Приемате ли новаци ?

То че се знаем, знаем се, ама все пак :)...
Аватар
ljuboznatelna
Чист кофеин
Мнения: 7207
Регистриран на: Яну 26, '10, 12:13
Местоположение: Пловдив 7а зона
Дал благодарност: 609 пъти
Получил благодарност: 1106 пъти

Re: Приемате ли новаци ?

Мнение от ljuboznatelna »

Ехее, и ябълка, и люляци, и саксии.... Работа си имаш достатъчно. Милена е права за люляците, махай ги докато не са ти домилели. Има един индийски люляци, дето цъфтят он юли до слани, сложи тях.
Ябълката ще покара, не я мисли. Мисли за времето, когато ще стане едон ябланище, което ще ти вземе слънцето на всичко останало.
Чакаме снимки!
Аватар
маргото
Наркоман
Мнения: 10915
Регистриран на: Окт 24, '15, 22:43
Местоположение: Бяла Слатина
Дал благодарност: 170 пъти
Получил благодарност: 1316 пъти

Re: Приемате ли новаци ?

Мнение от маргото »

Добре дошла, Marry Djane! :tzvetentze:
Винаги така се започва, от малко...важното е, че началото е поставено...и, че си на точното място... :ieeee:
dar
Баш кафе майстор
Мнения: 2898
Регистриран на: Окт 24, '14, 16:30

Re: Приемате ли новаци ?

Мнение от dar »

Добре дошла и от мен! Не се коси за ябълката. Аз нашите дръвчета като роза щамба съм ги орязла. Агроном ми каза, че черешата дава млади клони по трудно, ябълка, слива, круша няма проблем!
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Приемате ли новаци ?

Мнение от calico »

Добре си дошла МериДейн :ieeemyzh: :ieeemyzh:

настанявай се удобно

сутрин пием кафето тук viewtopic.php?f=8&t=7338, заповядай

това е темата за спешни и неотложни въпроси viewtopic.php?f=16&t=1373&p=889360&hili ... B8#p889360 - там винаги трябва да се чете, щото някой пита нещо дето точно ти може да знаеш отговора

тази е подобна, но не е толкова за спешни неща - "въпроси разни и разнообразни"- тук се пита за абсолютно всичко viewtopic.php?f=8&t=7343&p=889657&hilit ... B8#p889657

бара е тук - Кукундрили разни viewtopic.php?f=8&t=6909

пишман-градинарската тема е тук viewtopic.php?f=8&t=4709&p=885149&hilit ... BD#p885149

това са важните неща, всичко останало е сериозни теми за китки.

когато влезеш във форума, използвай най-горе вляво бутона "Бързи връзки" и от падащото меню избирай "Виж активните теми" - така винаги ще ти се редят най-отгоре темите по които в момента се пише и няма да изпущаш нищо

хайде, пак добре дошла и да ти цъфтят китките :daaa:
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Публикувай отговор

Обратно към “Представете се”