За една голяма уста

То че се знаем, знаем се, ама все пак :)...
Публикувай отговор
Аватар
Lalel4e
Баш кафе майстор
Мнения: 2518
Регистриран на: Окт 21, '17, 18:11
Местоположение: Русе/Пловдив/Костанденец/Руен/Брягово
Дал благодарност: 605 пъти
Получил благодарност: 562 пъти

Re: За една голяма уста

Мнение от Lalel4e »

Благодаря! :tzeluvka:
Аватар
Lalel4e
Баш кафе майстор
Мнения: 2518
Регистриран на: Окт 21, '17, 18:11
Местоположение: Русе/Пловдив/Костанденец/Руен/Брягово
Дал благодарност: 605 пъти
Получил благодарност: 562 пъти

Re: За една голяма уста

Мнение от Lalel4e »

Пак имаше вълшебни мигове :smmm:

Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 710 пъти
Получил благодарност: 1479 пъти

Re: За една голяма уста

Мнение от Гео, граф »

Лече, къде го намери това оловно небе :o !

Русото котараче с прелестно :nod: !
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
Lalel4e
Баш кафе майстор
Мнения: 2518
Регистриран на: Окт 21, '17, 18:11
Местоположение: Русе/Пловдив/Костанденец/Руен/Брягово
Дал благодарност: 605 пъти
Получил благодарност: 562 пъти

Re: За една голяма уста

Мнение от Lalel4e »

Гео, това е на вилата под с. Руен - нали уж са амбицирах да ходя - сряда и четвъртък са ми свободните дни засега и откак качих първите снимки, не съм пропускала седмица. На тези снимки е съседния двор - също пустеещ, небето на изток беше такова - тежко, оловно, а залязващото слънце хвърляше последните си лъчи по голите клони, които светеха на тъмния фон - беше наистина вълшебно настроение.
Котаците в района първия път ги преброихме 8, втория - 13, а сега, последния път като ходихме, един съсед каза, че били 21 :shock: !!!
Не ми се мисли колко ще са другото лято...
Постоянно са гладни, само като чуят кола по пътя - наизскачат на тумби, мяукат, съскат, хапят се, прескачат се, втурват се, спират се, весело е :shock:
Не знам как ще се справим с котешкото нашествие, но популацията трябва да се намали... Не можем да ги изхраним :lol:
Аватар
Tanet
Кафе машина
Мнения: 4787
Регистриран на: Яну 13, '10, 11:52
Местоположение: Севлиево 5-а зона
Дал благодарност: 2 пъти
Получил благодарност: 1 път

Re: За една голяма уста

Мнение от Tanet »

Колкото по-често ходиш там, мястото ще става все по-твое ще го заобичаш и няма да усетиш как присъствието ти ще го промени. Прави обаче снимки за да има после "преди" и "след". :tzvetoman:
"Истинските неща в живота, не са нещата"
[img]http://smileys.on-my-web.com/repository ... gonfly.gif[/img]

градинките на "утринния покой"
wenche

Re: За една голяма уста

Мнение от wenche »

Хубави снимки. Покажи ни панорами от твоя двор.
Нали се сещаш тази армия сладки котаци какви бели ще ти правят.
Аватар
Lalel4e
Баш кафе майстор
Мнения: 2518
Регистриран на: Окт 21, '17, 18:11
Местоположение: Русе/Пловдив/Костанденец/Руен/Брягово
Дал благодарност: 605 пъти
Получил благодарност: 562 пъти

Re: За една голяма уста

Мнение от Lalel4e »

wenche написа:Хубави снимки. Покажи ни панорами от твоя двор.
Нали се сещаш тази армия сладки котаци какви бели ще ти правят.
Ами то на двора няма какво да му се гледа - същия е като съседния :lol: Има 1-2 снимки на 18та страница, ама наистина, не се вижда много добре самия двор, защото е терасиран и е сниман отгоре. Другия път ще се постарая да направя по-репортажни снимки :)

Иначе котаците не вярвам да правят особени поразии, те обитават огромна площ и никой от съседите досега не се е оплакал... ще видим. Ама аз им се радвам - компания са все пак, а там е много диво. Пък и прогонват други нежелани бозайници...

Танетче, снимам, но някои снимки от 'преди' (т. е. сега) ще покажа чак като стане 'след', че то срамота... :sgiggle:
Аватар
Lalel4e
Баш кафе майстор
Мнения: 2518
Регистриран на: Окт 21, '17, 18:11
Местоположение: Русе/Пловдив/Костанденец/Руен/Брягово
Дал благодарност: 605 пъти
Получил благодарност: 562 пъти

Re: За една голяма уста

Мнение от Lalel4e »

Гео, граф написа:Отново се върнах да препрочета представянията и да коментирам по тях, щото не се удържам на волните съчетания.

