Обновяване версията на форума

Тук пишете всичко, което виждате като проблем или бихте искали да се смени. Отваряйте нова тема за всеки проблем - след като го оправя, ще трия съответната тема.
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Обновяване версията на форума

Мнение от calico »

ravik написа:Не съм се замисляла скоро за това. Май не е лоша идея... Ще помисля какво и как би могло...
Бележките не са ли за това?
според мен форумът само ще загуби от чат
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
stellatua
Kафенце
Мнения: 8
Регистриран на: Авг 13, '15, 22:03
Местоположение: Пловдив

Re: Обновяване версията на форума

Мнение от stellatua »

calico написа:
ravik написа:Не съм се замисляла скоро за това. Май не е лоша идея... Ще помисля какво и как би могло...
Бележките не са ли за това?
според мен форумът само ще загуби от чат
Изображение

По мое скромно мнение чатът е за директен контакт между членовете на тази забележителна общност...същият е за размяна на бързи съобщения и поздрави, насоки към някоя секция... личните съобщения са безкрайно полезни за въпроси отправени по конкретен повод...в директния chat излизат наяве настроения, черти от характера, предпочитания и колективен РАЗГОВОР, поздрави персонални или не, раздумки...много препоръчителна цветова гама за т.н. допълнителен , ежедневен ЖИВЕЦ...
Прилагам снимка от единствения италиански рибарски форум, в който активно участвам...текстът, който съм приложила в чата гласи: condoglianze di tutto il mio cuore, FIGGIU....anche da tanto lontano, ti sto vicina... съболезнования от все сърце, FIGGIU..макар и от много далеко, чувствай ме близо до теб..
Това е тъжен пример, но той е актуален...вижда се дата и час на вписване..обикновено там се изписват ежедневни поздрави и не малко закачки... безобидни и никога отровни , понякога много иронични..чета ги от 2000 км, смея се с глас, УЧАСТВАМ в състезанието за чувство за хумор, отговарят ми в същия стил...бих го нарекла АТМОСФЕРА, ХАРМОНИЯ и СТИЛ на хора с еднакви интереси, каквито сме и ние..
Определено смятам, че си заслужава да се помисли и не се извинявам, че съм си позволила да ви съдействам за това!
Публикувай отговор

Обратно към “Технически проблеми и предложения”