За Ангел Славов -mugofrodo-с ОБИЧ!

Публикувай отговор
Аватар
Margaritenia
Баш кафе майстор
Мнения: 2774
Регистриран на: Апр 7, '15, 18:24
Дал благодарност: 6 пъти
Получил благодарност: 29 пъти

Re: За Ангел Славов -mugofrodo-с ОБИЧ!

Мнение от Margaritenia »

незабравка написа: Мар 21, '18, 14:40 Нямам търпение да ги видя ! :P
И аз :ieeee:
All gardeners know better than other gardeners.
Chinese proverb
Изображение
gevkati
Баш кафе майстор
Мнения: 2537
Регистриран на: Фев 3, '13, 12:10
Местоположение: София
Дал благодарност: 1030 пъти
Получил благодарност: 1476 пъти

Re: За Ангел Славов -mugofrodo-с ОБИЧ!

Мнение от gevkati »

сигурна съм, че не само аз надничам тук на всеки 15 мин, за да видя дошли ли са игличките на Херман Гирс...
А сега директно и нетърпеливо като четиригодишно пред захарен памук да питам: Дойдоха ли?
незабравка

Re: За Ангел Славов -mugofrodo-с ОБИЧ!

Мнение от незабравка »

Дойдоха всички живи и здрави вчера навечер.Не ми остана време да пиша,понеже пък в 21 часа пристигна още един товар от Холандия и се прибрахме по нощите чак.Днес ще ги снимам подробно и следобеда ще кача снимки и ще правя график за изпращане.Има някои ,които са били в земята и после са сложени в контейнери,но очевидно са били сяти в някаква лека торфена леха и почти не са усетили местенето,на хубава топка ,оплетенна от корени са извадени..Там в Холандия заради многото езера и води имат такива торфени ''ниви'' както са тука наносните почви до реките.
Шофьорът се оказа веселяк-вика ''Пял съм им през цялото време за да не се стресират от пътя''.
А пък мъж ми като гледа борчето Cheaf Jouseff и му отговаря-'Ами сигурно много фалшиво пееш,виж го този как е пожълтял!!!' :mrgreen:
gevkati
Баш кафе майстор
Мнения: 2537
Регистриран на: Фев 3, '13, 12:10
Местоположение: София
Дал благодарност: 1030 пъти
Получил благодарност: 1476 пъти

Re: За Ангел Славов -mugofrodo-с ОБИЧ!

Мнение от gevkati »

:tzvetentze: :D :D :nod: :D :D :tzvetentze:
Аватар
Daniela Pargu
Чист кофеин
Мнения: 5271
Регистриран на: Яну 29, '17, 20:53
Местоположение: В.Търново
Дал благодарност: 96 пъти
Получил благодарност: 102 пъти

Re: За Ангел Славов -mugofrodo-с ОБИЧ!

Мнение от Daniela Pargu »

Ей, скъпи мои! :liubov:
След неколкодневни сериозни тежки служебни ангажименти,с омръзналото ми всичко около мен :tyzhnoangelche:
сте ми като весело слънчево зайче в очите- насълзява, ама усмихва!
Танче, :tzeluvka: :tzeluvka: !
Чакамее!Търпеливо :angelche: :hihihi:
Аватар
Margaritenia
Баш кафе майстор
Мнения: 2774
Регистриран на: Апр 7, '15, 18:24
Дал благодарност: 6 пъти
Получил благодарност: 29 пъти

Re: За Ангел Славов -mugofrodo-с ОБИЧ!

Мнение от Margaritenia »

Лелеле, каква новина тази сутрин!:)))
Чакаме, както е казала Дани, ама друг път "търпеливо":)))))))))))
Танче, много ни зарадва, да знаеш :gush:
All gardeners know better than other gardeners.
Chinese proverb
Изображение
elmaz
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1885
Регистриран на: Юни 19, '14, 16:03
Дал благодарност: 8 пъти
Получил благодарност: 3 пъти

Re: За Ангел Славов -mugofrodo-с ОБИЧ!

Мнение от elmaz »

незабравка написа: Мар 27, '18, 09:55 Дойдоха всички живи и здрави вчера навечер.Не ми остана време да пиша,понеже пък в 21 часа пристигна още един товар от Холандия и се прибрахме по нощите чак.Днес ще ги снимам подробно и следобеда ще кача снимки и ще правя график за изпращане.Има някои ,които са били в земята и после са сложени в контейнери,но очевидно са били сяти в някаква лека торфена леха и почти не са усетили местенето,на хубава топка ,оплетенна от корени са извадени..Там в Холандия заради многото езера и води имат такива торфени ''ниви'' както са тука наносните почви до реките.
Шофьорът се оказа веселяк-вика ''Пял съм им през цялото време за да не се стресират от пътя''.
А пък мъж ми като гледа борчето Cheaf Jouseff и му отговаря-'Ами сигурно много фалшиво пееш,виж го този как е пожълтял!!!' :mrgreen:
Е как да не е щастлив човек при такава поръчка, организатори и финал :ieeee: :ieeee: :ieeemyzh: :ieeemyzh:
Ето затова обичам общите поръчки, защото има с кого да споделиш емоцията от избирането и радостта си накрая :tzvetentze:
"Благодаря ти Боже за поръчките" Tanet
незабравка

Re: За Ангел Славов -mugofrodo-с ОБИЧ!

Мнение от незабравка »

Емоцията да видиш накуп всички тези непознати гостенчета е също много голяма. :P
Ето малко групови снимки,направила съм и отделни портрети,но тях по късно ,като има време.

Изображение


Изображение


Изображение

Изображение



Изображение
незабравка

Re: За Ангел Славов -mugofrodo-с ОБИЧ!

Мнение от незабравка »

Снимките може да не са първо качество ,ама ми трепереха мартинките вече в късния следобед към шест и половина кат прикляквах и щраках само по веднъж. :D

Изображение


Изображение


Изображение


Изображение

Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “Иглолистни дървета и храсти”