Здравейте,аз съм Райна.

То че се знаем, знаем се, ама все пак :)...
Лакомник
Виенско кафе
Мнения: 444
Регистриран на: Яну 16, '18, 22:57
Местоположение: Пловдив

Re: Здравейте,аз съм Райна.

Мнение от Лакомник »

Изображение
Лакомник
Виенско кафе
Мнения: 444
Регистриран на: Яну 16, '18, 22:57
Местоположение: Пловдив

Re: Здравейте,аз съм Райна.

Мнение от Лакомник »

Лакомник написа: Юни 6, '18, 17:07 Изображение
При мен не се вижда :hmmm:
dar
Баш кафе майстор
Мнения: 2898
Регистриран на: Окт 24, '14, 16:30

Re: Здравейте,аз съм Райна.

Мнение от dar »

Здравей Райна! Добре дошла! И аз не виждам снимката.
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 710 пъти
Получил благодарност: 1478 пъти

Re: Здравейте,аз съм Райна.

Мнение от Гео, граф »

Лакомник написа: Юни 6, '18, 17:07 Изображение
Аха, разбрах! За да можеш да копираш, трябва преди това да кликнеш върху снимката и тя да се отвори в самостоятелен прозорец, това го бях пропуснала. Едва тогава я копваш и я слагаш между скобите. Адреса излиза адски дълъг - 7-8 реда, но важното е, че се получава. Ето:

Изображение
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Лакомник
Виенско кафе
Мнения: 444
Регистриран на: Яну 16, '18, 22:57
Местоположение: Пловдив

Re: Здравейте,аз съм Райна.

Мнение от Лакомник »

Изображениец Темата трябваше да я нарека:Здравейте,ще я карам без снимки. :snif:
Здравей Dar,съжалявам!
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 710 пъти
Получил благодарност: 1478 пъти

Re: Здравейте,аз съм Райна.

Мнение от Гео, граф »

Лакомник написа: Юни 6, '18, 17:18 Изображениец Темата трябваше да я нарека:Здравейте,ще я карам без снимки. :snif:
Здравей Dar,съжалявам!
Хм, защо на мен ми се получава :hmmm: ?!? Освен да ми пращаш снимките, които искаш да се виждат и да ги качвам аз... Знам ли :hmmmmmm:

Изображение
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Здравейте,аз съм Райна.

Мнение от milena02 »

Лакомник написа: Юни 6, '18, 16:42 Много вярно!Боя се,че съм зациклила някъде в кубизма/в шантавата му част,ако има и друга/,дето се чудиш защо ухото е позиционирано малко по -долу от гърба!Пикасо....без да се лаская.Отплеснах се
Райне, княгиньо (щото Графиня вече си имаме), за нас е чест да те приемем във висшето си общество! Не му намирай кусури на Пикасо! В кубизма благината е, че както и да насадиш гайлардиите, пак ще удушат ехинацеите и където и да боднеш една роза, наесен пак ще я местиш! Гледай на нещата като артист! На мен ми е никнала чушка в балконските петунии. Отгледах си я, опекох я и я изядох! На това ние, творците, му викаме пърформанс, много е модерно.
Лакомник
Виенско кафе
Мнения: 444
Регистриран на: Яну 16, '18, 22:57
Местоположение: Пловдив

Re: Здравейте,аз съм Райна.

Мнение от Лакомник »

milena02 написа: Ное 13, '18, 10:31
Лакомник написа: Юни 6, '18, 16:42 Отгледах си я, опекох я и я изядох! На това ние, творците, му викаме пърформанс, много е модерно.
Ето тези думи ми дават криле! :angelche:
Здравей,Миленче!Приятно ми е да се запознаем/било то и виртуално/! :tzvetentze:
И продължавам да творя,само жалко че повечето от пърформансите ми не стават за храна :D
Аватар
dodo74
Дълго кафе
Мнения: 113
Регистриран на: Юни 6, '17, 20:48
Местоположение: Стара Загора
Дал благодарност: 1 път

Re: Здравейте,аз съм Райна.

Мнение от dodo74 »

Здравей
Тук качването на снимки е нещо , като изречението в първия ти пост : Есента, изнемощяла от местене на засятото и окончателно придобила налудничав вид и поглед .... :)
От снимката , която качи Гео , виждам хубава и поддържана градина . Обаче виждам само една роза или две , защо ?
П.с. Можеш ли да вариш яйца ? :angelche:
Може и да може .
Аватар
Lizi
Чист кофеин
Мнения: 6608
Регистриран на: Ное 29, '09, 17:02
Получил благодарност: 51 пъти

Re: Здравейте,аз съм Райна.

Мнение от Lizi »

milena02 написа: През повечето време се отдаваш на луксозни преживявания - в светла муселинена рокля и сламена капела четеш книжка в шезлонга... мъж ти се задава по безупречната морава в бял ленен панталон, носи ти коктейлче... Тези картини са ми пред очите всякога, когато съм овъртяна до ушите в кал, а във врата ми се стичат мръсни вадички пот, носът ми се бели и не мязам на човек ...
Аз когато напролет се боря с тръни и бодили , минали на височина поне 3 метра, си представям как една англичанка със светла рокля, бели ръкавици и кошничка обикаля в захлас и реже прецъфтели цветчета с една лозарска ножичка и ги слага в кошничката.:D :D :D
Да, реалността е доста далече от това . По-скоро храсторез и един як мъжага ни трябва в случая. А ние на шейзлонга пием кафе. :tzvetentze:
Добре дошла при нас! Радвам се , на хора с хумор. Хубава градинка и Пловдив - един прекрасен град.Всяка сутрен се наслаждавам на прекрасния парк до пощата . Може да се видим някой ден на кафе.
Публикувай отговор

Обратно към “Представете се”