Как се качват снимки

Тук пишете всичко, което виждате като проблем или бихте искали да се смени. Отваряйте нова тема за всеки проблем - след като го оправя, ще трия съответната тема.
Публикувай отговор
Deleted User 7475

Re: Как се качват снимки

Мнение от Deleted User 7475 »

От телефона тази снимка с човечето не можах да кача, но пък нямаше проблем с долната опция add image to post. Снимката е 15,9 мегапиксела (3456х4608) и е 4,2 МВ, ако това има значение.
Спойлер
Покажи
Изображение
miltonia
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1917
Регистриран на: Май 22, '16, 02:03
Дал благодарност: 223 пъти
Получил благодарност: 92 пъти

Re: Как се качват снимки

Мнение от miltonia »

Не ги увеличавам, Мери, намалявам ги от 3648/...., до колко мога да ги намаля?
Абе бъзикате се вие, ама с този администратор и екстрените му промени трябва компютърен курс да запиша. :evil:
Някой ще ме светне ли що е то спойлер и как да се ползва, без да ставам за смях? :hihihi: Шамии, душко, моля те!
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31531
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 817 пъти
Получил благодарност: 1732 пъти

Re: Как се качват снимки

Мнение от Мария Николова »

miltonia написа: Яну 17, '19, 22:42 Не ги увеличавам, Мери, намалявам ги от 3648/...., до колко мога да ги намаля?
Абе бъзикате се вие, ама с този администратор и екстрените му промени трябва компютърен курс да запиша. :evil:
Някой ще ме светне ли що е то спойлер и как да се ползва, без да ставам за смях? :hihihi: Шамии, душко, моля те!
Спойлера прави твоето цитирано от мен мнения скрито. Като цъкнеш върху "спойлер", става видимо.
Само, че не знам сега как да го "извикам" за демонстрацията. :snif:
В албумите ми мога да видя всяка снимка колко пиксела - нещо което не ме е интересувало. И не знам дали ще е полезно за вашету снимки от :sphone: , като моите са от фотоапарат.
Но ми е любопитно все пак. :daaa:

Изображение

При достъпа до информацията, снимката от цял екран се намалява малко и за пръв път копирам от тоя намален размер.
И самата информация гласи 20.2 Мпкс 5183 Х 38888 5.7 МБ

Така. Цък "Преглед" и за 1/2 секунда виждам предишния формат и преди да мигна, вече е в сегашния формат за голяма снимка.
Последно промяна от Мария Николова на Яну 18, '19, 00:10, променено общо 1 път.
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
miltonia
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1917
Регистриран на: Май 22, '16, 02:03
Дал благодарност: 223 пъти
Получил благодарност: 92 пъти

Re: Как се качват снимки

Мнение от miltonia »

Спойлер
Покажи
Спойлерът скрива съдържанието, но като натиснеш на Show, можеш да го видиш. За да използваш спойлер в мнението си, маркираш това, което искаш да е в спойлера и натискаш на иконката със задрасканото око.
Мери, светнаха ме! :nod:
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31531
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 817 пъти
Получил благодарност: 1732 пъти

Re: Как се качват снимки

Мнение от Мария Николова »

miltonia написа: Яну 17, '19, 23:59
Спойлер
Покажи
Спойлерът скрива съдържанието, но като натиснеш на Show, можеш да го видиш. За да използваш спойлер в мнението си, маркираш това, което искаш да е в спойлера и натискаш на иконката със задрасканото око.
Мери, светнаха ме! :nod:


Е, вече и аз съм светната! :lol: Мерси, Миленче!
Не, не съм светната още! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
dar
Баш кафе майстор
Мнения: 2898
Регистриран на: Окт 24, '14, 16:30

Re: Как се качват снимки

Мнение от dar »

Изображение
И аз не се справям със зеленото човече, нищо здраве да е. Сега трябва да изуча как да си направя албум с моите снимки, кой ще има достъп до тях и всякакви такива въпроси.Мислех си, че като ги вземам от Галерията снимки от телефона е достатъчно, да а ма не. Гео и аз като теб се чудех къде са ми снимките, като натиснеш бутона ти излиза опция камера и файлове, избираш файлове и при мен горе в ляво има меню скорошни, избирам го и ми се виждат икони, една от която е Галерия. Дано съм била полезна.
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 710 пъти
Получил благодарност: 1479 пъти

Re: Как се качват снимки

Мнение от Гео, граф »

Спойлер
Покажи
dar написа: Яну 18, '19, 08:02 ... Гео и аз като теб се чудех къде са ми снимките, като натиснеш бутона ти излиза опция камера и файлове, избираш файлове и при мен горе в ляво има меню скорошни, избирам го и ми се виждат икони, една от която е Галерия. Дано съм била полезна.
Тц, Дар, не става :snif: . като натисна бутона, излизат снимките ми в месинджъра. Само те! Имам опция камера, но другата е "сърфиране'', където са същите снимки от месинджъра, обаче с адресите. Толкоз. Даже си поиграх да си самоизпратя в месинджъра нещата, които искам да пробвам да кача - йок, няма ги :sooo: ... Сигур телефона ми е тъп, някакво HTC на 4-5 години е :ufff: ........ Другото обяснение е, че съм технологичен инвалид :sgiggle:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
aurelija
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1814
Регистриран на: Яну 29, '12, 09:21
Местоположение: Пловдив,кючука
Дал благодарност: 19 пъти
Получил благодарност: 22 пъти

Re: Как се качват снимки

Мнение от aurelija »

Изображение
И от таблета стана.
Питай,ше видим дали може...
dar
Баш кафе майстор
Мнения: 2898
Регистриран на: Окт 24, '14, 16:30

Re: Как се качват снимки

Мнение от dar »

Гео, граф написа: Яну 18, '19, 09:16
Спойлер
Покажи
dar написа: Яну 18, '19, 08:02 ... Гео и аз като теб се чудех къде са ми снимките, като натиснеш бутона ти излиза опция камера и файлове, избираш файлове и при мен горе в ляво има меню скорошни, избирам го и ми се виждат икони, една от която е Галерия. Дано съм била полезна.
Тц, Дар, не става :snif: . като натисна бутона, излизат снимките ми в месинджъра. Само те! Имам опция камера, но другата е "сърфиране'', където са същите снимки от месинджъра, обаче с адресите. Толкоз. Даже си поиграх да си самоизпратя в месинджъра нещата, които искам да пробвам да кача - йок, няма ги :sooo: ... Сигур телефона ми е тъп, някакво HTC на 4-5 години е :ufff: ........ Другото обяснение е, че съм технологичен инвалид :sgiggle:
От телефона може да е, по голям инвалид от мен не познавам! Сигурно има и други от форума с по стари модели телефони, не че моя е последен писък на модата, не знам при тях как е. Ще ми се толкова тъпи въпроси да задавам, а ма си броя до три, излизам от форума и чакам да ми мине, защото с техниката не сме дружки ;)
mimivd
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1715
Регистриран на: Фев 14, '13, 15:59
Местоположение: Видин
Дал благодарност: 18 пъти
Получил благодарност: 57 пъти

Re: Как се качват снимки

Мнение от mimivd »

Изображение
Това е моята проба
Публикувай отговор

Обратно към “Технически проблеми и предложения”