Здравейте на всички

То че се знаем, знаем се, ама все пак :)...
Аватар
Sunflower7
Kафенце
Мнения: 43
Регистриран на: Яну 5, '19, 19:22

Re: Здравейте на всички

Мнение от Sunflower7 »

И твоето селце е тихо и спокойно Dar, влизала съм да чета много пъти във форума и ми е ставало хубаво като гледам как всеки помага със съвети и мнения и насърчаване разбира се :dovolen:
На каквото и да те учи животът, сърцето вярва в чудеса!
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Здравейте на всички

Мнение от calico »

аууууу, каква хубава ограда ...за големи рози :potekoha: :potekoha: :potekoha:
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Здравейте на всички

Мнение от calico »

Чакай, че щях да казвам нещо по първото ти мнение: значи любител фотограф? Тук има теми за такива дарования, и дарования има. Покажи нещо, зарадвай ни.
ако пък имаш някъде качен албум, който може да се види, ще е чудесно направо
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Здравейте на всички

Мнение от Еличка »

Добре дошла, Слънчогледче! Тук ще намериш каквото търсиш, стига да го поискаш!
Входът и изходът са отворени. Остани и придай/вземи своето към/от форума!
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
Sunflower7
Kафенце
Мнения: 43
Регистриран на: Яну 5, '19, 19:22

Re: Здравейте на всички

Мнение от Sunflower7 »

calico написа: Яну 5, '19, 21:04 аууууу, каква хубава ограда ...за големи рози :potekoha: :potekoha: :potekoha:
Абсолютно съгласна съм, работя по въпроса лека полека, до клематиса вдясно бавно набира височина един трендафил с прекрасен аромат, а лятото засадих катерлива роза, в края пък чакам бебето текома, с други думи искам да отрупам оградата с шарени цветенца. Мерак ми е да сложа някъде и една арка, имам бебе лоницера и няколко лоши опити с жасмин, който отказва да се хване в тази лоша почва :snif:
На каквото и да те учи животът, сърцето вярва в чудеса!
Аватар
Margaritenia
Баш кафе майстор
Мнения: 2774
Регистриран на: Апр 7, '15, 18:24
Дал благодарност: 6 пъти
Получил благодарност: 29 пъти

Re: Здравейте на всички

Мнение от Margaritenia »

Ей, Sunflower, добра дошла и от мен:)))
Калико е права, прекрасна ограда...ноооо не само за рози. Какви лоницери има, ех...а как ухаят:)))
Розите (никой не го признава на глас) са ужасна хамалогия!!! :lol: :nod: Освен ако не си безнадеждно влюбена в тях, избери си други растения, по-непретенциозни и мързеливи, за да имаш време да им се радваш:)))
Щом няма вода, задължително ползвай перлит и тераует при засаждането, не са евтини, но си заслужават, резултатът няма да закъснее:)
All gardeners know better than other gardeners.
Chinese proverb
Изображение
Аватар
Sunflower7
Kафенце
Мнения: 43
Регистриран на: Яну 5, '19, 19:22

Re: Здравейте на всички

Мнение от Sunflower7 »

Аз съм чела из мъдрия Гугъл за мулч, уж трябва да запазва влажността, обаче ако я няма какво ще запази не знам. Поне откъм визия стават красиви кътчета.
На каквото и да те учи животът, сърцето вярва в чудеса!
Аватар
Havga
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1501
Регистриран на: Юни 17, '18, 11:00
Местоположение: СОФИЯ
Получил благодарност: 1 път

Re: Здравейте на всички

Мнение от Havga »

Привет и от мен! Знам как се чувстваш. Съвсем скоро и аз се пръкнах тук и намерих широко отворени обятия! Направо се шашардисах. Но тук ще намериш опит и знания, съпричастност и усещане за принадлежност. Драго ми е да ти кажа добре дошла!
"Винаги правя нещо, за което не съм достатъчно добре подготвена. Как иначе ще вървя напред?"
Аватар
Daniela Pargu
Чист кофеин
Мнения: 5271
Регистриран на: Яну 29, '17, 20:53
Местоположение: В.Търново
Дал благодарност: 96 пъти
Получил благодарност: 102 пъти

Re: Здравейте на всички

Мнение от Daniela Pargu »

Хей ,че хубавоо :ieeemyzh: :ieeemyzh:
Ново цветно другарче! :tzeluvka: Добър знак за нас!
Добре дошла и от мен !
Питай,показвай и разказвай!
И за много години!
Аватар
Миша
Наркоман
Мнения: 17034
Регистриран на: Ное 27, '09, 14:11
Местоположение: София
Дал благодарност: 137 пъти
Получил благодарност: 468 пъти
Обратна връзка:

Re: Здравейте на всички

Мнение от Миша »

Добре дошла и от мен, Слънцегледаща!
Добро да намериш и добро да донесеш! :tzvetentze:

Хубаво ти е мястото, има си и сянка, и вече е подредена като гледам, остава само да я позапълниш, но преди да пристъпиш към запълването попрочети , ориентирай се каква точно градина искаш да създадеш, ние ще помагаме със съвети (от нас съвети да искаш , дори ида не искаш ние пак ръсим акъли :lol: ), аз мога да помогна при избора на треви и многогодишни сухоустойчиви цветя, други биха могли да те ориентират към сухоустойчиви храсти, с розите е малко по-трудно, в суха градина розите са красиви само напролет, после започват петна, падат листа и т.нат., но пък пролетния цъфтеж е прекрасен, особено когато минат няколко години и розите се вкоренят добре. Виждам, че обичаш камъните, камъните са незаменим помощник в сухата градина, поддържат по-равномерна влага , предпазват корените от горещото слънце, помисли как би могла да ги разположиш, така че да помагат на растенията да се развиват , не само да ограничават пътеките . Изобщо питай, показвай, разказвай :tzvetoman: ако знаеш колко хора мечтаят да бъдат на твоето място и тепърва да изпитат вълнението кое как , пожелавам ти създаването на градината да ти донесе много приятни емоции и най-вече, много приятели да се радват заедно с теб

Още веднъж, бъди добре дошла! :tzvetentze:
Свирете, музиканти! Дълга нощ ще е тази - чак до изгрева на надеждата......


Разсадник
Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “Представете се”