Препоръки за подобряване на форумния комфорт.

Тук пишете всичко, което виждате като проблем или бихте искали да се смени. Отваряйте нова тема за всеки проблем - след като го оправя, ще трия съответната тема.
Публикувай отговор
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11805
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 145 пъти
Получил благодарност: 185 пъти
Обратна връзка:

Re: Препоръки за подобряване на форумния комфорт.

Мнение от johnstalker »

Норе написа: Фев 1, '19, 01:21
johnstalker написа: Яну 31, '19, 10:10 Връщате си стария облик на форума и всичко е ОК. До сега над 60 потребители са се върнали на старата визия. :daaa:
Има ли начин за връщане на стария облик и за нерегистрирани читатели на форума?
Има. Влизат регистрират се и си сменят облика. ;)
Аватар
botan
Наркоман
Мнения: 10730
Регистриран на: Ное 23, '09, 22:06
Местоположение: София, умерен източнобалконски климат с високи годишни амплитуди
Дал благодарност: 205 пъти
Получил благодарност: 373 пъти
Обратна връзка:

Re: Препоръки за подобряване на форумния комфорт.

Мнение от botan »

Възможно ли е търсачката се настрои така, че да позволява търсене на думи с 3 букви?
Хоя, туя, тор, нар и т.н. в момента са недостижими ключови думи, заради изискването думата да е с поне 4 букви.
Специализирани Фейсбук групи:
Скъпоценни орхидеи България
Мъховете в България
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11805
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 145 пъти
Получил благодарност: 185 пъти
Обратна връзка:

Re: Препоръки за подобряване на форумния комфорт.

Мнение от johnstalker »

botan написа: Фев 3, '19, 08:35 Възможно ли е търсачката се настрои така, че да позволява търсене на думи с 3 букви?
Хоя, туя, тор, нар и т.н. в момента са недостижими ключови думи, заради изискването думата да е с поне 4 букви.
Готово.
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11805
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 145 пъти
Получил благодарност: 185 пъти
Обратна връзка:

Фейсгрупа Хобикафе

Мнение от johnstalker »

Забравил съм да ви информирам, че създадох и група във фейсбук.. за по-лесно общуване и популяризиране на форума.

Изображение

В менюто отгоре много лесно можете да се запишете в групата. И помнете, че групата е отворена и публична. В тази група всеки може да одобрява заявки за присъединяване и ще съм ви благодарен ако понякога ме изпреварите и одобрите поредната заявка, защото аз не мога да съм постоянно у фейса. ;)
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11805
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 145 пъти
Получил благодарност: 185 пъти
Обратна връзка:

Re: Препоръки за подобряване на форумния комфорт.

Мнение от johnstalker »

Махнахме всички фотогалерии от фронталната част и започнаме да ги обновяваме. ;) Сега е момента ако искате да "ударите едно рамо" за да стане по-бързо и качествено подновяването. Фронталната част е представиталната част за един форум. Форуми без фронтална част?! Не ми говорете за тях! :)
Ще бъдат използвани само снимки на потребители на форума които имат описание. Тоест ако е снимка на роза - името на розата и псевдонима (ник-а) във форума. За мое улеснение ще е добре снимките да се пускат тематично и на серии а не една по една. Ще създам и нарочна тема където да бъдат публикувани.
Предварително ви благодаря за включването в тази наша инициатива! :tzvetentze:
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Препоръки за подобряване на форумния комфорт.

Мнение от calico »

Джони, надписа върху снимката ли трябва да е? или може и под нея?
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11805
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 145 пъти
Получил благодарност: 185 пъти
Обратна връзка:

Re: Препоръки за подобряване на форумния комфорт.

Мнение от johnstalker »

calico написа: Фев 6, '19, 18:45 Джони, надписа върху снимката ли трябва да е? или може и под нея?
Без значение. ;) :daaa:
Аватар
nadin
Чист кофеин
Мнения: 7196
Регистриран на: Май 17, '11, 15:33
Местоположение: София
Дал благодарност: 20 пъти
Получил благодарност: 271 пъти
Обратна връзка:

Re: Препоръки за подобряване на форумния комфорт.

Мнение от nadin »

преди промените имах възможност да пращам едновремнно лични съобщения на повече от 5 човека . Сега отново съм ограничена до 5 . Има ли възможност да настроя сама колко да са максимално хората на които мога да пращам едновременно или трябва разрешение от Админа?
Извинявам се ако някъде е дискутирана тази тема, но информацията е много и с просто търсене не става.
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11805
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 145 пъти
Получил благодарност: 185 пъти
Обратна връзка:

Re: Препоръки за подобряване на форумния комфорт.

Мнение от johnstalker »

nadin написа: Фев 7, '19, 20:14 преди промените имах възможност да пращам едновремнно лични съобщения на повече от 5 човека . Сега отново съм ограничена до 5 . Има ли възможност да настроя сама колко да са максимално хората на които мога да пращам едновременно или трябва разрешение от Админа?
Извинявам се ако някъде е дискутирана тази тема, но информацията е много и с просто търсене не става.
Има възможност, но не е във вашите настройки.. В момента всички са ограничени да могат да изпращат само до 5 лични наведнъж. Това не е просто моя прищявка, "обстоятелствата" го налагат. Надявам се скоро да изчистим "нещата" и на определени хора да бъде разрешено да изпращат лични до повече от 5 потребителя.
Технически погледнато изпращането на един и същ текст до много потребители си е чист спам.

Ако не е тайна, каква е причината да ви се налага да изпратите едно и също съобщение до 50 човека примерно?
Аватар
nadin
Чист кофеин
Мнения: 7196
Регистриран на: Май 17, '11, 15:33
Местоположение: София
Дал благодарност: 20 пъти
Получил благодарност: 271 пъти
Обратна връзка:

Re: Препоръки за подобряване на форумния комфорт.

Мнение от nadin »

20 са ми достатъчно.
Публикувай отговор

Обратно към “Технически проблеми и предложения”