Препоръки за подобряване на форумния комфорт.

Тук пишете всичко, което виждате като проблем или бихте искали да се смени. Отваряйте нова тема за всеки проблем - след като го оправя, ще трия съответната тема.
Публикувай отговор
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31689
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1030 пъти
Получил благодарност: 2422 пъти

Re: Препоръки за подобряване на форумния комфорт.

Мнение от Мария Николова »

Джони, един символ си оказа изгубен в превода.
Я ми кажи кой ник ти звучи като за момиченце, кой - за момченце:
4eers, iasen, ванчко, lisunger, Лакомник, fredmrav, ist68, geraldegivens. (Спестявам Гео, граф и greeneyed. ;) )
По едно време имаше в информацията за всеки ник един розов символ за жени и друг син символ за мъже. Струва ми се, че са общоприети.

Ще се избегне неловката ситуация оскъдните ни мъже да отбелязват, че са мъже, когато девойките пишат за тях в ж.р.
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Daniela Pargu
Чист кофеин
Мнения: 5274
Регистриран на: Яну 29, '17, 20:53
Местоположение: В.Търново
Дал благодарност: 99 пъти
Получил благодарност: 105 пъти

Re: Препоръки за подобряване на форумния комфорт.

Мнение от Daniela Pargu »

:D :D
В стария вариант ги имаше тези символи и всеки трябваше да се самоопредели!
Нелепото беше,че повечето хора отбелязваха грешния знак за пола си и объркването
беше голямо!Понечвам да се обърна към някого с женски ник и ... опаа- мъжки знак :shock: :hmmm:
Ами- толерантна съм -всеки има право да иска какъв да бъде- преправям въпроса си спрямо знака
и какво - пак объркване :ufff:
пп. :idea1: Затова,вместо да слагаме Венерино огледало или копието на Марс,или новосъздадените знаци/за
новите полове/по-добре всеки с ник,звучащ различно да каже какъв е :daaa: и така да го приемаме :daaa:
Аватар
Breda
Баш кафе майстор
Мнения: 2691
Регистриран на: Апр 21, '16, 17:41
Получил благодарност: 238 пъти

Re: Препоръки за подобряване на форумния комфорт.

Мнение от Breda »

ljuboznatelna написа: Фев 28, '19, 00:12 Ами да, далеч по-нормално е да приема мнение - положително или отрицателно, от човек, за който съм успяла да си изградя мнение, отколкото на някой, изникнал от нищото.Ти доверяваш ли се на непознати?
Така е,разбира се :daaa:
Но това да не приема дадено мнение или да не му се доверя,не значи да ми пречи то да е изказано ,но ми пречи да е обявено за претенциозно.
И какво значи от трънките или от нищото.Все пак зад малко познатите никове се предполага,че не стоят първокласници,а зрели,че и презрели хора,с житейски опит,професия и хобита и винаги може да научиш нещо от тях.Ама подавайки глава от трънките и изказвайки различно мнение, съветът на старейшините го хлопва по главата да се връща обратно в нищото :lol:
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8506
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 852 пъти
Получил благодарност: 656 пъти

Re: Препоръки за подобряване на форумния комфорт.

Мнение от Shami »

:lol: Разсмяхте ме рано сутринта. :lol:
Не мога да схвана за какво спорите изобщо,ама накрая ми се струва ,че ще успеете да се скарате. :hmmm:
Нека всички си пишат,няма значение дали са нови или стари,нали сме форум все пак.
libra
Наркоман
Мнения: 11642
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 90 пъти
Получил благодарност: 62 пъти

Re: Препоръки за подобряване на форумния комфорт.

Мнение от libra »

Aбе,Бреда ,защо продължаваш да чоплиш ?! Първо ,не си в подходящата тема .Темата е за технически предложения ,а не за морални оценки .Второ ,наистина ли си мислиш ,че ми пречи ,че някой е нов или стар .Не,не ми пречи !До толкова ,че съм канила в градината си абсолютно всички ,а не само старейшините .Трето,мислиш ли че можеш да ме надприказваш ?
Четвърто,ай ,върни се на поста на Чара и прочети пак и моя пост .Може пък да разбереш за какво става дума.За да те улесня,ще ти дам жокер-мнение всеки може да изказва,но ментор не може да бъде всеки .
Аватар
ljuboznatelna
Чист кофеин
Мнения: 7292
Регистриран на: Яну 26, '10, 12:13
Местоположение: Пловдив 7а зона
Дал благодарност: 742 пъти
Получил благодарност: 1349 пъти

Re: Препоръки за подобряване на форумния комфорт.

Мнение от ljuboznatelna »

Shami, то не е от тази тема, затова няма как да разбереш. Въпросната потребителка с мнения единствено в поръчки, се обърна персонално към мен, за да ми вменява вина за разцепването на форума, и да ми държи сметка къде и какво пиша. Изобщо не става въпрос за нови и стари, те хората от поръчките са навъртяли достатъчно стаж, но някои само там. В крайна семтка поръчките си вървят, а като само чете, както чете тук, така и там да си чете. Проблемът е като започнеш да пишеш в започнати теми, а хората ги няма. А Бреда защо се чувства засегната от нашия диалог с тази жена, не знам.
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8506
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 852 пъти
Получил благодарност: 656 пъти

Re: Препоръки за подобряване на форумния комфорт.

Мнение от Shami »

Мисля си,че въпросните хора може и да се върнат ,това като неочакван край на приказката за къщичката и всичко да приключи добре.
Форумът ще стане огромен и ще бъка от птички ,пчелички и цветя.
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31689
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1030 пъти
Получил благодарност: 2422 пъти

Re: Препоръки за подобряване на форумния комфорт.

Мнение от Мария Николова »

Струва ми се, че я разбирам Бреда.
Има насъбрано и неотрегирано огорчение от едно остро мнение на dal.
Жалко, че не е потърсила подходяща тема за дискусия.
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
МГХ
Наркоман
Мнения: 10114
Регистриран на: Окт 4, '12, 23:28
Местоположение: Русе
Дал благодарност: 373 пъти
Получил благодарност: 1037 пъти

Re: Препоръки за подобряване на форумния комфорт.

Мнение от МГХ »

Влязох тук да видя какво ново ми препоръчвате, а се оказа, че пак има спор.
На мен ми се струва, че ни липсва пролетта. Само няколко дни още и лошото време свършва. :tzvetentze:
Не знаех това за цифричката пред сърчицата, но пък да ви е ясно, че по задължение няма да ги отбелязвам, независимо кой ми е приятел. :hihihi: Хубава вечер!
Аватар
Ава_и_мама
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1051
Регистриран на: Яну 23, '17, 20:26
Местоположение: гр. София

Re: Препоръки за подобряване на форумния комфорт.

Мнение от Ава_и_мама »

Изображение
Джони, виж какво се появи долу в кой е на линия + 1гост - в темата на Еврохоста.
Публикувай отговор

Обратно към “Технически проблеми и предложения”