Връзка с модератор

Тук пишете всичко, което виждате като проблем или бихте искали да се смени. Отваряйте нова тема за всеки проблем - след като го оправя, ще трия съответната тема.
Аватар
ljuboznatelna
Чист кофеин
Мнения: 7207
Регистриран на: Яну 26, '10, 12:13
Местоположение: Пловдив 7а зона
Дал благодарност: 609 пъти
Получил благодарност: 1106 пъти

Re: Връзка с модератор

Мнение от ljuboznatelna »

botan написа: Апр 16, '18, 11:23 Най-официално (за това и публично) искам да помоля всички потребители с модераторски права да НЕ използват изгонване по IP адрес или ако се налага то само и единствено в краен случай...ама много краен.


Ето тук може би е темата, в която официално заявявам, че не желая да съм модератор във форум без правила, и Равик е уведомена още на 5-ти март.Но тя може би е "много заета" и не реагира. Все още трия спам, но нямам намерение да взимам официално отношение по форумски спорове, голи задници в доматите и тем подобни. Като знам несериозното отношение на админа, не знам докога ще си трия спамове, но знам, че има мераклии за модераторско място, и вероятно имат връзка с Равик, та сега е момента!
Аватар
Тутти
Чист кофеин
Мнения: 5505
Регистриран на: Ное 21, '15, 06:47
Местоположение: София
Дал благодарност: 1477 пъти
Получил благодарност: 1442 пъти

Re: Връзка с модератор

Мнение от Тутти »

Люб, мисля , че не само на мен много ще ми липсваш като модератор. Благодаря ти за направеното от теб до момента, осъзнавам колко време ти отнема.
troll

Re: Връзка с модератор

Мнение от troll »

Начи аз много по-често съм бил админ, но модераторските ми услуги са много търсени. Аз не ги предлагам вече, щото ги намирам за губи време.
Най-много писах в 13 форума, а ся в 4. Не ми е интересно.
Та преди да почна "работа" влизам в някоя любима тема и чета десетина мнения и така съм си сверил часовника, след което влизам в новите мнения и всичко дет не ми харесва трия. След около месец почват да пишат по-човешки и "работата" намалява. Винаги имам втори ник за участие във форума.
От начало воя е страшен на обществени и на лични. Смисъла на отговора винаги е бил един и същ: Админа ми е дал право да трия, квото не ми харесва и твоето мнение не ми харесва.
Аз затуй си оставам виртуален.
Щото е сложно да триинеш някой, който познаваш и той/тя е много готин. И ти е пратил циклама за РД.
Тук е мястото да благодаря на Люб, щото тя е единствената, която предложи да ми изтрие кухнята. Малко хора ще го разберат туй.
:mrgreen:
Аватар
renimoss
Баш кафе майстор
Мнения: 2050
Регистриран на: Май 27, '13, 17:26
Местоположение: София

Re: Връзка с модератор

Мнение от renimoss »

Днес явно е ден за спам :evil:
700+ съобщения и все спам, повечето в подфорума за поръчки. Моля, направете нещо :tzvetentze:
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 710 пъти
Получил благодарност: 1479 пъти

Re: Връзка с модератор

Мнение от Гео, граф »

Джони вече се е заел, ама си требе време. Много бот, много чудо - те повече от листните въшки по розите ми :shock:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
ljuboznatelna
Чист кофеин
Мнения: 7207
Регистриран на: Яну 26, '10, 12:13
Местоположение: Пловдив 7а зона
Дал благодарност: 609 пъти
Получил благодарност: 1106 пъти

Re: Връзка с модератор

Мнение от ljuboznatelna »

Баннах само ай пи, защото реших, че е наложително. Едно и също беше. С другото не мога да се справя :(
Аватар
botan
Наркоман
Мнения: 10728
Регистриран на: Ное 23, '09, 22:06
Местоположение: София, умерен източнобалконски климат с високи годишни амплитуди
Дал благодарност: 203 пъти
Получил благодарност: 370 пъти
Обратна връзка:

Re: Връзка с модератор

Мнение от botan »

Благодаря за докладите! Всичко докладвано е изчистено.

Да знаете, че са се навъдили и някакви крипто-спамъри, които си пускат нежеланите връзки в подписа и след това пускат някакво мнение с копиран от форума текст.
Изображение
Специализирани Фейсбук групи:
Скъпоценни орхидеи България
Мъховете в България
Аватар
pipike
Баш кафе майстор
Мнения: 2513
Регистриран на: Юли 31, '12, 09:24
Местоположение: София

Re: Връзка с модератор

Мнение от pipike »

Моля за помощ
Shina си е забравила паролата и година време не може да влезе вьв форума.
[email protected]
Моля за сьдеиствие
Аватар
botan
Наркоман
Мнения: 10728
Регистриран на: Ное 23, '09, 22:06
Местоположение: София, умерен източнобалконски климат с високи годишни амплитуди
Дал благодарност: 203 пъти
Получил благодарност: 370 пъти
Обратна връзка:

Re: Връзка с модератор

Мнение от botan »

Това сигурно ли е вече? Защото първо беше, че не може да се регисгрира, после че си е забравила потребителското име, а сега казваш паролата си забравила.
Специализирани Фейсбук групи:
Скъпоценни орхидеи България
Мъховете в България
Аватар
pipike
Баш кафе майстор
Мнения: 2513
Регистриран на: Юли 31, '12, 09:24
Местоположение: София

Re: Връзка с модератор

Мнение от pipike »

pipike написа: Дек 22, '18, 20:24 Моля за помощ
Shina си е забравила паролата и година време не може да влезе вьв форума.
[email protected]
Моля за сьдеиствие
Да забравена парола
memberlist.php?mode=viewprofile&u=6734
Публикувай отговор

Обратно към “Технически проблеми и предложения”