Връзка с admin

Тук пишете всичко, което виждате като проблем или бихте искали да се смени. Отваряйте нова тема за всеки проблем - след като го оправя, ще трия съответната тема.
Публикувай отговор
лалесъм

Re: Връзка с admin

Мнение от лалесъм »

Миша написа:Лаленце, не съм попадала до сега на изтрити теми освен спама, кое липсва , дай пример .Случвало ми се е да не ми излезе тема , в която съм писала , въпреки че съм натиснала "виж собствените си мнения " , но темата си стои, като натисна активни теми излиза, мисля, че нещо в настройките не е наред :hmmm:
Дай да намерим темата за мъжете тогава, че Графинята почна по други теми да ги пейства и не мога да й хвана дирите :lol: ПО-, по-, най- май се казваше :hmmm:
сюзан
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Юни 12, '14, 10:56
Местоположение: Стара Загора
Получил благодарност: 4 пъти

Re: Връзка с admin

Мнение от сюзан »

При мен на 2 пъти се случва да изчезне мнението ми, но се оказа, че след "изпрати", без да изчакам да го видя в темата съм препуснала към друга тема и то просто не е успяло да се изпрати. Не знам дали съм права, но така си го обяснямам.
За да направиш прерия
ти трябва пчела и детелина,
и една мечта голяма.
Но само и мечта ти стига
ако пчела и детелина няма.
Емили Дикинсън
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31528
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 815 пъти
Получил благодарност: 1728 пъти

Re: Връзка с admin

Мнение от Мария Николова »

Изображение

Честита Коледа, Вили! Да са здрави и весели Габи, Криси и Вики, за да са щастливи мама и тати! :sbear: :ssvirka: :sbear: :sstar: :sbear: :slove: :sbear: :ssun: :sbear:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
ljuboznatelna
Чист кофеин
Мнения: 7207
Регистриран на: Яну 26, '10, 12:13
Местоположение: Пловдив 7а зона
Дал благодарност: 609 пъти
Получил благодарност: 1106 пъти

Re: Връзка с admin

Мнение от ljuboznatelna »

bouquet написа:Кой е модератор на Разни разнообразни? Защо е изтрит мой пост в тематата " Да си помечтаем?"
Защо този форум е оставен на произвола на съдбата, а не се модерира редовно?!
Проверих, от 8 декември насам не е трито мнение в Да си помечтаем, преди това не съм проверявала, но ще го направя, ако е от по-рано.Не зная какво наричаш произвола на съдбата, но според приетите от потребителите норми, на модераторите единствено им остава да трият чуждоземски спам, рекламни съобщения, и да променят мнение по молба на автора.
И изобщо - какво се очаква от модератора, защото имам желание да помогна форума да върви без проблеми, но сериозно ми писна, и се замислям да преотстъпя тази свещена длъжност на някой ,въобразил си че може да се коли и беси.
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31528
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 815 пъти
Получил благодарност: 1728 пъти

Re: Връзка с admin

Мнение от Мария Николова »

Изображение

И Честита Нова 2018 Година! :ieeee: :gush: :liubov:
Да сте здравички, веселички и игриви! :ssvirka: :sbear: :sbear: :sbear:
Работата да върви по вода! :syes:
Форумът да не старее! :sflower: :scoffee: :ssun: И само мир и любов! :angelche:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
nely.59
Kафенце
Мнения: 16
Регистриран на: Мар 25, '16, 07:52

Re: Връзка с admin

Мнение от nely.59 »

здравейте, аз съм с потребителско име hosta изгоря ми компютъра и там ми беше запаметено парола и емейл ,не ги помня и не мога да вляза в профила си,ппиша от лаптопа може ли да ми помогнете ?
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11805
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 145 пъти
Получил благодарност: 185 пъти
Обратна връзка:

Re: Връзка с admin

Мнение от johnstalker »

nely.59 написа:здравейте, аз съм с потребителско име hosta изгоря ми компютъра и там ми беше запаметено парола и емейл ,не ги помня и не мога да вляза в профила си,ппиша от лаптопа може ли да ми помогнете ?
Можете да си върнете паролата.. дано да си помните електронната поща. ;)
Kaira
Чист кофеин
Мнения: 5041
Регистриран на: Авг 26, '15, 14:39
Получил благодарност: 4 пъти

Re: Връзка с admin

Мнение от Kaira »

Не мога да пиша в темите и на лични също. Цяла вечер ме кани да влизам, макар че съм явно вътре и не ми приема написаното.
Не знам дали и сега като пиша ще мога да се свържа с вас? Какъв е проблема?
Kaira
Чист кофеин
Мнения: 5041
Регистриран на: Авг 26, '15, 14:39
Получил благодарност: 4 пъти

Re: Връзка с admin

Мнение от Kaira »

:ieeee: Пробвах пак и този път успях да пратя съобщението в темата за благодарности от втори опит.
Сега ще опитам дали ще мога да се свържа и на лични. :stiskam:
Аватар
admin
Site Admin
Мнения: 544
Регистриран на: Ное 23, '09, 14:50

Re: Връзка с admin

Мнение от admin »

Test
Публикувай отговор

Обратно към “Технически проблеми и предложения”