Поздрави на всички участници във форума

То че се знаем, знаем се, ама все пак :)...
Di_Va
Кафе машина
Мнения: 4867
Регистриран на: Сеп 20, '10, 22:22
Дал благодарност: 306 пъти
Получил благодарност: 266 пъти

Re: Поздрави на всички участници във форума

Мнение от Di_Va »

Здравей, Данчо, и добре дошъл!
Сигурна съм, че ще ти хареса тук, както и съм сигурна, че много от нас с удоволствие и "открадвайки" ;) идеи, ще разглеждаме твоите професионални постижения!
Аватар
Йордан Христов
Kафенце
Мнения: 49
Регистриран на: Сеп 2, '17, 15:42

Re: Поздрави на всички участници във форума

Мнение от Йордан Христов »

Привет на всички!
Колкото истинските професионални постижения останаха назад във времето. Започнах през далечната 1987 година. Създадох екип от така наричащите се в момента „промишлени алпинисти“ (наверно зрението ми вече доста се е влошло и нещо недовиждам българската промишленост) и за около година си изградихме добро име, като екип който е способен да се справи и с най-сложните проблеми.
Крехкия си опит компенсирахме с младежкия интусиазъм и успявахме да намираме адекватни решения. Преминахме през всички сфери на ремонтно строителните и монтажни дейности, отстраняване на аварии и т.н. При тежки, сложни и най-вече при аварийни ситуации към екипа ни се присъединяваха съответни специалисти от различните браншови сектори, чрез които успявахме да се учим на ход и в екстремни срокове. Тогава не съм и мислел за документиране (фото и видео), просто си вършихме работата, а голяма част от дейността ни оставаше неогласена пред обществеността (особенно аварийните, по понятни причини).
В момента професионалните постижения е екстремалните спортове и дейности остават някак си във времето, а на преден план изплува рутината и удоволствието от работата. Все пак в този живот не всичко е пари, а здравето и усмивката на човека срещу теб е нещо незаменимо (поне според мен).
Изображение
https://www.facebook.com/%D0%94%D0%B8%D ... 391416868/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Daniela Pargu
Чист кофеин
Мнения: 5252
Регистриран на: Яну 29, '17, 20:53
Местоположение: В.Търново
Дал благодарност: 67 пъти
Получил благодарност: 90 пъти

Re: Поздрави на всички участници във форума

Мнение от Daniela Pargu »

Клипчето за Сочи е чудесно,само дето братушките са наблегнали на арх. детайли,а не на растителността! :dovolen:
Сочи си е прекрасно местенце,съхранено, спокойно... :daaa:
За динята :srofl: :srofl: -значи ли ,че така я ядеш :daaa: Тук не съм виждала така да правят други хора/ освен мен :hihihi: /
Аватар
Йордан Христов
Kафенце
Мнения: 49
Регистриран на: Сеп 2, '17, 15:42

Re: Поздрави на всички участници във форума

Мнение от Йордан Христов »

Филмчето за Дендрариума е прекалено кратко и целта му е даде една бегла обща представа. За него може да се отвори въобще отделна тема и за озеленяването в Сочи, което според мен поне е на доста високо ниво. Това е един от малкото градове където зеленината доминира над бетона. Просто за сведение Сочи е с дължина 147 км, което примерно е разстоянието от Златни Пясъци до Бургас. На 25 км навътре от морето вече сме на 2500 м надморска височина.
Колкото до динята, снимката не е моя - но е желателно да поддържаме чистота на работното място :lol:
https://www.facebook.com/%D0%94%D0%B8%D ... 391416868/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Daniela Pargu
Чист кофеин
Мнения: 5252
Регистриран на: Яну 29, '17, 20:53
Местоположение: В.Търново
Дал благодарност: 67 пъти
Получил благодарност: 90 пъти

Re: Поздрави на всички участници във форума

Мнение от Daniela Pargu »

На прекрасно място е и с тази разлика в надм. р-ща имат възможност за разнообразно озеленяване,да :daaa:
Хубавото е , че са си съхранили атмосферата .Далечни назад във времето- са впечатленията ми,за жалост :dovolen:
...
А за динята :lol: :lol: - наистина е мноого по-вкусна така- с лъжичка!Пробвай :daaa:
Аватар
Asarina
Кафе машина
Мнения: 3940
Регистриран на: Мар 31, '13, 16:23
Местоположение: София - Лобош
Дал благодарност: 2 пъти

Re: Поздрави на всички участници във форума

Мнение от Asarina »

Йордане, добре дошъл!
Аватар
Йордан Христов
Kафенце
Мнения: 49
Регистриран на: Сеп 2, '17, 15:42

Re: Поздрави на всички участници във форума

Мнение от Йордан Христов »

Няколко снимки от Сочи 2014 година по време на Параолимпийските зимни игри.
От зимния курорт Красная поляна започва един от малкото биосферни резервати в света. Площта му е над 2 800 кв. км. Флората му е представена от 1450 растителни вида, сред които доста реликтни и ендемични видове.

Изображение
На много места се срещаха и такива табели - „Еколологично чувствителна зона“

Изображение

Изображение
А това вече е почти до морето по пътя за Сочи център.

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
https://www.facebook.com/%D0%94%D0%B8%D ... 391416868/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Йордан Христов
Kафенце
Мнения: 49
Регистриран на: Сеп 2, '17, 15:42

Re: Поздрави на всички участници във форума

Мнение от Йордан Христов »

ГРАДСКИ ЛАНДШАФТ
(град Сочи, Русия)

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
https://www.facebook.com/%D0%94%D0%B8%D ... 391416868/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Миша
Наркоман
Мнения: 17028
Регистриран на: Ное 27, '09, 14:11
Местоположение: София
Дал благодарност: 136 пъти
Получил благодарност: 468 пъти
Обратна връзка:

Re: Поздрави на всички участници във форума

Мнение от Миша »

Данчо, много благодаря за всичко споделено! :tzvetentze:
Само малка забележка, за да са видими за всички тези красоти не качвай повече от 4-5 снимки на пост, трудно зарежда при повече снимки.

ПП.Чакам с нетърпение продължението и на двете ти теми!
Свирете, музиканти! Дълга нощ ще е тази - чак до изгрева на надеждата......


Разсадник
Изображение
Аватар
Йордан Христов
Kафенце
Мнения: 49
Регистриран на: Сеп 2, '17, 15:42

Re: Поздрави на всички участници във форума

Мнение от Йордан Христов »

Миша благодаря, ще имам в предвид.
https://www.facebook.com/%D0%94%D0%B8%D ... 391416868/" onclick="window.open(this.href);return false;
Публикувай отговор

Обратно към “Представете се”