Колкото повече ........

То че се знаем, знаем се, ама все пак :)...
Публикувай отговор
Аватар
Дим
Кана кафе
Мнения: 646
Регистриран на: Фев 22, '19, 10:27
Местоположение: София-Д.Камарци
Получил благодарност: 3 пъти

Re: Колкото повече ........

Мнение от Дим »

Лаленце нямаш грижа - залагам резници всякакви под крушата.Там се чувстват най-добре.Сега снимах първи цветчета на розички от резници.Ако пък искаш наесен пращам и ти да се пробваш. :tzvetoman:
Аватар
mileni
Чист кофеин
Мнения: 5148
Регистриран на: Ное 30, '09, 14:43
Дал благодарност: 206 пъти
Получил благодарност: 82 пъти

Re: Колкото повече ........

Мнение от mileni »

Дим, цветно е станало при теб. :tzvetentze:
Божурите прекрасни!
Хъни Дижон е много красива роза, точно на мед е цвета и.
При теб се развива чудесно! :tzvetentze:
При мен е глезанка. Мислех, че отдавна е в цветния рай, но цъфна тази пролет.
Пусни хляба си по водата и ще го намеpиш не след много дни.
http://mileni.snimka.bg/flowers/lyato-2013.762771" onclick="window.open(this.href);return false;
https://picasaweb.google.com/101763371167451658448/201502" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Lalel4e
Баш кафе майстор
Мнения: 2515
Регистриран на: Окт 21, '17, 18:11
Местоположение: Русе/Пловдив/Костанденец/Руен/Брягово
Дал благодарност: 602 пъти
Получил благодарност: 547 пъти

Re: Колкото повече ........

Мнение от Lalel4e »

Дим написа: Юни 12, '19, 11:58 Лаленце нямаш грижа - залагам резници всякакви под крушата.Там се чувстват най-добре.Сега снимах първи цветчета на розички от резници.Ако пък искаш наесен пращам и ти да се пробваш. :tzvetoman:
Искаш да кажеш, че имаш вече захваната?? :potekoha:
Аз не държа да се пробвам - никак даже :lol: :lol: :lol:

Ако имаш, направо пращай! :daaa: :daaa:
(когато там им е времето де)

И една цена си сложи даже! Хич да не се притесняваш! За една голяяяма кутия сладолед - да си седнеш между розичките и да си хапнеш с кеф!
:tzvetentze: :tzvetentze: :tzvetentze:

И чакам снимките на бебетата-розички! :ieeee: :ieeee: :ieeee:
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8437
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 763 пъти
Получил благодарност: 563 пъти

Re: Колкото повече ........

Мнение от Shami »

Honey Dijon ми е в списъка на желани рози още от самото начало,много,много я харесах :daaa: както и Caffe,има и още,уж казвам,че няма повече да взимам рози,стига ми толкова и пак поръчвам ,уж за поаследно :lol: Кого залъгвам.
Ще погледна за този пробивач във другата тема :daaa:
Лалече,обмислям да си сменя стила на обличане,тоест да не слагам клинчето,само ще търся една идея по дълга туника,това ще ми е и стимул да отслабна.Видях една рускиня така облечена,прилича малко като на рокля за бременни,но много ми допадна,само да намеря такава и взимам.
После пак ще ви ги разказвам едни :lol:
Аватар
Дим
Кана кафе
Мнения: 646
Регистриран на: Фев 22, '19, 10:27
Местоположение: София-Д.Камарци
Получил благодарност: 3 пъти

Re: Колкото повече ........

Мнение от Дим »

Ей Лалелче,голям бързак си :lol: Човек падне от крушата пък седне да почине - а ти- готови ли са резниците?
Нали споменах, че есента я местих.Орязана е за този случай.Ако знаех да ги бях боднала :hmmm: :hmmm: :hmmm:
Сега ще чакам да се развие и като му дойде времето залагам резници.Пък каквото сабя покаже :angelche:
Че при мен става един номер,колкото повече се старая и милинките стават два сантиметра.Забъркам ли ги набързо и пухкави ,големи като за гладници :lol:
maleas
Баш кафе майстор
Мнения: 2511
Регистриран на: Апр 30, '15, 18:56
Местоположение: Skopie
Дал благодарност: 33 пъти
Получил благодарност: 17 пъти

Re: Колкото повече ........