1. Това за голямата уста не ме изненадва никак, защото тук малки усти няма. Детсъвика всички сме като девственици - искам мъж ма, мамо, искам го сега, искам го веднага Изображение!

2. В този форум биполярни разстройства няма. Има полиполярни. Ще те поразят със сигурност :twisted: .

Поразена съм си от малка ;)

3. Като си нямаш наблизо градинка (320 км са си проблем!), действай пред блока. Мога да осигуря всевъзможни съвети и известно количества материали за целта. Разгледай моята тема :arrow:

Разгледах я и да ти припомня ли с какво си започнала - с ТМ !!! И с оградка! Не че ММ не е до мен, ама засега се надява да се огранича с терасата :lol: За другото лято плановете са да остъкляваме всичко, мисля си да поставя условие ако ще ме остави без открита тераса да огражда градинката пред блока като компенсация :lol: (само да не ме чуе)

4. По въпроса за множеството хобита смятай, че си попаднала баш на място. Подфоруми за готварство, фотография, музика, пътешествия, шев и кройка, декупажи, домашни любимци и т.н. бол, а каквото го няма - създавай го :daaa:

5. Изучаването на латински не е задължително, но помага. Щеш не щеш, с течение на времето ще започнеш да говориш на този мъртъв, а всъщност напълно жив тук във форума език. Не на последно място така си тренираме паметта до степен да не помним нашенските имена на китките :sgiggle:

Това го показа нагледно в онова видео у фейса - ще взема да ти го copy-paste-на като коментар ;)

6. Два месеца градинарство, ровене в пръстта за бабините луковици, безпаметно купуване на растения и влачене на кубици почва откъдето ти видят очите, са обещаващо начало. Пиши се бегАла :tzvetoman: ! А бурените са най-благодатните китки - това също предстои да научиш 8-)

7. Споменаването на две книги в един пост веднагически те праща в литературния подфорум. Там споделяме четени книги, любими автори и жанрове, цитати, наши творби, а освен всичко друго пишем и роман :!:

8. Повечето ни мъже (ММ, НМ) споделят мнението на твоя (ТМ) за психическите ни проблеми, свързани с копане/садене/вадене/разместване, но някои подхождат с разбиране към тях, а не малко поемат нашия път (или поне се заемат с моравите и ги бранят нахъсено от нашите попълзновения).

9. Форума ще бъде все по-виновен. С течение на времето ще развиеш зависимост, която си е вид наркомания :angelche:

10. Последно - ако до сега не си се подплашила и избягала с 200, мятай се в морето от информация, питай (винаги ще се намери някой да ти обясни), пиши и се забавлявай...

:lol: :lol: :lol:

Препрочитам си темата, лелеее, Гео, как си ма наредила... Пускам та с няколко коментара в червено по творй тертип ;)
Разпратила си ме по доста теми, ама аз не излизам от цветарските. Сега съм на хризантеми и сухоустойчиви... :potekoha: :potekoha: :potekoha:
Kaira
Чист кофеин
Мнения: 5041
Регистриран на: Авг 26, '15, 14:39
Получил благодарност: 4 пъти

Re: За една голяма уста

Мнение от Kaira »

Честита Нова година, LaIeI4e!!! :gush: :liubov:
Изображение

Изображение
Аватар
Lalel4e
Баш кафе майстор
Мнения: 2518
Регистриран на: Окт 21, '17, 18:11
Местоположение: Русе/Пловдив/Костанденец/Руен/Брягово
Дал благодарност: 605 пъти
Получил благодарност: 562 пъти

Re: За една голяма уста

Мнение от Lalel4e »

Благодаря, Kaira, Честита и на теб!!! :tzeluvka:
И на всички във форума :)

Малко се губя напоследък - ваканциите са ми най-заетото време :lol:

Иначе ходихме насам-натам и пооскубах разни мъхове, лишеи, сукуленти, заешки уши и др. местни интересни листаци и се сдобих с 'живи камъчета' - най-капризния кактус... (засега са живи и се надуват с бесни темпове и се люпят, ще видим докога ще отраят при мен :lol:) Изобщо... кофичките и чашките дето изпразних в сандъка сега са отново пълни с какви ли не треволяци, два пъти купувах луковици за бурканчета с вода, но ми дожаля и ги набучих в сандъка, на третия път се реших и сложих 6 зюмбюла и 5 лалета. Пускат корени, мухлясват, бърша ги, мия ги, беля и и пак продължаваме, да видим докъде ще я докараме :lol:
Изобщо диво градинарство се вихри у нас посред зима, ММ ме погалва от време на време с умиление и леко състрадание :lol:

Плодоносна година на всички мераклии да се ровят в майката земя :tzvetentze:
Публикувай отговор

Обратно към “Представете се”