не! Няма его тука... Темата е как да се чувстваме по-комфортно в този формат. С приятелите ми тук си имаме телефоните, може да си общуваме и извън този форум и го правим. Градината ми е на 10 години, аз отдавна не купувам растения, т.е. поръчките не ме касаят. Причината да съм тук е, че не ми харесва именно това разцепление, причините за което бяха тъпи. Старая се да възстановя баланса, за да може хората, които искат да създават красота и да правят света по-добър, да се чувстват свободни и да следват мечтите си, без риск от това някой ги плесне през ръцете или да ги обвини, че "егото им разделя".
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Препоръки за подобряване на форумния комфорт.

Мнение от milena02 »

johnstalker написа: Мар 20, '19, 12:04 Де го чукаш, де се пука.. :) Какви предатели, какви пет лева? Прочети първия ми пост в онази тема, преди десетина години е писан. ;)
Явно имам нужда от отпуск! Не зная защо, но съм с впечатлението, че някога имаше понятие като "шпагатени принцеси", т.е. негодни хора, които пишат в два цветарски форума и които бяха хокани за това тук. Това имах предвид. Пускаш ли ме в отпуск, шефче? Виждаш, че давам заето....
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Препоръки за подобряване на форумния комфорт.

Мнение от Еличка »

Аз пък обичам да чета. . Следя например Любознателна, точно защото разнищва всяко нещо с истинско любопитство, а туй дето е разнищила с радост споделя. Чета Муроф, защото представя изящно цветята. И дори да не ме интересуват 85 вида кокичета, ми доставя наслада начинът, по който ги виждам. Чета Гео, защото е слънчева Кукундрила. Чета Миленски, защото е блестящо перо! Чета Calico, щото някой ден може да се залюбя с остинките и трябва да съм подготвена.... И кой ли още не....
И единственото ми притеснение е, че мога да изпусна нещо, което да ми достави наслада. Трябва да знам къде да ги видя тези мемоари.
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11807
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 145 пъти
Получил благодарност: 184 пъти
Обратна връзка:

Re: Препоръки за подобряване на форумния комфорт.

Мнение от johnstalker »

milena02 написа: Мар 20, '19, 12:19
johnstalker написа: Мар 20, '19, 12:04 Де го чукаш, де се пука.. :) Какви предатели, какви пет лева? Прочети първия ми пост в онази тема, преди десетина години е писан. ;)
Явно имам нужда от отпуск! Не зная защо, но съм с впечатлението, че някога имаше понятие като "шпагатени принцеси", т.е. негодни хора, които пишат в два цветарски форума и които бяха хокани за това тук. Това имах предвид. Пускаш ли ме в отпуск, шефче? Виждаш, че давам заето....
:) Не. Кой ще поддържа огИнЯ в бар "Кукундрил"?! ;)
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15866
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 831 пъти
Получил благодарност: 1670 пъти

Re: Препоръки за подобряване на форумния комфорт.

Мнение от Гео, граф »

Оф :sdull: ... Нали дойде пролетта, нали свършиха зимните депресии и се хванахме за зелено. Що пак ровите за червейче, м :swonder:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Публикувай отговор

Обратно към “Технически проблеми и предложения”