Приемате ли новаци ?

То че се знаем, знаем се, ама все пак :)...
Аватар
Marry Djane
Kафенце
Мнения: 5
Регистриран на: Мар 10, '19, 07:18

Приемате ли новаци ?

Мнение от Marry Djane »

Добро утро! Приемате ли пишман цветар и градинар сред вашите редици :tzvetoman: :stiskam: Пишман съм, защото имам градинка 1/2 метра, но пък мечтата ми е да имам голям двор с от всичко по малко.
Оля
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1075
Регистриран на: Яну 18, '17, 07:56
Дал благодарност: 1 път
Получил благодарност: 5 пъти

Re: Приемате ли новаци ?

Мнение от Оля »

Добре дошла, Мери! Приемаме всички, независимо от размера на градинката или балкона им ;) . Може и само саксийки :lol: . При нас ще ти хареса!
Аватар
Marry Djane
Kафенце
Мнения: 5
Регистриран на: Мар 10, '19, 07:18

Re: Приемате ли новаци ?

Мнение от Marry Djane »

Ей тоя "невинния" ако знаете колко цветя е унищожил ...
Изображение
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31531
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 816 пъти
Получил благодарност: 1731 пъти

Re: Приемате ли новаци ?

Мнение от Мария Николова »

Добре дошла при нас, Marry Djane! :tzvetoman: Имаме и други цветари само със саксии и даже без 1/2 метър градинка. :mrgreen:
Значи ти се открояваш между тях. :daaa:
Пък не се знае какво те чака напред във времето. ;) Може би цял декар градина - само си представи!!! :ieeee: :ieeemyzh: :ieeee:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
ivanina
Кафе машина
Мнения: 4142
Регистриран на: Мар 29, '13, 11:36
Местоположение: Русе, България
Дал благодарност: 20 пъти
Получил благодарност: 6 пъти

Re: Приемате ли новаци ?

Мнение от ivanina »

Marry Djane написа: Мар 10, '19, 08:02 Ей тоя "невинния" ако знаете колко цветя е унищожил ...
Изображение
Не му търси кусур, те всички са така.
Ако не ги унищожат, ще ги о акат. :twisted:
На теб- Добре дошла, и поздрави на "невинния" бандюга! :tzvetoman:
Истината е като водата - винаги намира път!...

Изображение
Аватар
Marry Djane
Kафенце
Мнения: 5
Регистриран на: Мар 10, '19, 07:18

Re: Приемате ли новаци ?

Мнение от Marry Djane »

Не е само той обаче 😁 Тази госпожица не остава по-назад

Изображение
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Приемате ли новаци ?

Мнение от milena02 »

Мери, добре дошла и от мен! Виж, моето момиче, размерът е относително понятие, всеки философ ще ти го каже. Това, че имаш един фикус не те прави по-малко градинар от оная кукувица, която в момента реже 250 сорта рози. Даже си за завиждане. Защото витаеш в света на мечтите. За мнозина от нас въпросните мечти се превърнаха в сурова реалност. След вчерашния ден (един декар цветна градина) днес съм си омотала кръста с един кашмирен шал, едва пиша от тръните, които така и не успях да извадя от ръцете си, а съм свършила само една десета от работата, която ми предстои. Така че направо ти се радвам, че още не си си причинила това нещастие! Още веднъж - приветствам те в редиците на хората, страдащи от личностни разстройства, а ако все още се чувстваш здрава и с ума си - то това е поправимо. В скоро бъдеще! :gush:
Последно промяна от milena02 на Мар 10, '19, 10:56, променено общо 1 път.
Аватар
ivanina
Кафе машина
Мнения: 4142
Регистриран на: Мар 29, '13, 11:36
Местоположение: Русе, България
Дал благодарност: 20 пъти
Получил благодарност: 6 пъти

Re: Приемате ли новаци ?

Мнение от ivanina »

Marry Djane написа: Мар 10, '19, 10:41 Не е само той обаче 😁 Тази госпожица не остава по-назад

Изображение
Че, за къде е кучето без котка?...
Я, каква сладка кокорана! 😍
Така идилията в двора е завършена. :nod:
Повечето тук сме така- имаме от всичко, понякога и по много
и за това ни е щастливо. :twisted:
Истината е като водата - винаги намира път!...

Изображение
Аватар
Marry Djane
Kафенце
Мнения: 5
Регистриран на: Мар 10, '19, 07:18

Re: Приемате ли новаци ?

Мнение от Marry Djane »

Аз живея в малка къща с много малък двор. В гадинката има само 1 дървесна ружа и 1 ябълка, която ми я окюпазиха разбирачи на рязането и не знам дали ще пусне нови клони. Сях 4 горски люляци и 2 са се хванали и това е. От 60 саксии сигурно 20 ми загинаха тази зима. Днес изкарах от избата мушките и кактусите както и дървото на живота и алоето. Сложих ги под навес, а стане ли студено пак ще ги прибирам. Тези, които са ми вътре в стаите ще изкарам през април.
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Приемате ли новаци ?

Мнение от milena02 »

Мери, започни с луковични! Най-доброто вдъхновение за един градинар са именно те. Сега е времето да засадиш лилиуми, например. Бучкаш луковицата на 20 см в земята и през юни имаш красота неописуема. Това - за начало! После ще се побъркаш!
:mrgreen:

ПП Недей да хабиш мястото за люляци. Първо - цъфтят две седмици. Второ - инвазивни са и после не можеш да се отървеш от тях. Махай ги и засади на тяхно място рози, които ще ти цъфтят от май до декември. Сортове ще подбернем.
Публикувай отговор

Обратно към “Представете се”