Ъпгрейдът приключи

Тук пишете всичко, което виждате като проблем или бихте искали да се смени. Отваряйте нова тема за всеки проблем - след като го оправя, ще трия съответната тема.
Потребителски аватар
ljuboznatelna
Кафе машина
Регистриран: вт яну 26, 2010 1:13 pm

Re: Ъпгрейдът приключи

Мнение от ljuboznatelna » ср мар 21, 2018 12:10 pm

Не ми се получава да кача видео.Понеже не ми е важно, реших, че проблема е в мен и се отказах . Разбрах обаче, че и на други не им се получава. Вие успявате ли?
Ето едно примерно, https://youtu.be/sJBHA1sNbgY[/video]
Изображение

Потребителски аватар
Asarina
Кафе машина
Регистриран: нед мар 31, 2013 4:23 pm

Мнение от Asarina » ср мар 21, 2018 12:29 pm

scleri написа:
нед мар 18, 2018 3:31 pm
Asarina написа:
съб мар 17, 2018 9:59 pm
Моля ви, обяснете ми стъпка по стъпка, как да качвам снимки. Изчетох темата, но не мога да се оправя.
Трябва да използваш червения бутон " Отговори ", а не полето за бърз отговор което се вижда под последния пост по темата.
Като щракнеш на бутончето " Отговори " ще ти се отвори поле за писане над което има един ред бутончета. За да качиш снимка трябва да натиснеш бутончето / Вмъкни изображение / Това е бутончето на което има стилизирана планина и слънце над нея. Това е третия бутон от дясно на ляво след бутона от който се променя големината на шрифта / на него пише " нормален " /
За качване на снимка вариантите са два. Може първо да щракнеш с бутончето / Вмъкни изображение /. След това много внимателно да поставиш адреса на снимката там където мига курсора / в средата на Изображение / Аз лично първо поставям адреса на снимката. След това с левия бутон и влачейки мишката правя адреса подчертан / Все едно че ще го копирам / Тогава щраквам на бутона " Вмъкни изображение " без да трябва да внимавам курсора да не излезе от средата. / Изображение / се появява от двете страни на адреса и снимката е качена.
Благодаря за подробното описание, явно трябва да ги прекарвам през сайт, не може директно от компютъра.
Ако са ти останали само две монети, похарчи едната за хляб, за да ти даде живот, а другата - за цвете, за да осмислиш живота си."

Потребителски аватар
johnstalker
Наркоман
Регистриран: нед дек 20, 2009 12:08 am
Контакти:

Мнение от johnstalker » ср мар 21, 2018 8:15 pm

ljuboznatelna написа:
ср мар 21, 2018 12:10 pm
Не ми се получава да кача видео.Понеже не ми е важно, реших, че проблема е в мен и се отказах . Разбрах обаче, че и на други не им се получава. Вие успявате ли?
Ето едно примерно, https://youtu.be/sJBHA1sNbgY[/video]
Още не са инсталирани "плъгините" видеото, та за това не бачка.. ;)

Потребителски аватар
renimoss
Баш кафе майстор
Регистриран: пон май 27, 2013 5:26 pm

Мнение от renimoss » чет мар 22, 2018 7:37 pm

Защо получавам известие за тема, която не съм сложила в Любими? Става дума за спама с диатомита и още няколко теми, които не са спам :hmmm:

Потребителски аватар
botan
Наркоман
Регистриран: пон ное 23, 2009 11:06 pm
Местоположение: София, умерен източнобалконски климат с високи годишни амплитуди

Мнение от botan » чет мар 22, 2018 7:54 pm

Какво пише в тези известия? Може някой да е модерирал нещо из темите, но не съм запознат с проблема с диатомита.
Изображение Изображение

Важно съобщение: Във всяко мнение има иконка с удивителна [ ! ], ползвайте я при: спам, нежелана реклама, голотии, сплетни и т.н.

Потребителски аватар
renimoss
Баш кафе майстор
Регистриран: пон май 27, 2013 5:26 pm

Мнение от renimoss » чет мар 22, 2018 8:21 pm

viewtopic.php?f=30&t=7538
Ето тази тема ми цъфна в известията неканена.

Потребителски аватар
botan
Наркоман
Местоположение: София, умерен източнобалконски климат с високи годишни амплитуди

Мнение от botan » чет мар 22, 2018 10:05 pm

Нямам идея, защо. Това си е чист спам. Не знам защо не е докладвано.
Изображение Изображение

Важно съобщение: Във всяко мнение има иконка с удивителна [ ! ], ползвайте я при: спам, нежелана реклама, голотии, сплетни и т.н.

Потребителски аватар
jozefin
Баш кафе майстор
Регистриран: съб дек 05, 2009 11:28 am
Местоположение: Ловеч, 200 m надморска височина, умереноконтинентален климат

Мнение от jozefin » пет мар 23, 2018 8:30 am

Аз писах преди време. Продължавам постоянно да получавам известия за различни теми, за които не съм абонирана.

Потребителски аватар
botan
Наркоман

Мнение от botan » пет апр 13, 2018 11:24 am

Не че съм се залетял да пиша основания когато трия спам теми, но ако се опиташ те препраща към тази връзка:
https://www.ladaclub-bg.com

ПП: josefin, не мога да помогна с проблема, но много ми хареса местоположението ти, благодаря за идеята. :tzvetentze:
Изображение Изображение

Kaira
Баш кафе майстор
Регистриран: ср авг 26, 2015 2:39 pm

Мнение от Kaira » пет апр 13, 2018 8:33 pm

Здравейте,
От вчера са изчезнали повечето снимки от темата ми, дали проблема е в моя монитор? Вие виждате ли ги?
viewtopic.php?f=6&t=6194

Потребителски аватар
pepelqshka71
Кафе машина
Регистриран: нед мар 31, 2013 11:42 am

Мнение от pepelqshka71 » пет апр 13, 2018 8:37 pm

Кайра, аз не виждам снимките ти.
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"

Потребителски аватар
greeneyed
Чист кофеин
Регистриран: пон ное 30, 2009 4:11 pm

Мнение от greeneyed » пет апр 13, 2018 8:40 pm

Ако се опиташ да качваш снимки сега в хостинга, можеш ли? Сигурно не, сриват се хранилищата, не само този, който ти ползваш. Ще се появят .... с течение на времето. ;)
Роза на сянка не вирее, източва се, не цъфти, боледува.

"Не искайте много – не можете да му платите цената" Ванга

моите цветя

Kaira
Баш кафе майстор
Регистриран: ср авг 26, 2015 2:39 pm

Мнение от Kaira » пет апр 13, 2018 8:49 pm

Благодаря ви, момичета за отзивчивостта! :tzeluvka:
Не, не съм опитвала да качвам снимки. Виждам само последните, а те са копирани от самата тема.
Липсват тези, които съм качвала от моя компютър.

Потребителски аватар
alys
Кафеджия/Кафеджийка
Регистриран: ср мар 11, 2015 2:42 pm

Мнение от alys » нед апр 15, 2018 8:42 pm

Искам да получавам известия по имейл, когато някой ми е написал ЛС, чекнала съм го, но не получавам.

Потребителски аватар
botan
Наркоман

Мнение от botan » пон апр 16, 2018 11:28 am

Пробва ли да го демаркираш и маркираш оново след обновяването?
Изображение Изображение

Отговори

Върни се в “Технически проблеми и предложения”