Технически проблем

Тук пишете всичко, което виждате като проблем или бихте искали да се смени. Отваряйте нова тема за всеки проблем - след като го оправя, ще трия съответната тема.
Публикувай отговор
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11805
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 145 пъти
Получил благодарност: 185 пъти
Обратна връзка:

Re: Технически проблем

Мнение от johnstalker »

calico написа: Фев 8, '19, 18:08 Сега върнах за малко стария формат на форума, синичкия, за да видя как стои на него главата с нежните розови цветчета. Ами няма там, никаква глава няма. Пак си върнах зеленкото. само тук ли ще има цветенца?
Да знаете, който ползва стария профил - този е по-хубав
Да само тука има цветенца. :) За съжаление на много от вас ще потдържам само този актуален. :daaa:
Аватар
Dewina
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1241
Регистриран на: Авг 31, '15, 17:18
Местоположение: Балкана
Дал благодарност: 22 пъти

Re: Технически проблем

Мнение от Dewina »

Надписът е "Нямате права да четете лични съобщения". Нямам достъп и до търсачката...къде да прочета какво е нужно да направя?
fredmrav
Дълго кафе
Мнения: 113
Регистриран на: Ное 10, '10, 23:14

Re: Технически проблем

Мнение от fredmrav »

Здравейте,незнам проблема дали е технически или в моят телевизор/и/,но бутонът edit за редакция на публикация не винаги е "видим" - точно когато ми трябва го няма :)
налага се писане на мнения едно след друго.Навремето,когато качвах разни торенти в един сайт това се считаше за спам :) .Така,че ако спамя заради това не съм виновен :)

на част от публикацийте имам активни бутоните ''''изтрий" "докладвай" и "отговори с цитат"
на други публикаций са активни и четирите - "редактирай" ''''изтрий" "докладвай" и "отговори с цитат"
............. просто бутонът "редактирай" липсва
сега ми напвави впечетление,че имам и такива с 2 бутона "докладвай мнение" и "отговори с цитат"
Аватар
kim
Наркоман
Мнения: 13526
Регистриран на: Авг 23, '12, 15:40
Дал благодарност: 159 пъти
Получил благодарност: 258 пъти

Re: Технически проблем

Мнение от kim »

fredmrav написа: Фев 20, '19, 00:12 Здравейте,незнам проблема дали е технически или в моят телевизор/и/,но бутонът edit за редакция на публикация не винаги е "видим" - точно когато ми трябва го няма :)
налага се писане на мнения едно след друго.Навремето,когато качвах разни торенти в един сайт това се считаше за спам :) .Така,че ако спамя заради това не съм виновен :)

на част от публикацийте имам активни бутоните ''''изтрий" "докладвай" и "отговори с цитат"
на други публикаций са активни и четирите - "редактирай" ''''изтрий" "докладвай" и "отговори с цитат"
............. просто бутонът "редактирай" липсва
сега ми напвави впечетление,че имам и такива с 2 бутона "докладвай мнение" и "отговори с цитат"
''''изтрий" "докладвай" и "отговори с цитат" - бутонът изтрий е активен до момента, докато някой друг потребител не пише след теб, след това не можеш да триеш, бутона изчезва
"редактирай" ''''изтрий" "докладвай" и "отговори с цитат" - бутонът редактирай е активен само определено време,
15 или 20 минути, след това се деактивира :), както и бутонът изтрий и остават само два
Ти не си капка в океана. Ти си целият океан, в една капка.
Rumi

– Как говориш, след като нямаш мозък?- попита Дороти.
– Не знам – каза Плашилото – но тези, които нямат мозък, много обичат да говорят.
“Магьосникът от Оз”
Аватар
mimilisa
Кафе с мляко
Мнения: 256
Регистриран на: Юни 26, '15, 17:55
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Технически проблем

Мнение от mimilisa »

Не ми излиза аватара.
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11805
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 145 пъти
Получил благодарност: 185 пъти
Обратна връзка:

Re: Технически проблем

Мнение от johnstalker »

mimilisa написа: Мар 17, '19, 13:27 Не ми излиза аватара.
Качете си го отново и ще излезе. :daaa:
Deleted User 7475

Re: Технически проблем

Мнение от Deleted User 7475 »

Днес получих автоматично съобщение на телефона от форума, че ми е блокирано IP-то задари спам. Ако пак се получи, какво да правя?
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11805
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 145 пъти
Получил благодарност: 185 пъти
Обратна връзка:

Re: Технически проблем

Мнение от johnstalker »

Алис написа: Мар 18, '19, 11:12 Днес получих автоматично съобщение на телефона от форума, че ми е блокирано IP-то задари спам. Ако пак се получи, какво да правя?
Пусни тук текста на съобщението. :daaa:
Deleted User 7475

Re: Технически проблем

Мнение от Deleted User 7475 »

Не направих екранна снимка, но беше с червени букви - Вашето IP..... е блокирано заради спам.
Не можех да изпратя отговор в тема. Сега е ок.
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11805
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 145 пъти
Получил благодарност: 185 пъти
Обратна връзка:

Re: Технически проблем

Мнение от johnstalker »

Алис написа: Мар 18, '19, 19:16 Не направих екранна снимка, но беше с червени букви - Вашето IP..... е блокирано заради спам.
Не можех да изпратя отговор в тема. Сега е ок.
При следващ такъв случай направи снимка. :daaa:
Публикувай отговор

Обратно към “Технически проблеми и предложения”