Поздравления!

Тук пишете всичко, което виждате като проблем или бихте искали да се смени. Отваряйте нова тема за всеки проблем - след като го оправя, ще трия съответната тема.
Публикувай отговор
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11805
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 145 пъти
Получил благодарност: 185 пъти
Обратна връзка:

Re: Поздравления!

Мнение от johnstalker »

И руси същевременно.. ;)
Аватар
maini4kq
Kъсо кафе
Мнения: 67
Регистриран на: Фев 26, '10, 01:33
Местоположение: Пловдив

Re: Поздравления!

Мнение от maini4kq »

lila написа:Жената - без която няма рай :lol: :lol: :lol:
която е 23 годишна и познава целия форум или има поне няколко общи познати/колеги с почти всеки тук :lol: :lol: :lol:
която помни случки и събития от цветарски форуми преди 10 години :lol: :lol: :lol:
която си е пуснала снимка взета от ....
ах мистериозни са жените мда :lol:
Лила, направи си справка....... със сигурност форумите за които говоря не са на 10 години... ако не се лъжа форумът на Инка беше преди 3-4 .
За твое сведение влизам и чета във форуми от тийн възраст... какво да се прави ,моето поколение е отраснало с тези технологии. Да не говорим че където живеех да имаш нет и да сърфираш си беше част от ежедневието,което на никой не правеше впечатление.
За снимката ми - ами взета е от гсм ми,правено е миналото лято на един купон.... притесняваш се от новите руси попълнения ли? Както казах светът е едно голямо село,за България пък да не говорим...и сега като имам общи познати с част от вас какво да направя- да се почувствам виновна може би? ........ ми няма да се почувствам,сори.

Мориа, за това че на хората им харесват зрелища аз каква вина имам? Просто изказах и защитих мнение,не съм имала намерение да правя шоу на никого. Не разбирам защо изживяваш толкова драматично въпросните събития?
Приятел е този,на който можеш да се обадиш в 3 през нощта и да кажеш:" Убих човек", а той ще отговори :"Къде трябва да копаем?"
Аватар
5ia
Кафевар/ка/
Мнения: 992
Регистриран на: Дек 13, '09, 09:06
Местоположение: Русе

Re: Поздравления!

Мнение от 5ia »

Майничка, присъствала съм на тези събития. Куриозното е, че само аз ги помня. По простата причина че съм лично засегната. Никой друг не им придаде голямо значение. Питам се ти поради каква причина помниш всичко. И знаеш ли - отговарям си даже. И наистина не си Полин. И мисля, че знам коя си. Защото когато човек казва неща, в които вярва, вероятността да цитира сам себе си е огромна. Без значение зад какъв ник стои. А аз имам добра памет. :dovolen:
dal

Re: Поздравления!

Мнение от dal »

ООООООООООООООООООООООО...рече тя ,и са наръга бизжалостно с ножа до дръжката во риебрата и отиде да спи отегчено :hihihi:

/пак ли почва скимучене , рано куршумяно , край има ли/ :svekurva: :D

отнася се за Големия Дамски Дзуф над Петя, девойката Майньолита
Последно промяна от dal на Мар 17, '10, 23:26, променено общо 1 път.
Аватар
5ia
Кафевар/ка/
Мнения: 992
Регистриран на: Дек 13, '09, 09:06
Местоположение: Русе

Re: Поздравления!

Мнение от 5ia »

Дал, аз като една силно мнителна и проста, ще питам направо. Това последното за мен ли се отнася? Щото така изглежда...
Аватар
maini4kq
Kъсо кафе
Мнения: 67
Регистриран на: Фев 26, '10, 01:33
Местоположение: Пловдив

Re: Поздравления!

Мнение от maini4kq »

dal написа:ООООООООООООООООООООООО...рече тя ,и са наръга бизжалостно с ножа до дръжката во риебрата и отиде да спи отегчено :hihihi:

/пак ли почва скимучене , рано куршумяно , край има ли/ :svekurva: :D

отнася се за Големия Дамски Дзуф над Петя, девойката Майньолита

Що бе дал?Аз само отговарям на въпросите на Лила,не искам да си товари русата главица с притеснения.Освен това,както каза самата тя е бясна, а то психическото напрежение не се отразява добре на бесните кучки... ще й се влоши заболяването и ми стана жал.
Приятел е този,на който можеш да се обадиш в 3 през нощта и да кажеш:" Убих човек", а той ще отговори :"Къде трябва да копаем?"
dal

Re: Поздравления!

