Колкото повече ........

То че се знаем, знаем се, ама все пак :)...
Публикувай отговор
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Колкото повече ........

Мнение от milena02 »

Ох, Дим.... Абе няма ли за вас фризьорски салони, няма ли сладкарници, няма ли кавалери, няма ли екскурзии... Защо си причинявате това, бре, мацки? Добре си дошла, разбира се, но тука ли баш намери да се навреш? Ти знаеш ли, че едва пиша в момента от тръните в пръстите ми? Вчера не бях на работа, защото ме болеше кръста от рязането на рози през уикенда. Разсад закалявам. Три рози ми изсъхнаха и ще купувам нови. Обещала съм растения на приятелки, значи - търчане по Еконт. Защо, примерно, не си купиш една хубава копринена рокля? :potekoha: Повярвай ми - всичко друго е суета. Аз в заболяването си стигнах дотам, че тази година терасите си ще ги аранжирам с петунии в стила на импресионистите, конкретно - пейзажите на Клод Моне. Селският пияница стана пълен трезвеник заради мен. Била съм някъде по купони, прибирам се и в три през нощта се събуждам с ужасяващото осъзнаване, че не съм поляла сакъзчетата. Мятам един бял халат и грабвам лейката. На другия ден ме среща комшията - трезв и ухаещ на афтършейв, като никога - и вика: "Комши, край! Няма да сложа повече капка в устата си. Прибирам се от кръчмата посред нощ и гледам у вас - самодива. Ту се появи на терасата, ту защъка из двора. Т.е. халюцинации взех да имам и реших да стана праведен човек". И стана!
Аватар
Дим
Кана кафе
Мнения: 646
Регистриран на: Фев 22, '19, 10:27
Местоположение: София-Д.Камарци
Получил благодарност: 3 пъти

Re: Колкото повече ........

Мнение от Дим »

Мери,знам че едни Убавини се задават ама каквот за всички това и за мен :angelche: :angelche: :angelche:
А вчера ми беше такъв луд ден......
Сутрин за София има два автобуса в 8 и в 8 и30 -да де ама не мина нито един :svekurva:
Пристигнах чак по обяд вместо в 9.Задачи колкото щеш /и фризьора беше включен ,но остана за следващият път/та по едно време си мислех дали да не си се върна в София.Обаче какво ще чиня Чарли в апартамента?Къде ще тича тоз красавец?Ами всичките ми китки ?...........
Проблем се оказа и връщането - информация никаква - търча като луда калинка по двете автогари защото на БДЖ-то отдавна нямам доверие и когато най-накрая се прибрах имах сили само да сипя бонбоните на домашните любимци /е и на себе си едно няколко пъти/ :lol: :lol: :lol:
А днес реанимирам и си мисля -не ми трябват копринени рокли 365,нито прически -искам си времето когато поличката ми едва опираше седалката на мотора и с моя лудчо обикаляхме България/не ни пускаха на запад по разни причини/.И днес като видя двама на мотор им се радвам и мЪничко завиждам .Липсва ми Оная Свобода!!!!!
Но тук съм си сред свои - кукувици всякакви :sdance: :sdance: :spoolparty" :spoolparty" :srock: :srock: :sbeer: :sdrink: :sflower: :sflower: :sflower:
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 710 пъти
Получил благодарност: 1479 пъти

Re: Колкото повече ........

Мнение от Гео, граф »

Дим написа: Мар 13, '19, 09:11 ... Но тук съм си сред свои - кукувици всякакви :sdance: :sdance: :spoolparty" :spoolparty" :srock: :srock: :sbeer: :sdrink: :sflower: :sflower: :sflower:
Дим, много ти се радвам :tzvetentze: ! Хич не я слушай Агентката, тя само си чеше клавиатурата, иначе всички я знаем, че грам не ѝ пука за гардероба и сламките в косата, ами най ѝ е важна градината. И фризьора даже не е по-жизненоважен от работните ръкавици :swink: :angelche:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Колкото повече ........

Мнение от calico »

чета и се кефя
Божеее, колко е приятно с тези луди хора :liubov: :liubov: :liubov:

Дим, панорамиииииии, дай де...
има хора дето предпочитат общата картина пред очите на тичинките, зачети ги и тях :liubov:
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Колкото повече ........

