Колкото повече ........

То че се знаем, знаем се, ама все пак :)...
Публикувай отговор
Аватар
Дим
Кана кафе
Мнения: 646
Регистриран на: Фев 22, '19, 10:27
Местоположение: София-Д.Камарци
Получил благодарност: 3 пъти

Re: Колкото повече ........

Мнение от Дим »

Гео,за спокойно е вярно освен когато се изпонапият комшиите и загърмят :lol: :lol: :lol:
Иначе хич не е чисто.Сложиха контейнери преди няколко години от кметството -пълнят ги с бурени,а други отпадъци/и строителни/на реката.
С една комшийка чистихме две години и после се отказахме - то на хора се говори......
Къщата ни /на дядо/ беше до моста Чавдар - май сме били съседки :tzvetentze:
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Колкото повече ........

Мнение от milena02 »

Дим написа: Мар 13, '19, 15:42 Сложиха контейнери преди няколко години от кметството -пълнят ги с бурени,а други отпадъци/и строителни/на реката.
С една комшийка чистихме две години и после се отказахме - то на хора се говори......
Разбира се, че не се говори! Пише се! Била съм в същата ситуация. Първо препитах кмета, докато си хранеше свинята, ще или не ще да изчисти таз река. Второ, довлякох еколози, работещи по европроект за водоемите да направят експертна оценка. Трето - завлякох се обратно при кочината на кмета, обаче този път с командировъчно и фотограф от вестника, вече направил снимки на реката и пуснах репортаж, препечатан от поне 10 други медии. И четвърто с еколозите дадохме пресконференция в БТА и всички кучета се разлаяха. Сега този кмет вече е бивш и всецяло отдаден на свинята, поради липса на друга работа, а реката - чиста, ама толкова чиста, че се вижда как щъка щастливата риба по дъното, и навсякъде има контейнери. От цялата дандания населението се уплаши и вече ползува чували за боклук, които чинно оставя в предназначените за това места, а биологичните отпадъци изхвърля също на съответните такива. Даже си направиха кош в селската бакалия, където да си оставят стари батерии от транзистори. Смятай как съм ги наплашила! :mrgreen:
Аватар
Дим
Кана кафе
Мнения: 646
Регистриран на: Фев 22, '19, 10:27
Местоположение: София-Д.Камарци
Получил благодарност: 3 пъти

Re: Колкото повече ........

Мнение от Дим »

Милена,аз туй нещо на кмета няма да докарам щото си го харесвам/нищо че не съм го избирала/той е готин,но какво да прави като половината село са си рода?Я върви да глобиш на шурея шуранайката - първо домашните ще го оплюят,а после всички останали :hmmmmmm: :hmmmmmm: :hmmmmmm:
За туй кмета да се назначава отгоре /не че и сега не е така/ - та да глобява наред и всички дружно да го псуват.
Днес май много се разфилософствах ама е от студеното.Утре като се стопли - в градината .
maleas
Баш кафе майстор
Мнения: 2511
Регистриран на: Апр 30, '15, 18:56
Местоположение: Skopie
Дал благодарност: 33 пъти
Получил благодарност: 17 пъти

Re: Колкото повече ........

Мнение от maleas »

Дим написа: Мар 13, '19, 17:42 Милена,аз туй нещо на кмета няма да докарам щото си го харесвам/нищо че не съм го избирала/той е готин,но какво да прави като половината село са си рода?Я върви да глобиш на шурея шуранайката - първо домашните ще го оплюят,а после всички останали :hmmmmmm: :hmmmmmm: :hmmmmmm:
За туй кмета да се назначава отгоре /не че и сега не е така/ - та да глобява наред и всички дружно да го псуват.
Днес май много се разфилософствах ама е от студеното.Утре като се стопли - в градината .
Така е, имаш много лилиуми да садиш :gydigydi: :sgiggle: :sgiggle: :sgiggle: :stime: :stime:
Аватар
Дим
Кана кафе
Мнения: 646
Регистриран на: Фев 22, '19, 10:27
Местоположение: София-Д.Камарци
Получил благодарност: 3 пъти

Re: Колкото повече ........

Мнение от Дим »

И при мен дойде Пролетта -точно като часовник .Няма да им се сърдя,че все закъсняват.Просто аз бързам ,а цветенцата си идват на време.Ето малко снимки от днес.

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
Аватар
Дим
Кана кафе
Мнения: 646
Регистриран на: Фев 22, '19, 10:27
Местоположение: София-Д.Камарци
Получил благодарност: 3 пъти

Re: Колкото повече ........

Мнение от Дим »

По ред причини отдавна не съм се мяркала тук,но сега ще се реванширам.Първо новият ми съсед:
Изображение

[uА сега rl=https://postimg.cc/McwCTfmR]Изображение
Аватар
Дим
Кана кафе
Мнения: 646
Регистриран на: Фев 22, '19, 10:27
Местоположение: София-Д.Камарци
Получил благодарност: 3 пъти

Re: Колкото повече ........

Мнение от Дим »

Малко цвят от все още пустата градина

Изображение



Изображение



Изображение



Изображение

Изображение



Изображение


Изображение
Аватар
Дим
Кана кафе
Мнения: 646
Регистриран на: Фев 22, '19, 10:27
Местоположение: София-Д.Камарци
Получил благодарност: 3 пъти

Re: Колкото повече ........

Мнение от Дим »

В градината става все по-шаренко.Доста по-бавно от останалите региони ,но и при мен пролетта се развихря.
Ето малко снимки от тези дни.


Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
Аватар
nelka-nelka
Kафенце
Мнения: 36
Регистриран на: Авг 9, '17, 11:44
Местоположение: Norge
Обратна връзка:

Re: Колкото повече ........

Мнение от nelka-nelka »

Ама как отдавна не си се вясвала? Я колко си била редовна, сравнена с мен. :|
Поздрави и да се чувстваш уютно тук, което всъщност няма как да е иначе. :nod:
maleas
Баш кафе майстор
Мнения: 2511
Регистриран на: Апр 30, '15, 18:56
Местоположение: Skopie
Дал благодарност: 33 пъти
Получил благодарност: 17 пъти

Re: Колкото повече ........

Мнение от maleas »

Ако не им паднеш на колене хубава снимка няма да стане :lol:
Публикувай отговор

Обратно към “Представете се”