КЛЕМАТИСИ 2016 г

Публикувай отговор
GIOIA(Джоя)

Re: КЛЕМАТИСИ 2016 г

Мнение от GIOIA(Джоя) »

Не съм спец(тя като се появи ще си каже ;) ),но миналогодишните ми пландорексчета не са помръднали на височина от миналата пролет и са в градината.Както ги засадих,така си стоят :snif:
По добре ги обгрижвайте в саксии до есента.В чуждите сайтове пишат,че продават 2 год. растения,в 2 -3 литра саксии,което значи доста по голяма и развита коренова бала и по мощни корени.
А от Пландорекс повечето растения са за доотглеждане в разсадниците,не случайно продават на едро на разсадниците.
Аватар
Виола
Наркоман
Мнения: 10389
Регистриран на: Ное 27, '09, 09:13
Местоположение: Пловдив

Re: КЛЕМАТИСИ 2016 г

Мнение от Виола »

Да, наистина трябва да се доотглеждат. :nod: Миналата година и аз си взех няколко от Пландорекс и ги набутах направо в градината, но тази година няма никой. Само Альонушката е оцеляла и вече е разлистена, но тя е куче марка. Ако друг път взимам от там клематиси, задължително ще ги доотглеждам до есента в саксии.
сюзан
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Юни 12, '14, 10:56
Местоположение: Стара Загора
Получил благодарност: 4 пъти

Re: КЛЕМАТИСИ 2016 г

Мнение от сюзан »

Моите от Пландорекс от миналата година, не пораснаха и се загубиха, но сега са се подали отдолу. Бях забучила по една пръчка, за да ги знам къде са.
Надявам се тази година да се очоловечат и да тръгнат да растат. Дано и да цъфнат, де :stiskam: .
За да направиш прерия
ти трябва пчела и детелина,
и една мечта голяма.
Но само и мечта ти стига
ако пчела и детелина няма.
Емили Дикинсън
Аватар
Polin
Кафе машина
Мнения: 4437
Регистриран на: Ное 15, '15, 20:55
Местоположение: гр.Летница,обл.Ловеч
Дал благодарност: 2078 пъти
Получил благодарност: 960 пъти

Re: КЛЕМАТИСИ 2016 г

Мнение от Polin »

Значи до сега са били в яслите, тази година отиват в детската градина :lol:
Благодаря, ви :gush: :tzvetentze:
Сюзан, :stiskam: да цъфнат :liubov:
Публикувай отговор

Обратно към “Клематиси”