Мнение от maleas »

Дим написа: Юни 12, '19, 16:26 Ей Лалелче,голям бързак си :lol: Човек падне от крушата пък седне да почине - а ти- готови ли са резниците?
Нали споменах, че есента я местих.Орязана е за този случай.Ако знаех да ги бях боднала :hmmm: :hmmm: :hmmm:
Сега ще чакам да се развие и като му дойде времето залагам резници.Пък каквото сабя покаже :angelche:
Че при мен става един номер,колкото повече се старая и милинките стават два сантиметра.Забъркам ли ги набързо и пухкави ,големи като за гладници :lol:
Почти сме готови, след 30 мин.тръгваме, искаме милинки за вечеря с таратор, моляяяяя
Ти сама ги спомена :hihihi: :hihihi: :hihihi:
Аватар
clock
Кафе машина
Мнения: 3388
Регистриран на: Сеп 19, '16, 01:31
Получил благодарност: 1 път

Re: Колкото повече ........

Мнение от clock »

:lol: Искам и аз милинки с таратор :slove: :slove: довечера повече, че сега съм набързо през телефона :gush:
Аватар
Lalel4e
Баш кафе майстор
Мнения: 2515
Регистриран на: Окт 21, '17, 18:11
Местоположение: Русе/Пловдив/Костанденец/Руен/Брягово
Дал благодарност: 602 пъти
Получил благодарност: 547 пъти

Re: Колкото повече ........

Мнение от Lalel4e »

Стига с тая храна!! :svekurva:
Искам розиии!! Цветяяя!

Дим, чета както ми е изгодно - реших, че има готова захваната :oops:
Ма нищо де - наесен с песен, напролет - с полет... :lol:
Аватар
clock
Кафе машина
Мнения: 3388
Регистриран на: Сеп 19, '16, 01:31
Получил благодарност: 1 път

Re: Колкото повече ........

Мнение от clock »

Дим написа: Юни 12, '19, 16:26 Че при мен става един номер,колкото повече се старая и милинките стават два сантиметра.Забъркам ли ги набързо и пухкави ,големи като за гладници :lol:
Диме, при мен става същия номер :D Много обичаме милинки с ММ и има няма ги правя за вечеря. Топли милинки с айрян, ММ си сипе и една мастичка, идилия :D И всеки път ми стават. Кога нямам прясно мляко заменя го с вода, кога нямам масло заменя го с мас, всеки път са хубави и вкусни. Преди две седмици ни канят на селски сбор в далечно село. И аз какво - какво, викам ще направя милинки. Хем са вкусни, хем е домашно. Замесих повечко тесто, една тава за сборяните, друга за нас вкъщи. Втасаха, опекоха се, занесохме ги и само като ги видях вече начупени на масата и ми стана ясно, че съм се изложила яко. Аз обвинявам уж по "хубавото" брашно, но май номера със старанието ми е изиграл шега.
Сега прегръдки :gush: , посрещни си гостите и добър апетит с милинките и таратора :liubov2:
Аватар
Дим
Кана кафе
Мнения: 646
Регистриран на: Фев 22, '19, 10:27
Местоположение: София-Д.Камарци
Получил благодарност: 3 пъти

Re: Колкото повече ........

Мнение от Дим »

Снимки на бебе-рози.Знам как цъфтят защото са от рози на дъщерята,но друго си е :ieeee: :ieeee: :ieeee: Изображение- Summer Song
Изображение- Benjamin Britten
Останалите като цъфнат.И една снимка отново на Honey Dijon
Изображение
Само че нещо много ми заприлича на Коко Локо :hmmm: :hmmm: :hmmm: Дали защото я преместих на по-слънчево?Преди след обед беше на сянка.Това е снимка от миналата година на Коко Локо за сравнение.Ще я наблюдавам и ако се е променила -ще я местя пак :hihihi:
Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “Представете се”