Призив към Админа

Тук пишете всичко, което виждате като проблем или бихте искали да се смени. Отваряйте нова тема за всеки проблем - след като го оправя, ще трия съответната тема.
Аватар
kim
Наркоман
Мнения: 13526
Регистриран на: Авг 23, '12, 15:40
Дал благодарност: 158 пъти
Получил благодарност: 257 пъти

Re: Призив към Админа

Мнение от kim »

Искам админа, ако е възможно да увеличи избора на емотикони.
В ситуациите в последно време тези не ме удовлетворяват.
Ти не си капка в океана. Ти си целият океан, в една капка.
Rumi

– Как говориш, след като нямаш мозък?- попита Дороти.
– Не знам – каза Плашилото – но тези, които нямат мозък, много обичат да говорят.
“Магьосникът от Оз”
Аватар
admin
Site Admin
Мнения: 544
Регистриран на: Ное 23, '09, 14:50

Re: Призив към Админа

Мнение от admin »

kim написа:Искам админа, ако е възможно да увеличи избора на емотикони.
В ситуациите в последно време тези не ме удовлетворяват.
Възможно е. Сложете ми картинките, които искате да добавя.
dal

Re: Призив към Админа

Мнение от dal »

искам да пусна тема с важна информация , да я обсъдим както сме правили до сега , да си пишем предложения идеи
и знам че не бива , защото тук има хора които могат да опитат да провалят неща дето не са за проваляне
и ще ви напускам лични и по емейли , които са в сдружението и ви ги имам

остърганото писане и ограничените контакти , навредените лични неща и погнусата да ти вредят някъде и ти упорито да общуваш въпреки всичко - ще доведат до отлив в онази сърдечност и съпричастност и подкрепа , които правят мястото така желано и посещавано.
с това ще се постигнат целите на хора с болен мозък и злонамерени помисли и ще се съсипе толкоз труд !

това е огромен проблем пред нас и давайте да го решим
elena kirilova

Re: Призив към Админа

Мнение от elena kirilova »

Дал,просто ще игорираме всяко такова поведение
няма да си развалим местенцето и да позволим гадовете да се кефят,че са ни подчинили
Аватар
Noel
Наркоман
Мнения: 10630
Регистриран на: Яну 7, '14, 19:29
Местоположение: София кв. Борово
Получил благодарност: 1 път

Re: Призив към Админа

Мнение от Noel »

Дал :gush:
Чета те и решение на този етап не виждам.
Но и това ще отмине :stiskam:
Няма как да е иначе,тук вече е създадено едно общество,което трудно нещо ще го попилее.Ако един се огъне,в мигом дузина ще се притече да го подпре...
Най -неприятно е за новичките другарчета,но пък от друга страна виж добрите хора без обида излизат с имената си.
Другото хубаво е в последните поръчки-всеки който може с нещо да помогне застава безкористно и така отговорността се разпределя не върху един само :liubov:
Новички хора идват смело на срещите и пак казват ,че ще дойдат...
Има гръбнак здрав тук и няма как да го прекършат!Трудно е,но вървим по -правилния път.
Ще мине и това и по -сплотени след бурята ще излезем.
Форумът е голям,спасение дебне отвсякъде.
Аватар
bettym
Виенско кафе
Мнения: 442
Регистриран на: Яну 17, '13, 11:24
Местоположение: Плевен

Re: Призив към Админа

Мнение от bettym »

Аз не съм IT-специалист, но си мисля, че част от проблемите тук идват от анонимността.
Примерно, казваш се Мая, пък тук си Какичка, написала си, че си от Ню Йорк, пък си от наше село и можеш да разнасяш и събираш информация колкото и каквато си искаш.
Не може ли да се въведе правило - задължително да се използват две имена и от къде си - видима информация от всички.
И без това с времето, както виждаме, хората се опознават наистина, влизаме си домовете и градините, много наистина в "Представете се" казват истинските си имена и въобще не виждам защо е това криене и псевдоними, когато си честен човек с прекрасно хоби, а някои и с много таланти.
Знам, че никовете предпазват и от злонамерени хора и много от нас мислят, че по този начин са защитени, но...събитията напоследък доказват, че това не е никаква защита, а по-скоро ние не знаем кой и от къде ни напада и кой точно ни чете.
Аватар
ravik
Кафе машина
Мнения: 4636
Регистриран на: Ное 23, '09, 16:09
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Призив към Админа

Мнение от ravik »

Dal, аз нямам лично, нито на ravik, нито на admin.

Аз не съветвам никого да си пише имената публично в интернет. Има много причини да не го правите. С имената си може да се участва в затворена група, но не е добра идея за публични форуми.
Недей спа! Отивай на SPA!
Цветята ми: http://community.webshots.com/user/ravique
Аватар
bettym
Виенско кафе
Мнения: 442
Регистриран на: Яну 17, '13, 11:24
Местоположение: Плевен

Re: Призив към Админа

Мнение от bettym »

ок, може би беше тъпо предложение, но да стоиш като мишка в дупката си, която се опитва да си покаже носа, но не смее, щото не знае от къде ще изскочи котката не е най-доброто преживяване :hmmm:
Аватар
ravik
Кафе машина
Мнения: 4636
Регистриран на: Ное 23, '09, 16:09
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Призив към Админа

Мнение от ravik »

Аз за себе си съм установила, че някой ако е решил да навреди, хич да няма за какво, ще си измисли причина. Такива хора няма как да ги спре човек. Въпросът е да не ги улесняваме. В крайна сметка се изчерпват. Или пък бумерангът се връща - обикновено, почти винаги...
Недей спа! Отивай на SPA!
Цветята ми: http://community.webshots.com/user/ravique
Публикувай отговор

Обратно към “Технически проблеми и предложения”