Връзка с admin

Тук пишете всичко, което виждате като проблем или бихте искали да се смени. Отваряйте нова тема за всеки проблем - след като го оправя, ще трия съответната тема.
Публикувай отговор
Аватар
admin
Site Admin
Мнения: 544
Регистриран на: Ное 23, '09, 14:50

Връзка с admin

Мнение от admin »

Ако имате някакъв проблем с влизането или регистрацията във форума и не можете да пишете или да изпратите лично, може да пишете до admin/ravik на някой от следните два имейла:
admin маймунско а hobbykafe.com (без разстояния)
или
ravik маймунско а hobbykafe.com (без разстояния)
И двата ги чета аз (ravik), така че е все едно на кой от двата ще пишете.
Аватар
tsany
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1412
Регистриран на: Яну 3, '11, 15:59
Местоположение: София

Re: Връзка с admin

Мнение от tsany »

Здравей Равик, имам проблем с влизаменето. Казва ми грешна парола. И понеже на лаптопа съм автоматично логната се вмъкнах, но като пробвам да сменя паролата ми казва отново грешна. Таблета който е изгубил автоматичния ми вход не възприема паролата, нито изпратената нова. Моля те помогни ми, защото ако откаже и лаптопа да влезне следващия път ще трябва да се регистрирам за да мога да пиша. Мерси
ИРИСИ 2017
http://tzany.snimka.bg/advertising/2017.949279" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
tsany
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1412
Регистриран на: Яну 3, '11, 15:59
Местоположение: София

Re: Връзка с admin

Мнение от tsany »

Реших проблема :dovolen:
ИРИСИ 2017
http://tzany.snimka.bg/advertising/2017.949279" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
admin
Site Admin
Мнения: 544
Регистриран на: Ное 23, '09, 14:50

Re: Връзка с admin

Мнение от admin »

tsany написа:Реших проблема :dovolen:
Оки. :nod:
Точно за такива случаи настроих мейлите - ако по някаква причина не можете да пишете във форума, пишете ми на мейлите. Настроила съм ги на телефона, така че ще ги видя веднага. Дори и да не успея веднага да вляза и да оправя проблема на момента, ще го видя. :nod:
Аватар
admin
Site Admin
Мнения: 544
Регистриран на: Ное 23, '09, 14:50

Re: Връзка с admin

Мнение от admin »

Освен на Дени, дала съм модераторски права и на ljuboznatelna, и на botan. Ако имате нужда от някаква редакция, можете да се обръщате и към тях. Все пак дайте им малко време да се ориентират и да поемат въздух. :)
Ljuboznatelna, Ботанчо, благодаря Ви, че поемате тази отговорност. :liubov:
Аватар
kesten
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1218
Регистриран на: Дек 2, '11, 10:10

Re: Връзка с admin

Мнение от kesten »

kesten написа:
calico написа: Аз искам да попитам: знае ли някой какви са тия простаци дето са налазили форума с някакви простотии и пущат тема след тема?
Не искам да пиша там да не им вдигам темите, дали няма начин да се блокират?

Добър въпрос Calico, и аз не им влизам в темите, за да отмират постепенно. Но виждам че ги пускат през различни нови регистрации. Дали не може да се блокира IP адреса им, допускам че е един и същи.

Ще пусна питането и към админа.
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 710 пъти
Получил благодарност: 1479 пъти

Re: Връзка с admin

Мнение от Гео, граф »

Да, аз също ръчкам модераторите да вадят оръжията и да стрелят на месо по ботовете :gydigydi: ... И то колкото по-бързо, толкова по-добре. Защото ще ни залеят и после много трудно се чистят.

Съвет към всички съфорумци - не влизайте в темите им и в никакъв случай не отваряйте линковете им !!! Така все едно ги поощрявате, торите, поливате... Пълен игнор! :evil:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
botan
Наркоман
Мнения: 10728
Регистриран на: Ное 23, '09, 22:06
Местоположение: София, умерен източнобалконски климат с високи годишни амплитуди
Дал благодарност: 203 пъти
Получил благодарност: 367 пъти
Обратна връзка:

Re: Връзка с admin

Мнение от botan »

Последните 3 дена съм блокирал поне 7 бота и изтрил най-малко 40 мнения и теми. Правя всичко по силите си, но напоследък са доста напористи. Ако видите такова нещо или го подминете или го докладвайте като спам.
Специализирани Фейсбук групи:
Скъпоценни орхидеи България
Мъховете в България
Аватар
Миша
Наркоман
Мнения: 17028
Регистриран на: Ное 27, '09, 14:11
Местоположение: София
Дал благодарност: 136 пъти
Получил благодарност: 468 пъти
Обратна връзка:

Re: Връзка с admin

Мнение от Миша »

Гео, граф написа:Да, аз също ръчкам модераторите да вадят оръжията и да стрелят на месо по ботовете :gydigydi: ... И то колкото по-бързо, толкова по-добре. Защото ще ни залеят и после много трудно се чистят.

Съвет към всички съфорумци - не влизайте в темите им и в никакъв случай не отваряйте линковете им !!! Така все едно ги поощрявате, торите, поливате... Пълен игнор! :evil:

Да,обаче тия навлеци вече пишат по нашите теми :svekurva: :svekurva: :svekurva: гадост!!!
Свирете, музиканти! Дълга нощ ще е тази - чак до изгрева на надеждата......


Разсадник
Изображение
РОУЗ

Re: Връзка с admin

Мнение от РОУЗ »

Тези глупци започнаха и лични съобщения да пускат!!! :evil: :evil: :evil:

Greetings, do you want whore ?
Изпратено на: Пет Дек 19, 2014 4:32 pm
От: KennethEa
До: РОУЗ

GOOD Morning , do you want whore ? It's here линк
Публикувай отговор

Обратно към “Технически проблеми и предложения”