Мнение от milena02 »

Гео, граф написа: Мар 13, '19, 10:24 Хич не я слушай Агентката, тя само си чеше клавиатурата, иначе всички я знаем, че грам не ѝ пука за гардероба и сламките в косата
Ти пак ли започна с клеветите и клюките, за да ме излагаш пред приличните хора? Лично мъж ми Лалето ми преброи назидателно роклите това лято, след поредната ми покупка. 56 рокли, от които 23 чиста естествена коприна плюс 38 чифта сандали с висок ток, без маратонките и кецовете, както и 27 чанти. Това е статистиката. Дим, тази жена - Графинята - е опасна интригантка. Всеки месец поне веднъж се предизвикваме на дуел, обаче нея я е шубе. Казвам ти честно: в момента имам прорезна рана на лявата буза, причинена ми от розата Греъм Томас. А защото чайните хибриди ги резах седнала, имам и в дупето тръни и не моа да седа като човек. В петък пак отпрашвам за там и битката продължава. После, като тръгнат растенията, идва време за Великото Плевене, Великото Окопаване, Великото Торене, Великото Садене, Великото Пръскане, Великото Косене и Великото Поливане. И така до декември. И после: що припадам в операта? Не е заради Чайковски! Заради тоя целогодишен зор е! :ufff:
Аватар
Дим
Кана кафе
Мнения: 646
Регистриран на: Фев 22, '19, 10:27
Местоположение: София-Д.Камарци
Получил благодарност: 3 пъти

Re: Колкото повече ........

Мнение от Дим »

Калико,мисля че вече споменах но може и да съм пропуснала -аз съм в губерния Сибир.При мен все още е пуста земя едва подали се малко минзухари на завет и припек,лаленца три сантиметра.Първо ще изгледам вашите градини и най-накрая съм аз. :snif: :snif: :snif:
А снимки ще пускам с най-голямо удоволствие.Ако знаеш как обичам да се фукам -малеййййй бедната ти е фантазията.Бих пуснала снимки на внучките,но съм твърдо против снимки на децата в публично пространство.Дори да ме смятат за динозавър държа фронта :hihihi: :hihihi:
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 710 пъти
Получил благодарност: 1479 пъти

Re: Колкото повече ........

Мнение от Гео, граф »

milena02 написа: Мар 13, '19, 11:57 ... Дим, тази жена - Графинята - е опасна интригантка. Всеки месец поне веднъж се предизвикваме на дуел, обаче нея я е шубе...
Я ми ела в Кукундрилската да се разберем като мъже ние с тебе :nazdrave: !
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
Дим
Кана кафе
Мнения: 646
Регистриран на: Фев 22, '19, 10:27
Местоположение: София-Д.Камарци
Получил благодарност: 3 пъти

Re: Колкото повече ........

Мнение от Дим »

Ааааа не ми пречите.Да раздам билетчета? :angelche: :angelche:
Обичам купоните,но ако боя е частен няма да се включвам :nod:
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Колкото повече ........

Мнение от calico »

Гео, вземи ме за секундант. :angelche: набрала съм на пожарния Агент, тормози Лалето. :twisted:

Дим, чакаме Сибир да се постопли и да видим градина :ieeemyzh:
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 710 пъти
Получил благодарност: 1479 пъти

Re: Колкото повече ........

Мнение от Гео, граф »

calico написа: Мар 13, '19, 14:21 Гео, вземи ме за секундант. :angelche: набрала съм на пожарния Агент, тормози Лалето. :twisted:

Дим, чакаме Сибир да се постопли и да видим градина :ieeemyzh:
Ани, ти ще дойдеш да хапнеш кодрит кадир, докато има кой да го направи, че после... :sgiggle: :angelche:

Чак сега забелязах, че Дим е в Долно Камарци (лелей, какви бригадирско-гимназиални спомени имам оттам, пък и по-късно :D ). Реално погледнато умерено континенталния климата на мястото е много близък до този в Софийската котловина с разлика в обема им - Камарската е най-малката от цялата редица Задбалкански котловини и е с малко по-голяма надморска височина. Но иначе температурните инверсии и фьоновия ефект по южните им части са характерни явления и за двете котловини. Така че ако ще говорим за сибирски условия, ще трябва да включим и тукашната територия, без да смятаме влиянието на бетона :nod: . Обаче пък колко по-чисто и спокойно е при теб, Дим :daaa:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Публикувай отговор

Обратно към “Представете се”