Мнение от dal »

Амиии,според мен се отнасяше за мен.
Дал,наистина почвам да си мисля че ти се изживяваш в ролята на Цербер....
Пък ако наистина решиш да се намушкваш с нош до дръжката защото ти е скучно,на мен няма да ми липсваш... другите ще поплачат ден-два пък ще им мине
.[/


ти да не си кьорава че едвам те траят наоколо?! и това ефект от един ден? цербер до цербера? ти в бяло и паметлива до чугуненосиньо?
след още три дена максимум и ако караш така -като влезеш ще те утрепват с камъни , но не очаквай масови самоубийства

абе тъз патка има ли тел през ТЧьофката , или така ми изглежда?! :hmmm: айде, утре ще те чета колко си мъдра и запозната , лека нощ :tzvetentze:
Аватар
maini4kq
Kъсо кафе
Мнения: 67
Регистриран на: Фев 26, '10, 01:33
Местоположение: Пловдив

Re: Поздравления!

Мнение от maini4kq »

dal написа:Амиии,според мен се отнасяше за мен.
Дал,наистина почвам да си мисля че ти се изживяваш в ролята на Цербер....
Пък ако наистина решиш да се намушкваш с нош до дръжката защото ти е скучно,на мен няма да ми липсваш... другите ще поплачат ден-два пък ще им мине
.[/


ти да не си кьорава че едвам те траят наоколо?! и това ефект от един ден? цербер до цербера? ти в бяло и паметлива до чугуненосиньо?
след още три дена максимум и ако караш така -като влезеш ще те утрепват с камъни , но не очаквай масови самоубийства

абе тъз патка има ли тел през ТЧьофката , или така ми изглежда?! :hmmm: айде, утре ще те чета колко си мъдра и запозната , лека нощ :tzvetentze:
Еее, не се научи да цитираш като хората и туй то,явно е от възрастта и от многото ангажименти-трябва да успееш да лаеш и ръмжиш на много места.
Ами паметлива съм,на срам ме е ама помня като слон .... ужас .... ще проверя дали има лекарста с които да стана като вас- да помня само по 5 мин. и то избирателно.... ама като размислих се отказах ,при толкова хора със слаба памет нека има и един паметлив.
ЗА цвета не уцели - бялото не ми е любим цвят,пък и девица не съм отдавна.
Утрепването с камъни по интернет - това ще е първото в историята и ще се прежаля в името на науката.Гледам тебе те избива на насилие и то не само към мен ,скоро ходила ли си на психотерапевт да разбереш къде се корени проблемът ? А относно самоубийствата-масови не искам,твоето ще ми е достатъчно :daaa:
Относно това какъв ми е стилът-точно като твоят. Колкото твоите нападки са остри и обидни,толкова и моите.. за Лила не ми се коментира,тя не е на това ниво.... на нея й дай да следи на кой колко му е голям.... та да си дойдем на думата - ако на мен ми се направи ОФИЦИАЛНА забележка,то ще трябва и на теб да се направи... това в случай че сте толкова принципни за колкото се представяте .
Мъдра .... нямам такива стремления - за тази титла гледам доста хора имате претенции.
За запозната - всеки знае нещо за някой,така е устроен светът.На който не му изнася да е мислил навремето като си е вършил подвизите.
както казах и преди-аз се опитвам а пиша на съвсем миролюбиви теми,но Лила оставя ли ме-не?как да не й отговаря на душата златна като се терзае?Сърце не ми дава... аз само изглеждам лоша,иначе съм милостива.
Последно промяна от maini4kq на Мар 17, '10, 23:51, променено общо 1 път.
Приятел е този,на който можеш да се обадиш в 3 през нощта и да кажеш:" Убих човек", а той ще отговори :"Къде трябва да копаем?"
Аватар
Fado
Кафевар/ка/
Мнения: 911
Регистриран на: Дек 8, '09, 13:00
Местоположение: София

Re: Поздравления!

Мнение от Fado »

Четох, четох, четох... и само едно нещо ще кажа - майничка, драйфа ми се от теб. :evil:
Аватар
maini4kq
Kъсо кафе
Мнения: 67
Регистриран на: Фев 26, '10, 01:33
Местоположение: Пловдив

Re: Поздравления!

Мнение от maini4kq »

Fado написа:Четох, четох, четох... и само едно нещо ще кажа - майничка, драйфа ми се от теб. :evil:
Съжалявам,не мога да ти помогна от разстояние - тичай бързо да банята.като не ти харесва защо четеш?
А л...та на дал ти харесват предполагам........ ?ама сте ми едни такива широкоскроени.....
Приятел е този,на който можеш да се обадиш в 3 през нощта и да кажеш:" Убих човек", а той ще отговори :"Къде трябва да копаем?"
Публикувай отговор

Обратно към “Технически проблеми и предложения”