Препоръки за подобряване на форумния комфорт.

Тук пишете всичко, което виждате като проблем или бихте искали да се смени. Отваряйте нова тема за всеки проблем - след като го оправя, ще трия съответната тема.
Публикувай отговор
elena kirilova

Re: Препоръки за подобряване на форумния комфорт.

Мнение от elena kirilova »

Г-н Админ, тези снимки които вече са ''изображение'' можем ли някак да ги възстановим или да ги изтрием
сега видях в моята тема цяла страница с невиждащи се изображения
Deleted User 7475

Re: Препоръки за подобряване на форумния комфорт.

Мнение от Deleted User 7475 »

Спойлер
Покажи
admin написа: Яну 17, '19, 21:22 Ами най-лесно ми е да спра ЛС-тата :) По Сталински.. ;)
Не ми приличаш на лош админ. Направи много само за няколко часа! Ама каквото решиш за доброто на форума, това направи. Предварително ти благодаря! :stiskam:
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Препоръки за подобряване на форумния комфорт.

Мнение от calico »

къв е проблема с личните, че не съм разбрала? аз пращам и ми отговарят???
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Препоръки за подобряване на форумния комфорт.

Мнение от calico »

Спойлер
Покажи
Ще затварям офиса поради недостатъчно лично време да обслужвам клиенти. Ще инсталирам един плъгин който ще ви позволи да си изтриете акаунта сами. Без много шум, без ексцесии.

Всички подадени молби са отхвърлени. ;) Лека вечер
Админ, тая вечер обра точките! Адмирации :daaa: :daaa:

Продължавай моля да ни тестваш чувството за хумор. Тая сериозност, и драма, и обреченост, дето се е настанила, трябва да се измете из основи.
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
Emilly1212
Кафе машина
Мнения: 4357
Регистриран на: Май 10, '15, 21:16
Местоположение: Троян
Дал благодарност: 1655 пъти
Получил благодарност: 585 пъти

Re: Препоръки за подобряване на форумния комфорт.

Мнение от Emilly1212 »

Искам да попитам - когато поставям снимки от сайт , например снимка с кафе сутрин, трябва ли отдолу да изпиша откъде съм взела снимката, кой е източника?
Най-важните неща на този свят са онези, които нямат етикет с цена, защото колкото и много да струват, не могат да бъдат нито купени, нито продадени!

Нашето любимо място - Emilly1212
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Препоръки за подобряване на форумния комфорт.

Мнение от calico »

Emilly1212 написа: Яну 17, '19, 22:05 Искам да попитам - когато поставям снимки от сайт , например снимка с кафе сутрин, трябва ли отдолу да изпиша откъде съм взела снимката, кой е източника?
не ,защото не я използваш с комерсиална цел, не печелиш пари от това.
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Deleted User 7475

Re: Препоръки за подобряване на форумния комфорт.

Мнение от Deleted User 7475 »

Спойлер
Покажи
calico написа: Яну 17, '19, 21:52 къв е проблема с личните, че не съм разбрала? аз пращам и ми отговарят???
Вече преди да изпратя ЛС, копирам текста, за да не го изгубя. Иначе проблемът е, че като натиснеш на Преглед (поне при мене така стана), се появява онзи прозорец, който чекира нещо си 5 секунди и после виждаш абсолютно чист прозорец, в който да пишеш, няма стрелка да върнеш едно действие назад и го няма това, което си написал. Оплакаха ми се вече от две места с подобен проблем, но мисля, че при тях при натискане на бутона Прати, се е изчистило всичко. Все пак успяха да ми изпратят адреси и мнения.
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Препоръки за подобряване на форумния комфорт.

Мнение от Еличка »

Алис написа: Яну 17, '19, 22:10
Спойлер
Покажи
calico написа: Яну 17, '19, 21:52 къв е проблема с личните, че не съм разбрала? аз пращам и ми отговарят???
Вече преди да изпратя ЛС, копирам текста, за да не го изгубя. Иначе проблемът е, че като натиснеш на Преглед (поне при мене така стана), се появява онзи прозорец, който чекира нещо си 5 секунди и после виждаш абсолютно чист прозорец, в който да пишеш, няма стрелка да върнеш едно действие назад и го няма това, което си написал. Оплакаха ми се вече от две места с подобен проблем, но мисля, че при тях при натискане на бутона Прати, се е изчистило всичко.
При мен е абсолютно същото, но при отговор в тема. Изчезва всичко след бутон "преглед" или "прати". Затова си го копирам и се опитвам да изпратя по няколко пъти. :eeeh:
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Препоръки за подобряване на форумния комфорт.

Мнение от calico »

пробвах сега с една бележка, изпрати се.

Еличке, изчистете тия бисквитки, рестартирай, и виж дали няма да се оправи.
Предполагам, че Админ ще каже що става така
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Deleted User 7475

Re: Препоръки за подобряване на форумния комфорт.

Мнение от Deleted User 7475 »

Е, то понякога се получава това с липсата на текста.
Публикувай отговор

Обратно към “Технически проблеми и предложения”