Препоръки за подобряване на форумния комфорт.

Тук пишете всичко, което виждате като проблем или бихте искали да се смени. Отваряйте нова тема за всеки проблем - след като го оправя, ще трия съответната тема.
Публикувай отговор
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11814
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 148 пъти
Получил благодарност: 189 пъти
Обратна връзка:

Re: Препоръки за подобряване на форумния комфорт.

Мнение от johnstalker »

venetka70 написа: Яну 31, '19, 06:36 Напоследък промените ми идват малко повече.
До вчера без проблем можех да копирам името на съфорумец като участник в поръчка и да го кача в таблицата със заявяваните растения. Днес не може....
Сега трябва да кълва буква по буква ника на всеки. Моля да се върне старото положение!!!
Ако остане така не се наемам повече да водя нито една поръчка.
Това не го разбрах добре?! Темата за връщане на стария облик на форума не ви ли свърши работа?
Аватар
botan
Наркоман
Мнения: 10775
Регистриран на: Ное 23, '09, 22:06
Местоположение: София, умерен източнобалконски климат с високи годишни амплитуди
Дал благодарност: 242 пъти
Получил благодарност: 459 пъти
Обратна връзка:

Re: Препоръки за подобряване на форумния комфорт.

Мнение от botan »

Аз го разбрах. В старият облик потребителските имена под аватара представляват линкове към профилите. Не знам как е с новият облик защото съм консерва, но в старият облик си се копират без проблем.
Изображение
Специализирани Фейсбук групи:
Скъпоценни орхидеи България
Мъховете в България
Аватар
venetka70
Кафе машина
Мнения: 3610
Регистриран на: Май 21, '15, 12:17
Местоположение: Белица, Силистра / Пловдив /Момчиловци / Чирчик, Узбекистан и накъдето ме отвее вятъра
Дал благодарност: 23 пъти
Получил благодарност: 36 пъти

Re: Препоръки за подобряване на форумния комфорт.

Мнение от venetka70 »

botan написа: Яну 31, '19, 09:26 Аз го разбрах. В старият облик потребителските имена под аватара представляват линкове към профилите. Не знам как е с новият облик защото съм консерва, но в старият облик си се копират без проблем.
Изображение
Ботан го е обяснил вместо мен. Сега от дадено мнение ако искам да копирам ника за да го сложа в таблицата с поръчката не мога. Не ми е понятно какво е променяно / не съм специалист /, но за организатор на поръчките като мен преди беше безценна тази възможност. Има съфорумци с доста "странни " никове и доде ги изпиша отиде та се не видя.
Flowerlover
Иногда вовремя сделанные шаги меняют походку всей жизни!!
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11814
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 148 пъти
Получил благодарност: 189 пъти
Обратна връзка:

Re: Препоръки за подобряване на форумния комфорт.

Мнение от johnstalker »

venetka70 написа: Яну 31, '19, 10:06
botan написа: Яну 31, '19, 09:26 Аз го разбрах. В старият облик потребителските имена под аватара представляват линкове към профилите. Не знам как е с новият облик защото съм консерва, но в старият облик си се копират без проблем.
Изображение
Ботан го е обяснил вместо мен. Сега от дадено мнение ако искам да копирам ника за да го сложа в таблицата с поръчката не мога. Не ми е понятно какво е променяно / не съм специалист /, но за организатор на поръчките като мен преди беше безценна тази възможност. Има съфорумци с доста "странни " никове и доде ги изпиша отиде та се не видя.
Тогава е лесно. Връщате си стария облик на форума и всичко е ОК. До сега над 60 потребители са се върнали на старата визия. :daaa:
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11814
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 148 пъти
Получил благодарност: 189 пъти
Обратна връзка:

Re: Препоръки за подобряване на форумния комфорт.

Мнение от johnstalker »

botan написа: Яну 31, '19, 09:26 Аз го разбрах. В старият облик потребителските имена под аватара представляват линкове към профилите. Не знам как е с новият облик защото съм консерва, но в старият облик си се копират без проблем.
Изображение
:) И в новия се копират по същия начин, без проблем. ;)
Аватар
botan
Наркоман
Мнения: 10775
Регистриран на: Ное 23, '09, 22:06
Местоположение: София, умерен източнобалконски климат с високи годишни амплитуди
Дал благодарност: 242 пъти
Получил благодарност: 459 пъти
Обратна връзка:

Re: Препоръки за подобряване на форумния комфорт.

Мнение от botan »

:!: Експериментално е пуснат антиспам бот. Днес хвана 2 спам мнения и едно неволно дублирано мнение, но за жалост алгоритмите му не са перфектни и понякога хваща мнения дето не са му работа. Ако попаднете на съобщение, че мнението ви има нужда от одобрение, то е заради него и не бива да ви смущава, при първа възможност ще бъде одобрено. :!:
Специализирани Фейсбук групи:
Скъпоценни орхидеи България
Мъховете в България
Аватар
Daniela Pargu
Чист кофеин
Мнения: 5271
Регистриран на: Яну 29, '17, 20:53
Местоположение: В.Търново
Дал благодарност: 96 пъти
Получил благодарност: 102 пъти

Re: Препоръки за подобряване на форумния комфорт.

Мнение от Daniela Pargu »

calico написа: Яну 30, '19, 19:40 Дани, що да не можеш да оставяш включен компютъра и да следиш?
ааз откакто съм се регистрирара вече толкова години съм всее регната, и винаги ми е включен компютъра, и ми е запомнил паролата, акто някой път ме изхвърли.тъй че не разбрах що да не можеш като не си скрит гост?
Защото става въпрос за през служебното време :nod:
Не ми куца работата ,че съм отделила форума на др . комп.,колегите ми също четат по интересуващи ги въпроси и са страшно доволни,
но... някак си е неудобно да се чете ,че седя по цял ден на развлечение :nod: :nod:
Че и не толерирам ползването на соц. мрежи в работно време :tyzhnoangelche: :tyzhnoangelche:
--------------
пп. За четящите от екипа ми - този форум е обучителен, образователен и пр! :hihihi:
Ако се разреши скриването- пак ще се скрия :hihihi:
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Препоръки за подобряване на форумния комфорт.

Мнение от calico »

Дани, аз понеже никога в живота си :) не съм ползвала опцията "скрит", та не мога да направя разликата
ама сигурно е както казваш
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
greeneyed
Наркоман
Мнения: 10036
Регистриран на: Ное 30, '09, 15:11
Местоположение: 550 м н.в., в полите на Средна гора
Дал благодарност: 622 пъти
Получил благодарност: 1114 пъти

Re: Препоръки за подобряване на форумния комфорт.

Мнение от greeneyed »

Не виждам връзката между скрит и логнат потребител и отворен форум на работното място.
Не искайте много- не можете да му платите цената... Ванга

моите цветя
Публикувай отговор

Обратно към “Технически проблеми и предложения”