Искам да попитам

Тук пишете всичко, което виждате като проблем или бихте искали да се смени. Отваряйте нова тема за всеки проблем - след като го оправя, ще трия съответната тема.
Аватар
ravik
Кафе машина
Мнения: 4636
Регистриран на: Ное 23, '09, 16:09
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Искам да попитам

Мнение от ravik »

ReniSiyana написа:Искам да попитам:

Къде и как мога да изтрия или променя мой пост? Ако не може - защо? Ако някой админ, модератор или друго лице - може, моля да ми съдейства. Важно е за мен!
За редакция на мнение съм оставила някакъв толеранс, не помня колко точно беше, може би 30 минути. Смятам това за достатъчно, за да се оправят правописни и прочие грешки. По-дълъг толеранс няма, защото имаше провокации, после изтрити мнения и дискусията не само, че увисва, ами и ходи разбери после кой крив, кой прав и т.н. Ако е нещо важно, аз и всеки от модераторите може да редактира мнение. Ако не е важно, отказвам да редактирам.
Недей спа! Отивай на SPA!
Цветята ми: http://community.webshots.com/user/ravique
Аватар
ReniSiyana
Кафе с мляко
Мнения: 209
Регистриран на: Мар 5, '16, 21:59
Местоположение: София

Re: Искам да попитам

Мнение от ReniSiyana »

Здравейте! Защо не мога да качвам снимки? Изписва ми, че този ИП адрес е забране заради нарушаване Условията за ползване.
Някой може ли да ми каже нарушенията ми?
Аватар
къщичка
Кафе машина
Мнения: 4924
Регистриран на: Ное 6, '13, 12:46
Местоположение: с. Николово, Русенско
Дал благодарност: 94 пъти
Получил благодарност: 50 пъти

Re: Искам да попитам

Мнение от къщичка »

От известно време ми прави впечатление, че като цъкна на квадратчето за препращане към мнението, което последно съм чела в темата, то не ме изпраща към него, ами поне 5-6 мнения назад. Хайде, понякога ме връща, ако някой е редактирал, но всеки път трябва да скроля (и на мобилния, и на компа) и да чета повторно мнения, които вече съм прочела. Дано обясних добре питанката си.
Друг има ли такъв проблем? Че изтрайвам един-два пъти, ама всеки път...
Kaira
Чист кофеин
Мнения: 5041
Регистриран на: Авг 26, '15, 14:39
Получил благодарност: 4 пъти

Re: Искам да попитам

Мнение от Kaira »

Здравейте! От 12.04. изчезнаха всички снимки от темата ми, проблема при мен ли е и как да си ги върна обратно?
Аватар
Tanet
Кафе машина
Мнения: 4787
Регистриран на: Яну 13, '10, 11:52
Местоположение: Севлиево 5-а зона
Дал благодарност: 2 пъти
Получил благодарност: 1 път

Re: Искам да попитам

Мнение от Tanet »

Защо не мога да копирам адреса на изображението и да го постна във форума? Просто не отпечатва нищо.
"Истинските неща в живота, не са нещата"
[img]http://smileys.on-my-web.com/repository ... gonfly.gif[/img]

градинките на "утринния покой"
Аватар
botan
Наркоман
Мнения: 10728
Регистриран на: Ное 23, '09, 22:06
Местоположение: София, умерен източнобалконски климат с високи годишни амплитуди
Дал благодарност: 203 пъти
Получил благодарност: 368 пъти
Обратна връзка:

Re: Искам да попитам

Мнение от botan »

Kaira написа: Апр 15, '18, 15:24 Здравейте! От 12.04. изчезнаха всички снимки от темата ми, проблема при мен ли е и как да си ги върна обратно?
Зависи как си ги качвала в темата. Снимка.бг претърпя провал и изгуби файловете на много хора, а сайтове като тайнипик и имиджшак, които незнайно защо са толкова обичани, не държат дълго качените изображения в архива си.
Tanet написа: Апр 17, '18, 16:18 Защо не мога да копирам адреса на изображението и да го постна във форума? Просто не отпечатва нищо.
Дай да видим кой е адреса, откъде е и как го поставяш във форума.
Специализирани Фейсбук групи:
Скъпоценни орхидеи България
Мъховете в България
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31531
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 816 пъти
Получил благодарност: 1731 пъти

Re: Искам да попитам

Мнение от Мария Николова »

Джони, шокирана съм!
От дума на дума, моята книжарка ми каза, че Windows 7 щял бил да бъде премахнат. :shock: :shock: :shock:
Брат й обещал да й ... грейне нещо си компа й, за да се запази всичко до сега.
А какво да правим ние дет си нямаме брат... :cry:
На някой да му се намира един брат в повече? :snif:
Или да нося компа при мойто момче, което ми го продаде? :swonder:
Или докато се стигне до таааааам, може благополучно да съм ритнала камбаната? :swink: :sgiggle:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Публикувай отговор

Обратно към “Технически проблеми и предложения”