Снимки в тема.

Тук пишете всичко, което виждате като проблем или бихте искали да се смени. Отваряйте нова тема за всеки проблем - след като го оправя, ще трия съответната тема.
Аватар
jozefin
Кафе машина
Мнения: 4446
Регистриран на: Дек 5, '09, 10:28
Местоположение: Ловеч, 200 m надморска височина, умереноконтинентален климат
Дал благодарност: 68 пъти
Получил благодарност: 212 пъти

Re: Снимки в тема.

Мнение от jozefin »

Мери, извинявай, но ти го казвам най-добронамерено :dovolen: . Вече е прекалено това да го цвъкаш навсякъде из темите. Или ..някой си "си е дошла, бягайте да я видите" в еди коя си тема ;) и други подобни. Достатъчно грамотни сме, за да намираме това, което ни интересува в съответните теми.
Искрено се надявам да не ми се обидиш :sflower: .
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31531
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 817 пъти
Получил благодарност: 1732 пъти

Re: Снимки в тема.

Мнение от Мария Николова »

Жозефин, не се обиждам от критиката ти. :sflower:
Но не ти обещавам, че преди да се възнеса в ада, ако някога нещо ми се стори важно, няма пак да обиколя 3-4 различни теми.
Аз чета и доматито, и кактуси, и стрептоедикаквоси, и печенето на разни хлябове, че даже и розариума на японеца, показан от Господинов разгледах. Защото цялото време на света е мое. :daaa:
Но зная, че за да пестят времето си, 60-70% от хората следят само темите, за които са се абонирали. И така ги каня да видят какво ще пропуснат.
Поне за един човек със сигурност се разбира, че като е писал, по точно - писала, в тема след "цъкнатата" от мен информация, само след минута е писала в темата за конкурса. За мен е достатъчно оправдание. :daaa: :sdaaa:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
botan
Наркоман
Мнения: 10728
Регистриран на: Ное 23, '09, 22:06
Местоположение: София, умерен източнобалконски климат с високи годишни амплитуди
Дал благодарност: 203 пъти
Получил благодарност: 370 пъти
Обратна връзка:

Re: Снимки в тема.

Мнение от botan »

Мери, Жосефин е права. :gydigydi: За реклами, на каквото и да е, е редно да се използват подписите и то оформени с някакви прилични и сдържани характеристики, тъй като вече имаше оплакване за реклама с големи ярко розови букви в подпис.
В подписа ще достигне до много повече хора, тъй като ще се визуализира в 23 090-ти поста, а аз знам, че ти посещаваш достатъчно много теми (не насила) и информацията ще се разпространи много по-ефективно. :gush:
Специализирани Фейсбук групи:
Скъпоценни орхидеи България
Мъховете в България
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31531
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 817 пъти
Получил благодарност: 1732 пъти

Re: Снимки в тема.

Мнение от Мария Николова »

Добре, така ще направя, ако има следващ път. :dovolen:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
bonny_s1
Kъсо кафе
Мнения: 50
Регистриран на: Ное 9, '19, 19:02
Местоположение: Пловдив

Re: Снимки в тема.

Мнение от bonny_s1 »

Здравейте, отдавна ви чета и на много от темите не виждах половината от снимките реших че е защото не съм регистриран потребител
отскоро съм регистриран и съм прочела от край до край поне 5-6 теми и пак не виждам повече от половината снимки можете ли да помогнете
:cry:
- Защо ли нещата трябва да се променят? - прошепна Прасчо.
Пух помисли, помисли и каза:
- Така имат възможност да станат по-добри!
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11805
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 145 пъти
Получил благодарност: 185 пъти
Обратна връзка:

Re: Снимки в тема.

Мнение от johnstalker »

bonny_s1 написа: Ное 11, '19, 00:06 Здравейте, отдавна ви чета и на много от темите не виждах половината от снимките реших че е защото не съм регистриран потребител
отскоро съм регистриран и съм прочела от край до край поне 5-6 теми и пак не виждам повече от половината снимки можете ли да помогнете
:cry:
За съжаление снимките не се съхраняват на сървъра а по различни във времето хостове за споделяне. Част от които вече не съществуват.
Аватар
bonny_s1
Kъсо кафе
Мнения: 50
Регистриран на: Ное 9, '19, 19:02
Местоположение: Пловдив

Re: Снимки в тема.

Мнение от bonny_s1 »

johnstalker написа: Ное 11, '19, 09:08
bonny_s1 написа: Ное 11, '19, 00:06 Здравейте, отдавна ви чета и на много от темите не виждах половината от снимките реших че е защото не съм регистриран потребител
отскоро съм регистриран и съм прочела от край до край поне 5-6 теми и пак не виждам повече от половината снимки можете ли да помогнете
:cry:
За съжаление снимките не се съхраняват на сървъра а по различни във времето хостове за споделяне. Част от които вече не съществуват.
благодаря много :tzvetoman:
- Защо ли нещата трябва да се променят? - прошепна Прасчо.
Пух помисли, помисли и каза:
- Така имат възможност да станат по-добри!
Публикувай отговор

Обратно към “Технически проблеми и предложения”