Препоръки за подобряване на форумния комфорт.

Тук пишете всичко, което виждате като проблем или бихте искали да се смени. Отваряйте нова тема за всеки проблем - след като го оправя, ще трия съответната тема.
Публикувай отговор
Лакомник
Виенско кафе
Мнения: 444
Регистриран на: Яну 16, '18, 22:57
Местоположение: Пловдив

Re: Препоръки за подобряване на форумния комфорт.

Мнение от Лакомник »

Изображение
Гостите се увеличават
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11809
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 146 пъти
Получил благодарност: 186 пъти
Обратна връзка:

Re: Препоръки за подобряване на форумния комфорт.

Мнение от johnstalker »

;) Малко са гостите! Не слагайте още масата... ;)

Добавено след 2 часа 46 минути 19 секунди:
Мария Николова написа: Фев 28, '19, 00:56 Джони, един символ си оказа изгубен в превода.
Я ми кажи кой ник ти звучи като за момиченце, кой - за момченце:
4eers, iasen, ванчко, lisunger, Лакомник, fredmrav, ist68, geraldegivens. (Спестявам Гео, граф и greeneyed. ;) )
По едно време имаше в информацията за всеки ник един розов символ за жени и друг син символ за мъже. Струва ми се, че са общоприети.

Ще се избегне неловката ситуация оскъдните ни мъже да отбелязват, че са мъже, когато девойките пишат за тях в ж.р.
Ето, че поработих и днес.. Специално заради теб "го" имаме вече.. остава да транслирам и останалите 18 пола на български! :) Вероятно ще ми е необходима и помощ от специалисти.. която аз няма да откажа. ;)
iv.tarlen
Баш кафе майстор
Мнения: 2384
Регистриран на: Юни 7, '16, 16:45
Местоположение: Казанлък

Re: Препоръки за подобряване на форумния комфорт.

Мнение от iv.tarlen »

Ние се интересуваме само от биологичния пол , така че това е достатъчно!Тенкю!
Аватар
ljuboznatelna
Чист кофеин
Мнения: 7275
Регистриран на: Яну 26, '10, 12:13
Местоположение: Пловдив 7а зона
Дал благодарност: 719 пъти
Получил благодарност: 1296 пъти

Re: Препоръки за подобряване на форумния комфорт.

Мнение от ljuboznatelna »

Какво досие си имаме само под аватара! :D Взе да става по-дълго от мненията :D
Ами аз не знам, или не помня кой къде какво писал, извадено от контекста понякога звучи странно.
Препоръката ми за форумния комфорт е да си пишем за китките по темите им, и да не се тровим за глупости.

Джони, като публикувам мнение, и после трябва да се върна нагоре, за да си го видя. Не че обичам да се чета, но понякога забелязвам разни грешки чак тогава.
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15871
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 836 пъти
Получил благодарност: 1686 пъти

Re: Препоръки за подобряване на форумния комфорт.

Мнение от Гео, граф »

Люб ме изпревари. Тъкмо щях да напиша - то зодии, то лайкове, то полове - що да няма любима марка уиски да речем или номер на обувките? Да бъдем по-изчерпателни викам :angelche:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
ljuboznatelna
Чист кофеин
Мнения: 7275
Регистриран на: Яну 26, '10, 12:13
Местоположение: Пловдив 7а зона
Дал благодарност: 719 пъти
Получил благодарност: 1296 пъти

Re: Препоръки за подобряване на форумния комфорт.

Мнение от ljuboznatelna »

Гео, ама аз сега като ти видях рогите, и съм респектирана. :D Мисля, че може и банкова сметка, ако някой реши да внесе нещо :D
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11809
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 146 пъти
Получил благодарност: 186 пъти
Обратна връзка:

Re: Препоръки за подобряване на форумния комфорт.

Мнение от johnstalker »

Викате да се поспра малко, а? ;) До-обре! ;)
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31652
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 986 пъти
Получил благодарност: 2244 пъти

Re: Препоръки за подобряване на форумния комфорт.

Мнение от Мария Николова »

ljuboznatelna написа: Мар 1, '19, 09:22 Гео, ама аз сега като ти видях рогите, и съм респектирана. :D Мисля, че може и банкова сметка, ако някой реши да внесе нещо :D
Не ръмжете, девойки, а се благодарете - дет съ вика - че Джони не ви е писал в кой континент на коя планета живеете!
Хихихихихи! :sgiggle: :sgiggle: :sgiggle:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Препоръки за подобряване на форумния комфорт.

Мнение от milena02 »

Ще споделя и моето мнение за това кой пишел и кой не пишел. Аз цял живот все с писане се занимавам, за мен това е елементарна работа като да изпиеш чаша вода. Но не всички хора са така. Една огромна част от тях просто не умеят или се притесняват да се изразяват писмено. Това далеч не ги прави лоши хора. Те чисто и просто нямат писмовни умения, занимават се с нещо друго - счетоводство примерно - и не им се налага да използват тази форма на общуване. Нямате представа колко приятели имам, които не могат името да си напишат и са се обръщали към мен с потресаващи молби. Един другар веднъж ме помоли да му напиша текста на етикет за бурканите с лютеница, които продаваше. Не можел сам. Баща ми пък до края на живота си пишеше с такива чудовищни грешки (например кузиняк, вместо козунак), че и най-елементарното му писмо минаваше задължително през ръцете ми. Иначе - страхотен инженер. Та така че отчетете го и това. И какво като не пише някой? Ние да не сме тука Съюза на българските писатели? Аз не виждам нищо лошо и в това някой да ни посещава заради поръчките. Защо не? Това от рекламна гледна точка даже е много добро за форума, тъй като привлича хора и увеличава трафика.
libra
Наркоман
Мнения: 11640
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 86 пъти
Получил благодарност: 62 пъти

Re: Препоръки за подобряване на форумния комфорт.

Мнение от libra »

A,за трафика е супер !
Публикувай отговор

Обратно към “Технически проблеми и предложения”